ארנק האטומי מול ארנק אמון: מי הזוכה?

טכנולוגיית הבלוקצ’יין והקריפטוגרפיה משמיעות קול בכל יום. ישנם יותר מ -5,000 מטבעות קריפטוגרפיים וזמינים רבים נוספים בעתיד הקרוב. בשל אותו ארנק כמו, Coinbase אינו מספיק אם אתם מעוניינים במספר קריפטוגרפים שכן הם מציעים ארנקים מוגבלים של מטבעות בעוד שיש מעט מאוד ארנקים מטבעות קריפטוגרפיים המציעים הרבה תכונות כולל החלפה, קנייה, מכירה, החלפה אטומית, 2FA ורבים יותר.

ארנק אטומי לעומת ארנק אמון

לאחר שהחלטת שיהיה לך ארנק רב-מטבעי לאחסון וניהול הכספים שלך בארנק יחיד, השאלה הבאה עולה בראשך באיזה ארנק כדאי להשתמש. ישנם רבים מארנקי הצפנה מרובים הזמינים בשוק, לדוגמא, ארנק Atomic וארנק Trust שניהם מאובטחים ומהימנים אך ישנם מעט יתרונות וחסרונות הקשורים אליהם. בואו נדון על מאפיינים בולטים והשוואה בין שני הארנקים הללו.

ארנק אטומי

ארנק אטומי

הארנק האטומי, שנוסד בשנת 2017, הוא פרי מוחו של קונסטנטין גלדיץ ‘, מנכ”ל צ’אנג’לי. זהו ארנק שולחני נייד, ותומך בכל מערכות ההפעלה העיקריות כמו Windows, Fedora, Ubuntu, Debian, Mac וכו ‘ו- iOS ו- Android. אתה יכול להוריד את הארנק בקלות במחשב שלך וכל המפתחות והנתונים העיקריים נשמרים בצורה מוצפנת ושום דבר לא משותף בשרת..

AWC (מטבע ארנק אטומי) הוא המטבע הרשמי של הארנק ותומך בכל הפונקציות העיקריות כולל החלפות אטומיות..

מה זה החלפה אטומית?

אחד המאפיינים העיקריים של הארנק הזה הוא “החלפה אטומית”, סיבה לכך שהוא הפך פופולרי מאוד בקרב משתמשי הקריפטו. החלפה אטומית היא תהליך מסובך דרכו ניתן להחליף ולהחליף מטבעות קריפטוגרפיים. עם זאת, הארנק האטומי הפך את התהליך לפשוט והתכונה נגישה כעת לכל המשתמשים.

אם אתה רוצה להיעזר בשירות, אתה פשוט צריך לשים הודעה על לוח המודעות. אתה יכול לעשות זאת באופן אנונימי מבלי לחשוף את זהותך. תכונת ההחלפה האטומית קולטת את ההודעה ומוצאת זוגות מטבעות מתאימים ומחליפה ביניהם. התהליך אוטומטי לחלוטין. הארנק מאפשר לכתוב את ההודעה וגם לבחור זוגות מתאימים להחלפה.

מסחר בין עמיתים בארנק האטומי?

הארנק האטומי תומך במסחר עמיתים לעמית (P2P). ראשית, עליך להיכנס לחשבונך באמצעות סיסמה. כעת הארנק ייצור כתובת. הכתובות שונות עבור כל מטבע קריפטו. אתה פשוט צריך להעתיק את הכתובת ולשלוח את מטבעות הקריפטו שלך לכתובת זו. כל כספי הצפנה מאוחסנים בצורה מאובטחת באחסון הקר של הארנק.

עבור תשלומים, עליכם לבחור את המטבע הקריפטוגרפי ואת הסכום אותו תרצו לשלוח. לאחר מכן עליך להוסיף את כתובת היעד והסיסמה שלך ולחץ על “שלח” כדי להשלים את העסקה.

תכונות הארנק האטומי:

 • ממשק פשוט עם תכונות נגישות.
 • זמין לשולחן העבודה וגם לפלטפורמה ניידת.
 • המשתמשים מחזיקים בשליטה מלאה על מקשי ה- pvt שלהם.
 • מאפשר למשתמשים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים בכרטיסי הבנק שלהם.
 • ארנק אטומי תומך בהימור להוכחה של מטבעות מחסנית.
 • זהו ארנק רב מטבעות ו תומך יותר מ -300 מטבעות קריפטוגרפיים כולל אסימוני ERC20.
 • כל עסקאות ה- P2P נעשות באמצעות פנקס הזמנות עולמי מבוזר.
 • אין צורך בהרשמה. הארנק לא שומר את המידע האישי שלך.
 • הארנק לא מבקש ממך לספק את המפתחות הפרטיים שלך וגם לא שומר אותם בשרת שלו. כל המידע הפרטי מוצפן במכשיר או במחשב האישי. הארנק מאובטח עוד יותר על ידי ביטוי זרע בן 12 מילים.
 • הארנק תומך בכרטיסי אשראי. אתה יכול לקנות מטבעות קריפטו באמצעות כרטיסי אשראי. עם זאת, העסקה תהיה בתשלום. חיובים מינימליים של 10 $ או עמלה של 7% יגבו.
 • הארנק האטומי הוא הארנק המבוזר הראשון שהוצע בתוכנית Membership המבוססת על AWC (אסימון מקורי). כל הלקוחות המחזיקים ב- AWC-BEP2, יתוגמלו על שימוש בבורסה מובנית.

אבטחת כספים בארנק האטומי

זהו ארנק קוד פתוח המאובטח לחלוטין וכל הסיסמאות והנתונים הפרטיים שלך מוצפנים במכשיר. עם זאת, לפני ההתקנה, מומלץ למשתמשים לבדוק אם קיימים תוכנות זדוניות על מנת למנוע אובדן כספים.

יתר על כן, יצרני הארנק חושבים לשלב את הארנק Atomic עם ארנקי חומרה אחרים בכדי להפוך אותו לבטוח יותר.

ארנק אמון

ארנק Vechain VET

ארנק אמון הוא עוד ארנק רב-קריפטו פופולרי שמגובה גם על ידי Binance. זהו ארנק נייד התומך בטלפונים ניידים iOS ו- Android. ארנק קוד פתוח פשוט זה קל לשימוש עם ממשק ידידותי. כמו ארנק Atomic, זהו ארנק בטוח התומך במספר מטבעות ואסימונים יחד עם אפשרות ההימור עבור מטבעות PoS. ארנק אמון מצויד גם בחילוף מובנה, כך שמשתמשים יכולים לעבור בין קריפטוסים בתוך הארנק עצמו.

סחר בארנק נאמנות

כדי לקבל מטבעות בארנק שלך, עליך להיכנס לארנק וללחוץ על כפתור “קבל”. סרוק את קוד ה- QR והעתק את כתובת המטבע שיתקבל. הכספים שלך יועברו לארנק שלך.

כדי לבצע תשלומים, עליך ללחוץ על כפתור “שלח”. כעת העתיקו והדביקו את כתובת הנמען וסרקו את קוד ה- QR. כעת בחר את הסכום שברצונך לשלוח והשלים את העסקה. אתה יכול ללחוץ על כפתור “עסקה” כדי להציג את היסטוריית העסקאות.

תכונות ארנק אמון

 • הארנק תומך מספר מטבעות כולל אסימונים ETH, ERC20, ERC223, ERC-721, אסימונים BEP2.
 • ממשק פשוט.
 • ניתן להחליף מטבעות באמצעות פרוטוקול Binance DEX ו- Kyber Network.
 • לאפליקציית ארנק Trust יש גם דפדפן Web3 כך שמשתמש יוכל לקיים אינטראקציה עם יישומים מבוזרים (DApps)
 • משתמשים יכולים להוסיף אימות ביומטרי לארנק, כולל סריקת PIN וטביעת אצבע.
 • ארנק אמון תומך בהימור להוכחה של מטבעות מחסנית.

אבטחת כספים בארנק הנאמנות

ארנק אמון בטוח לחלוטין וכל המפתחות הפרטיים שלך מאוחסנים במכשיר שלך. הארנק אינו מבקש את פרטיך האישיים ולעולם אינו שומר את הנתונים הפרטיים שלך בשרת.

הארנק נבדק לאחרונה על ידי Stateful, אחד ממומחי האבטחה המובילים המאמתים את אבטחתו. בזמן השקת הארנק תוכלו לשמור גם גיבוי של הארנק. זה יעזור לך להחזיר את הארנק מתי שתרצה.

הורד את הארנק האטומי הורד את הארנק האטומי    הורד את ארנק האמון הורד את ארנק האמון

מסקנה: Atomic Wallet Vs Trust Wallet – מי הזוכה

ארנק אמון וארנק אטומי שניהם ארנקים מהימנים ובטוחים לאחסון המטבע הקריפטוגרפי שלכם, שכן שניהם הם קוד פתוח ומאפשרים למשתמש לשלוט במפתחות הפרטיים שלהם. לדעתי הארנק האטומי הוא המנצח, למרות שארנק Trust מגובה על ידי Binance ומצויד גם ב- Web3 dapp bworser, להלן האזור המשמעותי שבו ארנק Atomic צובר פלוס:

 1. ארנק Atomic זמין עבור שולחן העבודה והמובייל הן פלטפורמה ואילו ארנק Trust הוא ארנק נייד בלבד.
 2. ארנק האטומי מאפשר למשתמש לקנות מטבעות קריפטוגרפיים דרך כרטיסי הבנק שלהם בארנק עצמו.
 3. ארנק אטומי מובנה מחליף משתמש במנגנון החלפה אטומי.
 4. תומך במטבעות ואסימונים נוספים.
 5. הוא מציע שליטה מלאה במפתח ה- pvt בארנק שלך, המשתמשים יכולים לקבל גישה למפתח ה- pvt עבור כל ארנק מטבעות.
 6. אסימון הארנק האטומי (AWC) הוא רשום בבורסת Binance Dex ו- IDEX.

אני מקווה שנהנית מהמאמר הזה. מה דעתך על זה ועל איזה ארנק אתה מעדיף. אל תהסס לשתף אותנו במחשבתך בקטע ההערות למטה.