היסודות של מונרו [XMR]

מונרו היא מטבע מטבע מטבע ייחודי מסוגו שהושק באפריל 2014. המוקד העיקרי שלו הוא להיות מטבע החילופי קוד פתוח האולטימטיבי. המפתחים של מטבע קריפטוגרפי זה התמקדו באמינות וקלות השימוש בעת שחרורם של מונרו. ולמטבע יש הרבה מה להרוויח מכך. מה שתרצה לציין לגבי מונרו הוא שידוע כי המטבע ממנף כתובות התגנבות וחתימות צלצולים על מנת להסתיר את זהות הנמען והשולח. מכיוון שהרבה אנשים רוצים להבטיח את העסקאות שלהם באופן פרטי, השימוש במונרו יכול להיות ממש בסמטה שלהם.

חתימות טבעת מונרו (ringCT).

הדבר המעניין בחתימות הטבעת הוא שהם משלבים שילוב של מפתחות חשבון משתמש ומפתחות ציבוריים. מפתחות אלה נרכשים באמצעות בלוקצ’יין מונרו, והם יכולים ליצור בקלות המון חותמים. כתוצאה מכך, כל מי שמגיע מבחוץ לא יוכל לזהות את המשתמש השולח. כאשר אתה משתמש במטבעות קריפטוגרפיים לפרטיות, תגלה שהחוויה בפני עצמה יכולה להיות מרשימה למדי ומתגמלת ממש כל הזמן. השימוש במושג זה אינו משהו חדש, אך זו אחת השיטות הטובות ביותר אליהן תוכל לגשת אם ברצונך להישאר בטוח באינטרנט.

מה הופך את מונרו לשונה?

מרבית המטבעות הקריפטוגרפיים נוטים לערבב מטבעות על מנת להסתיר משהו. זה אומר שחלק מהם עשויים להוות תרמית והם פשוט לא מקיימים את ההבטחה שלהם. מצד שני, מונרו עוסק בערבוב כל המטבעות המשמשים בעסקה. המשמעות היא שלא תצטרך לערבב רק כמות מסוימת של מטבעות. כתוצאה מכך אתה מסוגל לחסל כל חשד, ואתה גם מסוגל לשמור על זהותך מוסתרת. כן, מונרו עוסק בהסרת כל סימני חשד, והוא מתמקד במיוחד לספק לך את האמצעים לשמור על זהותך בסוד.

האקרים לא יכוונו אליך והרכישות או המכירות שלך יישמרו בסוד אלא אם כן אתה רוצה לחשוף אותם כמובן. אך מערכת מונרו מצליחה להסתיר גם את שווי העסקה. אז, אף אחד לא יידע שהעסקה בכלל הייתה קיימת.

שְׁמִישׁוּת

חשוב לציין כי השימוש בשוק מונרו דומה לשאר המטבעות הקריפטוגרפיים שיש. תראה שהמטבע רשום בבורסות שונות כגון Kraken, Bitfinex ו- Poloniex, כמו גם רבים אחרים. אתה רק צריך ללכת לכאן ולרכוש את סכום מונרו הרצוי, ואז לאחסן אותו בארנק שלך.

אתה יכול גם לכרות בלוקים אם אתה רוצה. כמובן שניתן להצטרף לבריכות כרייה, ואלו יאפשרו לכם להשיג כמות די טובה של מטבעות מונרו. מכיוון שהמטבע משתמש באלגוריתם הוכחה לעבודה, הוא זמין למספר גדול של מעבדים רוב הזמן. קצב החשיש של רשת מונרו נע סביב 81.84 מיליון חשיפות לשנייה, ותוכלו להגיע סביב 7.46 XMR. כתוצאה מכך, אתה יכול לקבל בערך 5376 XMR ליום, וזה די טוב.

תנודתיות מחירים

מכיוון שמונרו הוא מטבע קריפטוגרפי, תראה שיש כמה שינויים במחירים כל הזמן. במיוחד מטבע זה חווה תנודתיות גבוהה למדי; זה יכול לטפס במחיר מהר מאוד. דבר אחד שיש לציין לגבי מונרו הוא שהוא מציע כמה הזדמנויות נהדרות לסוחרים. יש כמה תנודות מחיר חדות שעוזרות לך לעשות את כל זה. אם אתה סוחר, אתה יכול לרכוש באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים וגם מטבעות פיאט. זה יעזור לך לקנות ולמכור בלי כל כך הרבה בעיה. בתחילה, שווי מטבע יחיד היה 0.25 דולר בשנת 2015, אך כיום ניתן להשיג מטבע בסביבות 60 דולר לערך. המשמעות היא שערך מונרו עולה, ולכן אתה רוצה להשתמש בו לטובתך.

מכיוון שמונרו מציע רמה גבוהה מאוד של פרטיות, לעולם אינך צריך לדאוג לשום דבר בעת השימוש בו. רמות הפרטיות גבוהות, והמטבעות קלים לסחר. מכיוון שיש תנודתיות מסוימת, אתה יכול לקנות בקלות ואז למכור ברווח. זה בהחלט עובד לטובתך, וזה מספק לך מערך יתרונות מהדהד בגלל זה. זה לא מטבע קריפטוגרפי. זה בטוח מאוד לשימוש, והעובדה שיש לו כל כך הרבה יתרונות ביטחוניים נוטה לעבוד לטובתך.

יתר על כן, על ידי הצעת רמה גבוהה זו של פרטיות, מונרו מספק גם פטריות. משמעות הדבר היא שניתן לשנות את היחידות בקלות לאחרים ללא כל בעיה. כן, לכל מטבע ערך שווה, כך שלעולם לא תצטרכו לדאוג למצוא תחליפים כלשהם. כל ספק שמקבל את מונרו תמיד יהיה מוגן מכיוון שאין ערך שונה לכל מטבע. יש ערך יחיד וזה כשלעצמו מדהים בזכות עצמו להיות כנים. מה שאתה צריך להבין לגבי סחר במונרו הוא שזה קל מאוד לביצוע וגם מהיר מאוד לביצוע.

הקהילה גם מאוד מועילה. במקרה שיש לך בעיות או שאלות, הם יעזרו לך בשמחה, והחוויה אכן יכולה להיות נהדרת בגלל זה.

מחשבות סוגרות

ברגע שתתחיל להשתמש במונרו, תראה שזו אחת מאפשרויות המסחר הטובות ביותר בשוק. מונרו זורחת, והיא מציעה רמות גבוהות של פרטיות שפלטפורמות אחרות יכולות רק לחלום עליה. זו הסיבה שערכי מטבע מונרו עלו לא מעט בשנים האחרונות. זו הזדמנות מעניינת להשקיע במונרו. רק שקול לתת פלטפורמה מצטיינת זו זריקה, תוכלו להעריך את האיכות והניסיון המועברים כאן.