Altcoins הטובים ביותר למכרה באמצעות מחשב נייד או מחשב בשנת 2017

אלטקוין הוא החלופה של ביטקוין ומתאר את כל שאר מטבעות הקריפטו למעט ביטקוין. כורים מתנסים בכריית Altcoins במחשבים האישיים שלהם (PC) וביחידת העיבוד הגרפית (GPU) בניסיון להבין את מיטב Altcoins לכרייה בשנת 2017. מטבעות מסוימים ניתנים לכרייה גם ללא מעגלים משולבים יישום ספציפיים (ASIC)..

מחשבים ניידים לכרייה

כורה אחד השתמש במחשב נייד UP (i5-5200U) לניסוי כריית מטבעות קריפטו. המפרט המפורט של המכונה היה:

 • מעבד מיקרו – Intel Core i5-5200U (Intel HD Graphics) עם 2.2 ג’יגה הרץ, שתי ליבות ומטמון 3MB.
 • זיכרון – 16 GB (2 x 8 GB)
 • כרטיס גרפי – NVDIA GEFORCE 820M (יש לו סולם GPU ממוצע של 577)
 • ממשק עסקי – PCLE 2.0 x 16 עם גודל זיכרון מרבי של 2048 מגהבייט
 • שעון ליבה – 945 מגהרץ
 • תמיכה גרפית בממשק תכנות יישומים (API) – ישיר X11 פתוח GL 4.5 מקסימום
 • TDP – 15 וואט
 • מערכת הפעלה (OS) – 10.64 ביט

התנסו במטבעות קריפטו

מטרת הניסוי היא להעריך את כמות הכסף שהכורים יכולים להרוויח באמצעות מחשב או מחשב נייד בכריית אלטקוין. חשוב לבצע אמת מידה של המעבד בתוספת מינוס המעבד. תוכנה טובה לרמת מעבד ו- GPU היא Pass Mark. זה בחינם ונותן למשתמשים הערכה מדויקת למדי של כוח המכונה.

Altcoin נכרה עם המעבד +/- ה- GPU תוך שימוש בכריית בריכות. הכורה לא כלל דמי כרייה של בריכות מהתוצאות האמורות. אלו התוצאות לאחר 24 שעות וסכומים בשווי דולר ארה”ב:

 1. מונרו XMR – קוד פתוח Crypto Note AMD GPU Windows.

הסכום הכולל שנצבר תוך 24 שעות – $ 0.097

 1. Bytecoin BCN – תוכנת Free Miner Gate המאפשרת שילוב של מעבד ו- GPU. התכונה החכמה בוחרת באופן אוטומטי את מיטב Altcoins לכרייה על בסיס מחיר השוק הנוכחי.

הסכום הכולל שנצבר תוך 24 שעות – 0.116 דולר

 1. Fantomcoin FCN – ארנק ה- FCN QT קל לשימוש גם מבחינת מעבד ו- GPU. הוא מסוגל לכרות גם את מונרו, Bytecoin ו- Quazarcoin.

הסכום הכולל שנצבר תוך 24 שעות – 0.07 דולר

 1. נעשה שימוש בתוכנת Digital Note XDN – תוכנת חינם כורה שער. XDN תומך בכרייה מרובה באמצעות מטבעות מבוססי XMR ו- Crypto Note

הסכום הכולל שנצבר תוך 24 שעות – 00999 דולר

מסקנת הניסוי

השימוש במחשבים אישיים ובכרטיסים גרפיים בכריית אלטקוין עוזר לך לייצר כמה סנטים מדי יום באמצעות מחשב סרק. ניסוי זה מגלה ש- BCN, FCN, זיכרון מטבע ומונטה-ורדה הם האלטקוינים הטובים ביותר שיש לי עם המחשב הנייד או המחשב האישי. קחו בחשבון את מחיר האלטקוין בכל עת. רצוי לכרות מטבעות עם מחירים גבוהים.

מטבעות הערת קריפטו

ניתן לכרות מטבעות דיגיטליים המשתמשים באלגוריתם “CryptoNight” רק בכל מעבד. זה לא מציע ויתרון ל- GPU. הפוך שלו הוא סודיות ופרטיות משופרים בהשוואה למטבעות וירטואליים אחרים כמו ביטקוין. בין מטבעות ה- Crypto Note הרווחיים ביותר הם Bytecoin, Dark Dark, Monero ו- BoolBerry. הכורה יכול ליהנות מהחוויה ולהרוויח קצת. מטבעות יצמחו בערכם עקב פיקוח וויסות ממשלתי על מטבעות וירטואליים.

הכורה GUI של כורה שער משמש לרוב מטבעות ה- Crypto Note. התוכנה פשוטה ומתחברת ללא התערבות אנושית לבריכה שלה. יש תמיכה בכרייה משולבת כלומר ניתן להרוויח שני מטבעות בו זמנית. הגרסה החדשה ביותר מתגאה בתכונה אופציונלית העוקבת אחר שערי החליפין. הוא עובר לכריית המטבע הרווחי ביותר באופן אוטומטי. כורים יכולים לבחור את מספר ליבות המעבד שניתן להקדיש לכל מטבע אחד. היא מתאימה בהתאם להתקדם ברקע תוך שימוש במשאבים שאינם נחוצים. המחשב האישי אינו מאט או מעכב דברים אחרים.

מטבעות X11

מטבעות אלה בוחרים באלגוריתם הנקרא X11 ונמוקשים במחשבים רגילים. אתה יכול להשתמש ב- GPU אם כי זה לא יעיל כמו מטבעות Scrypt. מטבע כהה הוא המטבע הגדול ביותר ב- X11. אתה יכול למקסם את הרווחים על ידי הפעלת צומת ראשי והכנסה מהוכחת השירות אם כי יש צורך לשמור 1,000 מטבעות בצומת. זו אינה השקעה מינימלית עבור רוב האנשים.

X מטבע היא הגרסה הזולה יותר של מטבע כהה. כמו כן, הוא זקוק ל -1,000 מטבעות כדי להפעיל את הצומת לצורך סתום ומסירת שירותי תוכן. עם זאת, המטבעות אינם יקרים ולכן ההשקעה הנדרשת קטנה יותר.

הוכחת יתרה

מטבע ה- PoS מתגמל משתמשים על בסיס מניות הרשת שלהם. בקיצור, אתה יכול להרוויח יותר אם אתה בעל מטבעות רבים. זה מושג בפתיחת תוכנת הארנק במחשב האישי. אין חישוב קשה המעורב כגון הוכחת עבודה. סוג המחשב האישי אינו מהותי לחלוטין. עם זאת, השקעה משמעותית נדרשת מראש לרכישת מטבעות ולהרוויח סכום גדול.

הוכחת עבודה

הוכחות של מטבעות וירטואליים של עבודה (ביטקוין ומטבעות שנכרות באמצעות המעבד) מתגמלים את בעלי התלות בכמות העיבוד המתמטי הספציפי. זה מבוסס על הכסף שהמשקיעים מכניסים לרשת. מפתחים חכמים ובעלי תושייה עובדים על אלגוריתמים שונים המתגמלים אנשים בדרכים רבות ומסיבות שונות. שיטת תגמול אחת מחושבת על נפח שטח הכונן במחשב המפעיל את תוכנת הכרייה. התוכנה הראשונה שאימצה טכניקה זו עם הוכחת יכולת נקראת Burst. הכורה רק צריך להוכיח שהחלל קיים ולא צריך לעשות שום דבר עם החלל האמור. המחשב האישי לא צריך להיות פעיל 24/7 ולכן הגישה חסכונית באנרגיה ולמעשה אין לה מחיר.