בניית אסדת כריית אתריום יעילה

להלן מדריך מעשי כיצד ליצור אסדת כריית Ethereum למתחילים. בדרך כלל לוקח שבוע או יותר להרכיב הכל ויום אחד לעבוד עם התצורות. שני השלבים העיקריים הם השגת משאבים ופיתוח בפועל.

חוּמרָה

לוח אם וכרטיס גרפי

לוח האם הוא היסוד לאסדת הכרייה. התכונות העיקריות הן:

  • מספר חריצי יחידת העיבוד הגרפי (GPU) הקובעים את מספר ה- GPU והכרטיסים שיתאימו וישלימו את כוח הגיבוב
  • חריץ PCI Express הוא יציאת חיבור שנמצאת בלוח האם. רוב GPUs עובדים עם חריץ PCI Express

עלויות כרטיסי המסך משתנות. יש חשיש הרבה בעוד אחרים מקובלים יותר אבל משתמשים יותר בכוח. עליכם לאזן את הכוח והעלות של אסדת הכרייה. המפתח הוא רכישת GPU יעיל. אפשר לקנות מוצרים מעט בשימוש בתנאי שהספקים אמינים כמו GPU Shack. נושא אפשרי אחד עם לוח האם וכרטיסי המסך הוא שלא הכל מתאים בצורה מושלמת בשל המרווח בין החריצים בלוח האם. חוץ מזה, כמה כרטיסי גרפיקה הם מסורבלים, אז היזהר בבחירת המותג.

זיכרון RAM וכונן קשיח

זיכרון גישה אקראית (RAM) הוא המרכיב הבסיסי של מחשבים אישיים. הוא זוכר מידע במהירות בשולחן העבודה. עבור כריית Ethereum, זיכרון RAM בנפח 4GB אמור לבצע את העבודה. הכונן הקשיח מאחסן את מערכת ההפעלה או מערכת ההפעלה ותוכנות הכרייה. כונן Solid State (SSD) הסטנדרטי מספיק טוב לפונקציית כרייה זו. הגודל תלוי בפעילות הכרייה שלך. אתה צריך להוציא יותר אם אתה מתכנן להוריד את כל הבלוקצ’יין. קבל כונן קטן יותר אם אתה חלק מבריכת כרייה מכיוון שאין צורך לאחסן את ה- Blockchain יותר.

ספק כוח ומארז

יחידות אספקת חשמל זמינות בגדלים שונים. חשוב להעריך את צריכת החשמל של ה- GPU כמו גם רכיבים אחרים. דאג לכך שאספקת החשמל מסוגלת לאחסון גדול. לדוגמה, אתה זקוק למתח PSU של 750 וואט אם אתה משתמש בשני GPUS הצורכים 220 וואט כל אחד וחלקים אחרים הדורשים 250 וואט מאחר והספק כולל הוא 690 וואט בלבד. אם ברצונך לבנות אסדת מגה עם שישה GPUs, זה יותר מעשי לקבל ספקי כוח בודדים מסיבות כלכליות.

המקרה יהיה תלוי ב- GPU והאם אתה משתמש ב- GPU risers. הימנע מהנחת רכיבים זה על זה מכיוון שמדובר בסכנת שריפה. המערכת כולה יכולה להיות פתוחה או לבנות מעטפת משלך למגע מותאם אישית.

לשים את האסדה ביחד

האתגר הקשה יותר הוא כיצד להרכיב הכל. ה- PSU יכול להכיל את כרטיס המסך. קבל עלייה עם יכולת לאחסן GPUS נוסף במקום מאובטח. חיבורים חייבים להיות ביחד בהתמדה ובצורה מספקת. במיקום ה- GPU יש לוודא שהוא לא מתחמם יתר על המידה. מקם את האסדה באזור מאוורר היטב כדי שלא יהיה חם במיוחד. יש להתקין את תוכנת הכרייה לפני הפעלת אותה.

הצעד הראשון הוא הגדרת מערכת הפעלה במחשב השולחני שלך. זה לא מעניין. אנשים טכניים מעדיפים את לינוקס אובונטו. זוהי מערכת הפעלה המבוססת על דביאן ומשתמשת לא רק במחשבים אישיים אלא גם במכשירים ניידים. היא עושה שימוש במודל אובונטו טאץ ‘ומפעילה שרתי רשת יחד עם שרת אובונטו. זה מתאים לשרתים וירטואליים ופיזיים כמו מסגרות ראשיות או עם מכולות. אובונטו שומרת על היתרון בהוכחת המשתמשים עם אפשרויות רבות יותר. החדשות הטובות ביותר הן שזה ללא תשלום.

EthOs היא האפליקציה שפותחה במיוחד עבור Ethereum Mining. זוהי מערכת הפעלה לינוקס של 64 סיביות המסוגלת לכרות אתריום, מונרו, Z Cash ומטבעות אחרים הניתנים לכרייה באמצעות GPU. ניתן לסחור באלטקוין אוטומטית לביטקוין. מערכת הפעלה מסוג זה נטענת מראש על גבי SSD (16 GB) ומורדת באופן דיגיטלי. אפשר לרכוש אותו מ- GPU Shack.com. זהו אמצעי יעיל לביצוע הזמנת מערכות כרייה עבור ה- GPU והאסדות לכרייה שלך.

על ידי שימוש ב- EthOs, אינך צריך עוד להתקין מנהלי התקנים, לקמפל תוכנה ולהגדיר את תצורת X Windows. המסופים מבוססי הדפדפן מאפשרים למשתמש להתקין ולהגדיר את אסדות ה- EthOs על ידי חיבור לכתובת ה- IP דרך הדפדפן. זה יכול לרוץ על אלפי אסדות עם מספר רכיבים כמו גם לתמוך בכל מזלגות רכים ומזלגות קשיחים. ה- Os קל משקל ועובד עם יחידת העיבוד המרכזית החלשה ביותר עם זיכרון RAM קטן של 2 ג’יגה-בתים. עם EthOs, ה- GPU יכבה או ימצער באופן אוטומטי אם אלה יגיעו לטמפרטורה קיצונית. ישנה מערכת דיווח אוטומטית המשתמשת בפאנל אינטרנט עם נתוני אסדות ספציפיים, תרשימים ודוחות אירועים.

ישנן שתי דרכים להתקין את מערכת ההפעלה

הראשון הוא באמצעות Solo Mining שפשוט אומר שאתה לגמרי לבד. אתה מקבל את תגמול ה- Block על ידי קבלת ה- hash הנכון. למרבה הצער, זה רק לעתים רחוקות אפשרי אם יש לך רק אסדה עם 60 MH / s ו- 1.2 GH כוח רשת. הבעיה השנייה היא שאתה צריך להוריד את ה- Blockchain ללא עזרה חיצונית.

השנייה היא בדרך של כריית בריכה. בעזרת תוכנית זו, אתה עובד עם כמה כורים אחרים כדי להפחית את הסיכויים לקבל מעט תשואות. הצד ההפוך של כריית הבריכות הוא שמובטח בזרם אתרים ללא הפרעה. יחד עם זאת, אין צורך להוריד את כל הבלוקצ’יין. כורים חדשים יכולים תמיד להתייעץ עם מומחים כאשר הם מתחילים לבנות את אסדת הכרייה של את’ריום. כורים מנוסים מכירים טכניקות שונות בכריית מטבעות קריפטו, כך שהם יכולים לעזור רבות ברעיונות חדשניים.