כיצד להרוויח ביטקוין מבלי להשתמש בחומרה מקומית

האם ניתן לכרות ביטקוין ללא שימוש בחומרה כלשהי? כן. יש אפשרות אחרת. למעשה, ישנם אנשים שבוחרים להרוויח מטבע קריפטו זה אך לא באמצעות כרייה. זוהי דרך להימנע מעלות החשמל הגבוהה להפעלת מערכות. בדוק את הדרכים השונות לכריית ביטקוין ללא כורה.

כריית מטבע ביטקוין היא נישה תחרותית. רמת הקושי בכרייה הופכת קשה יותר ככל שכורים נוספים המשתמשים בחומרה מודרנית קופצים לעגלה. עם זאת, חשוב לבצע בדיקת נאותות כדי לקבוע אם כרייה יכולה להיות מיזם רווחי. כמו כן, חפש ארנק ביטקוין. זה מטבע מבוסס אינטרנט אז אתה צריך אחסון למטבעות שלך.

כריית ענן

אתה יכול שלי באמצעות הענן. במילים פשוטות, אתה משתמש בכוח עיבוד קולקטיבי המופעל ממרכזי נתונים מרוחקים. רק מחשב אישי נדרש למטרות תקשורת בתוספת ארנק ביטקוין מקומי שאינו חובה. שלושה סוגים של כריית ענן הם:

  • מתארח – השכרת ציוד מספק האחסון.
  • Hosted Virtual – בנה שרת וירטואלי פרטי (מטרה כללית) והתקן תוכנת כרייה באופן אישי.
  • כוח Hashing מושכר – כוח חכירה בחכירה מינוס המחשב הווירטואלי או הפיזי הייעודי. זו הגישה הנפוצה ביותר בכריית ענן.

אתר PTC

ישנם אתרים בתשלום ללחיצה ופלטפורמות פרסום כמו BTCClicks המשלמות תשלומים עבור כל פרסומת בה אתה מבקר באתרי החסות שלהם. מפרסמים מקבלים תנועה איכותית בעוד לחברים יש את ההזדמנות להרוויח ביטקוין. על “הכורה” להציג פרסומות לתקופה מסוימת ותוגמל בביטקוין.

תשלומים ותרומות

ביטקוין מקובל כמערכת תשלומים למסחר חוקי של סחורה מקוונת ומחוצה לה. עסקים מתחילים יכולים לחסוך בחומרת כרייה. אתה יכול להציע שירותים או סחורות בחינם ולבקש תרומות אם הצרכנים אוהבים אותם. תרומות ביטקוין יעילות אך פשוטות מאוד ופחות מפחידות בהשוואה למטבעות המסורתיים בגלל שערי החליפין. מתכנתים מסוימים מסוגלים ליצור אפליקציות פופולריות כמו Adblock המהוות חלופות בסיסיות בכריית ביטקוין.

בצע משימות קלות

אתרים מסוימים (כמו מטבע עובד) מאפשרים למשתמשים המאפשרים למשתמשים לבצע משימות קטנות כמו משימות אנליטיות בסיסיות, צפייה בסרטונים או אתרים אחרים. הכורים יתוגמלו בכמות מסוימת של ביטקוין בהתאם לטווח הזמן ולרמת הקושי. יש צורך בניסיון בגימור העבודה בצורה מהירה ונכונה.

הלוואות ביטקוין

ישנם משתמשי ביטקוין המלווים לעמיתים למטרות רווח בכדי להביא תשואות רווחיות. בחר מודל בנקאי במטבע קריפטו שבו אתה מציב פיקדונות באתרים המשלמים ריביות קבועות. עם זאת, אתה מאבד השקעות אם אינך מצליח לבצע את העבודה כהלכה. אתרים טובים מבטיחים לייצר תשואות עקביות.

סחר בשוק

טכניקה זו דומה למסחר בבורסה. הכורה יכול להשתמש בביטקוין כדי להרוויח כסף באמצעות ארביטראז ‘. מדובר ברכישה ומכירה של מטבעות, סחורות או ניירות ערך בו זמנית בצורות נגזרות או בשווקים נגזרים. סוחרים ממקסמים את התהליך המשתנה לנכס אחד. במונחים של מטבעות דיגיטליים, אתה רוכש ומוכר מיד בעלויות גבוהות יותר במיקום אחר. נסו לבדוק אתרים כמו Bitcoin Stack Exchange. זהו אתר שאלות ותשובות לחובבי ביטקוין.

הימנע מהונאות כרייה

הונאה מגיעה בסוגים רבים גם בצורת אתרים. הונאות הכרייה התפשטו מאוחר. ישנם כמה אתרים המציעים שיטות להרוויח ביטקוין שאינן קשורות לכרייה אמיתית. תרחיש אחד הוא אתר שאינו ממלא אחר התחייבותו לשלם בגלל בעיות פיננסיות או ניהול לא יעיל. הימנע מהשקעה באתרים שאתה לא יכול לסמוך עליהם.

חישוב רווחיות

איך מחשבים רווחיות כרייה? מחשבוני רווחיות כמו Genesis Block דורשים נתונים על עלויות חשמל והשקעה בחומרה בהקמה. אם הספק משלם עבור חשמל, עליכם להזין במקום את דמי הכרייה החודשיים. עם זאת, תהליך הגיור אינו ממש ברור. לכורי חומרה,

ניתן לחשב עלות תפעול חודשית על ידי הכפלת תשלום החשמל בצריכת החשמל וגורם ההמרה של היחידה של 0.744. זהו היחס בין שניות בכל חודש לג’אול אנרגיה לכל קילוואט שעה (KWH). ההפך קורה כשמדובר בחישוב כריית ענן שכן ספקים מספקים עלות שוטפת לחודש. חישוב העלות המקבילה לכל KWH ותשומות במחשבון הכרייה. חלק את עלות ההפעלה החודשית לפי אותו גורם המרה.

סיכונים ותגמולים

סיכונים קיימים תמיד אם אתה מנסה לעסוק בסוגים שונים של כריית מטבעות וירטואליים. נהפוך הוא, רווחיות תמיד אפשרית ביותר בתנאי שתקבל את ההחלטות והבחירות הנכונות. קרא מאמרים מקוונים שנותנים טיפים לכורי ביטקוין פוטנציאליים. ערכו חישובי בדיקה לקביעת אפשרויות כמו שירותי כריית ענן. ככל שרמת המצוקה של ביטקוין תעלה, ההפסדים יתחילו להגיע בתוך ארבעה עד שישה חודשים ומעבר לכך.

כדי לתקן את המצב, אתה יכול להשקיע מחדש כדי לשמור על שיעור תחרותי עבור כביסה, גם אם יש האומרים שזה ספקולטיבי מדי. דובר קודם כי קיים סיכון של מתיחה כמו גם ניהול כושל. השקיעו בכרייה רק ​​אם אתם מרגישים בנוח למרות סיכונים רבים. הימנע מהשקעה יותר ממה שאתה מסוגל להפסיד. בדוק בכל אתרי הרשתות החברתיות. שוחח עם אנשים שכבר השקיעו על חוויותיהם בהשקעה. יש ליישם את אותה בדיקת נאותות הנדרשת לכל צורת השקעה.

סיכום

ישנן חלופות מרובות שיכולות להיחשב כדאיות כל עוד אתה יודע לפתוח את התיק שלך. בחר בחלופות כרייה רק ​​כאשר ההסתברות גבוהה ליצירת תשואות על השקעות. זה עתה ראית דרכים לכריית ביטקוין אפילו בלי לקנות חומרה יקרה ולשלם עלויות חשמל.