אמסטרדם עוברת את הרנסנס השני שלה

מאמר זה מיועד לכל מי שיש לו חברים בהולנד, חיפש תירוץ לבקר באמסטרדם או גר שם. זה בערך האירוע החודשי האחרון של בלוקצ’יין וקריפטוגרפים שמתמקד במתן ערך רב למבקרים. פורמט מוגבל של ICO בשילוב עם רשת ומיקוד חזק בשיתוף ידע. ביקרנו בכנס יום רביעי של Bitcoin באמסטרדם בשנה שעברה. היינו שם שלושה חודשים רצופים, ואפילו היינו שם לרגל יום השנה ה -4 שלהם (אירוע 48), ואז נפרדנו סוף סוף באוגוסט 2017. הם המשיכו לקיים את האירועים שלהם, אבל אי אפשר להתעלם מהאופנה החדשה והטרנדית הזו. אירוע שמבטיח לטלטל את היסודות ולהפיח רוח חיים בסצנת הקריפטו בהולנד.

קוראים לילד החדש בבלוק BlockchainTalks. הם מובלים על ידי צוות צעיר ותוסס של חובבי בלוקצ’יין עתירי אנרגיה, שרוצים לחלוק את התשוקה שלהם עם העולם. הסיפור שלהם צעיר ובחיתוליו, שזו דרך נוספת לומר, המסיבה רק מתחילה. הם כבר ייצרו יחד 10 אירועים, רובם באמסטרדם וחלקם גם ברוטרדם. קבלת הקהל לא הייתה דבר מדהים למדי, ורוב האנשים מצאו את זה מרענן לראות רמקולים ותכנים איכותיים המוצגים, רובם מתייחסים לחידוש המעניין מאוד מצוות BlockchainTalks בשם ICO Shark Tank.

מהו ICO כריש טנק?

הרעיון פשוט. מומחי ICO ומגרשי בלוקצ’יין יכולים לשאול את כל השאלות החשובות. כל העניין מועבר בשידור חי לאינטרנט באמצעות פייסבוק. זה טבעי ש- ICO יזדקק למקום לחלוק את הפרויקט שלהם עם הקהילה. כמובן, שום דבר אינו בחינם, וההזדמנות להישבר קלויים מול קהל רב עולה מייסדי ICO ~ 440 אירו.

הם מוצאים את זה די שימושי מכיוון שהפרויקטים בדרך כלל מאותגרים ודוחפים אותם למקסימום. זה נוטה להביא לידי ביטוי כל טעות במחשבה ואם נהיה כנים, לרוב (אם לא לכולם) ה- ICO יש הרבה חולשות. ברגע שאתה מתחיל לבנות משהו אתה מקבל עיוור תשוקה ולא מצליח לראות את חוסר העקביות הקטן אך הברור בפרויקט שלך. שמירה על ראש פתוח ותמיכה למשוב כבד, תוכל לקבל תובנה כזו בפרק זמן קצר עד שישפר משמעותית את איכות התפתחות הפרויקט שלך..

הנושאים הניתנים למפגש

המפגש הזה לא עוסק רק בבלוקצ’יין, אם כי רוב הדוברים מעורבים מאוד בתעשייה. סוגי הנושאים נעו מבינה מלאכותית וכלה בתובנות מיסים ומשפטים עבור כורי מטבעות קריפטוגרפיים. הטווח רחב והרמקולים מגוונים אשר בשילוב עם תהליך בחירה קפדני מאפשר למפגש לספק ערך מרבי למשתתפים.

נושאים אחרים המכוסים כוללים:

  • ידע משקיעים שלרוב האנשים חסר.
  • כל מה שטכנולוגיה ובלוקצ’יין (איך זה מתחבר)
  • נתונים ואיך להיות חכמים איתם.
  • קנו, מכרו, כל מה שקשור למסחר.
  • תפקיד הכסף ומימון חברות.
  • כיצד להשתמש בקריפטו כדי לברוח מהטעויות הכספיות של הממשלה שלך.

ונושאים מעניינים אחרים, שמעוררים שיחות מעניינות רבות כשמגיע הזמן ליצור קשר עם אנשים אחרים שמשתתפים במפגש. אם כבר מדברים על זה, הכרטיס להשתתף בכנס זה הוא כ -10 יורו אם תקבלו אותו מוקדם, אבל אין לנו את המידע לגבי המחיר שבפתח. זוהי השקעה טובה למדי בפעם אחת בחודש כדי לשמור על עצמך מחובר למערכת האקולוגית של קריפטוגרפי ובלוקצ’יין.

דבר אחד בטוח וזה העובדה שהמפגש הזה גדל במהירות, וזה סימן גדול להתעניינות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין בהולנד. מעולם לא הייתי באחד האירועים שלהם, אך המעורבות שלי בסצנת הקריפטו של אמסטרדם אפשרה לי לשמוע על כך, ויותר מעניין אותי לבקר באירוע זה, בפעם הבאה שאני אמסטרדם. אולי זה יהיה התירוץ העיקרי שלי לחזור לשם.

השוואה למקדוניה

לשם השוואה, באירועים במקדוניה הנוכחות הייתה מגוונת, ועומדת. לכל היותר השתתפו באירועים 17 אנשים בו זמנית, וזה לא מספר גדול. בהתחשב בכך שקבוצת הפייסבוק הפופולארית ביותר היא כ -1000 משתמשים, להבין שקושי 1.7% מהקהילה רוצים ומוכנים להיפגש קצת מייאש.

אבל לא נפסיק מכיוון שאנחנו מאמינים בטכנולוגיית הבלוקצ’יין, ואנחנו יודעים שהיא יכולה לשנות את העולם. זה רגע מושלם בשבילי להוציא בפניך אתגר. אבל לפני שאגיד לך מה זה, אני רוצה לציין שיש שלוש תשובות פוטנציאליות שתוכל לתת ברגע שתקרא את האתגר שלי:

  1. כן, זה רעיון נהדר ואני אעשה את זה.
  2. לא, זה רעיון נורא ולעולם לא הייתי עושה את זה.
  3. אולי אני אעשה, אולי לא.

מספר אחד ושניים הם תשובות נהדרות. אתה יודע מה אתה רוצה, אכפת לך ומוכן לעשות כדי לתמוך באימוץ בלוקצ’יין. השלישי, לעומת זאת, זה מסוכן. מסוכן מכיוון שהוא מוביל לחוסר מעש, וחוסר מעש מוליד דחיינות, ספק ודאגות. אז האם נוכל להבטיח זה לזה שנחליט על “כן” או על “לא”, אך לא על “אולי” בינוני?

הגיע הזמן לאתגר:

ארגן מפגש בלוקצ’יין מקומי משלך, גם אם יש כבר מפגש בעיר שלך. להשתמש ב #CryptoNewsChallenge, כדי שאדע למצוא אותך ברשתות החברתיות ולהשאיר תגובה למטה ברגע זה.

אני אצור איתך קשר באמצעות דוא”ל לאחר שתעשה זאת ואאסוף את כל המידע שתספק לי. אני מבטיח לכתוב מאמר על כל האירועים שצצים בגלל מאמר זה. אם תרים את האתגר הזה תיצור מפגש ותפגיש אנשים לדבר או לצפות במצגות של אנשים בעלי ידע אחר. זה תהליך יצירתי, ואתה יכול להחליט על הכל.

תמונה מוצגת באמצעות פקסלים.