סיכום ICO מוצלח – השבוע הראשון של אוקטובר

ברוכים הבאים לסדרת ה- Round Up המצליחה של אוקטובר בה אנו מביאים לכם את סיפורי ההצלחה של כל שבוע לאורך כל החודש. היום נבחן פרויקטים שהשלימו את גיוס הכספים שלהם בשבוע הראשון של אוקטובר.

יצרנו והשלמנו סדרה בספטמבר ואנשים נהנו מהתוכן, והכי חשוב שוחחו על כך על ידי שיתוף ברשתות החברתיות. אנו מעריכים כל אחד מכם שתמך בנו בדעתכם על ידי נקיטת פעולה חיובית כדי להראות שאתם אוהבים את התוכן. אנחנו לא רוצים ליצור תוכן שנראה לכם משעמם ולא שימושי, אז אם אתם כן נהנים מהמאמר הזה, צעקו בתגובות, שתפו אותו בטוויטר או בפייסבוק או לכל הפחות תנו לנו לייק!

לפני שנכנס לתוכן, לאלו מכם שעדיין לא גללו למטה, אנחנו לוקחים את זה צעד קדימה על ידי הגעה ממש ישירות לכל ICOs שאמורים להסתיים בשבוע האחרון. בחודש שעבר היו הרבה פרויקטים שהיו להם מידע לא חד משמעי, ולכן השיחה עם מנהליהם עוזרת לנו לגלות עוד. מכיוון שאנו מסתמכים על ICOBench לגלות ולסנן את הפרויקטים, מפתיע לגלות שרבים מהם משנים את התנאים מבלי לעדכן את פרטי המעקב שלהם ב- ICO..

עם זה בואו נבדוק מה יש לנו בתיק בשבוע הראשון, החל מרווחי ההון הנמוכים ביותר.

אבטיח בלוק

הסכום שגויס – 3.5 מיליון דולר

ניצול הכוח של מנוע ה- AI של IBM ווטסון WatermelonBlock רוצה ליצור את כלי החישוב הסנטימנטי השוק היעיל ביותר בעולם. הדרך בה זה יעבוד היא על ידי גירוד של מיליוני הפוסטים היומיים, הסרטונים והתכנים האחרים המתפרסמים באינטרנט ומשתמשים בזה בכדי לספק ציון לפרויקטים בודדים בזמן אמת.

אם הכל מסתדר הם יכולים להיות מתחרים ישירים למתווכי מידע כמו CoinMarketCap ו- CoinGecko, או פשוט למנף את הפלטפורמה שלהם לצרכיהם. ללא קשר לתוצאה, כלי כזה יספק לכלל השוק מידע רלוונטי לגבי פרויקט העניין שבחרו.

חובבי הקריפטו והבלוקצ’יין יכולים לגלות מהו הפרויקט הפופולרי ביותר בכל פעם שהם מחפשים משהו חדש, ואבטיח יכול לספק להם מידע רלוונטי שנוצר באמצעות צריכת מיליוני חתיכות בודדות של תוכן רלוונטי, בין אם הוא נוצר על ידי מומחים ובין אם אחרים חברי הקהילה.

משקיעים יכולים לגלות בקלות את סנטימנט ההשקעות שלהם ולהתאים אותם בהתאם. זה יספק להם שכבה נוספת בנוסף לניתוח נכסים טכניים ואסטרטגיות חיזוי שוק קיימות.

מובילי הפרויקט מקבלים את היתרונות הגדולים ביותר, והם מגיעים בצורה של בהירות ומודעות. אחד ההיבטים הקשים ביותר של מנהיגות הוא היכולת לראות באופן אובייקטיבי כיצד השוק מתייחס לפרויקט / מוצר / שירות שלך. מנהיגים קשורים רגשית למה שהם יוצרים, והם זקוקים לכך כדי להתעלות על ההתנגדות הראשונית שרעיונותיהם ללא ספק יתקלו בהם. הם יכולים להשתמש באבטיח כדי לעקוב אחר התקדמותם וגם את התוצאות שהם מקבלים משיווק ויחסי ציבור.

למבדה

סכום שגויס – 17 מיליון דולר

פלטפורמת תשתית זו רוצה לספק לאקוסיסטם אחסון נתונים יעיל ואינסופי. הם הולכים להיות ספק אחסון נתונים עבור Dapps ולאפשר להם להשתמש בשירותיהם בתמורה לאסימון LAMB..

התכונות שהתשתית מבטיחה לספק:

  • אחסון שיתוף נתונים רב-שרתי
  • ניהול נתונים בין שרשראות
  • הגנה על פרטיות נתונים
  • החזקת נתונים הניתנים לאפשר
  • מחשוב אינטליגנטי מבוזר

בסך הכל ישנן הרבה הבטחות שהפרויקט מבטיח, ובהתחשב בעובדה שגייסו 17 מיליון דולר (מתוכם 15 מיליון דולר ממכירה פרטית) פירושו שיש שם משקיעים שרואים את הערך ומוצאים את הבטחת הפרויקט אטרקטיבית..

Dapps ימצאו שותף חדש בתחום המדרגיות ואחסון הנתונים עם Lambda ואלפי התכונות שלהם, כמובן, אם הפרויקט יצליח והתשתית נפרסת בצורה נכונה ומדויקת. אחרי הכל, הצלחה ב- ICO אינה אומרת הצלחת הפרויקט הכולל, והדרך הארוכה רק התחילה למבדה.

* שכר ירוק

סכום שגויס – 400 מיליון דולר

אחד הפרויקטים הנדירים הנתמכים על ידי הממשלה שקיימים. אסימון ה- WGP הוא יישום ERC20 המשתמש בבלוקצ’יין את’ריום כדי להקל על מעורבות הציבור בהפחתת גזי החממה. הם יעודדו את האזרחים לבצע פעולות חיוביות לקראת הגשמת יעדים אלה באמצעות אפליקציית HOOXI.

אפליקציית HOOXI תשמש למעקב אחר צבירת הנתונים המתאימים לצמצום הגזים הללו והקרן המובילה את הפרויקט (W-Foundation) תקצה אשראי לקיזוז קוריאני (KOC). KOC היא יחידת פליטת פחמן הנסחרת באופן ציבורי בשוק הקוריאני. באמצעות HOOXI, המסחר ביחידות אלה יהיה פתוח לאנשים העולים על מחסום הכניסה הרגיל השמור לתאגידים ומוסדות..

הפלטפורמה תאפשר לכל האנשים להשתתף באופן ישיר בפעילות להפחתת פליטת פחמן, ובמידה ופרויקט זה יהיה יעיל ביותר, הוא יספק את הבסיס לעתיד טוב יותר ונקי יותר עבור קוריאה ובסופו של דבר האנושות..

סיכום

בשבוע הראשון של אוקטובר מתרחשים עיכובים רבים ו- ICO ממש מוותרים, אך לא שלושת האלופים הללו שנלחמו כדי למשוך את הקהל הדרוש וליצור את ההון להפעלת הפעילות שלהם..

סך רווחי ההון של הזוכים השבוע הוא 420.5 מיליון דולר וזה נתון מדהים להסתכל, והחלק המרשים ביותר הוא שרוב הסכום הזה מגיע מסטארט-אפ הבלוקצ’יין הדרום קוריאני W Green Pay. מזל טוב להם ולצוות, כמו גם לממשלת דרום קוריאה על התמיכה בפרויקט שלהם.