כיצד משקיעים מוסדיים ממקמים את עצמם בתחום הקריפטו

ביטקוין הגיע לשווי קולוסאלי של כל הזמנים של 19,800 דולר בדצמבר 2017. כאשר אלטקוינים אחרים עוקבים באופן יחסי, ערך השווי השוק הכולל עבר את 600 מיליארד דולר באותה שנה. בשנת 2018, ערך ההיוון של קריפטו הצטמצם לפחות משליש בהשוואה לשנת 2017.

מחיר הביטקוין מבוסס על היצע וביקוש. אם ארה”ב תאשר תעודת סל ביטקוין השנה, המחיר עשוי לעלות בגלל הביקוש מצד המשקיעים המוסדיים. ה בורסת ניו יורק, גולדמן זאקס, מעגל, ו נֶאֱמָנוּת ציינו שהם ייכנסו לחלל הקריפטו לאחר שהמשטר הרגולטורי בארה”ב יוגדר טוב יותר.

מרבית המשקיעים מקווים כעת כי השוק הדובי הנוכחי הגיע לערכו הנמוך ביותר, והבשורה הטובה של שנת 2017 חוזרת. אופטימיות זו עודנה על ידי העניין הרב שמגלים משקיעים מוסדיים בענף שקודם היו מאוד סקפטיים כלפיו.

מטבעות קריפטוגרפיים נקשרו במידה רבה לתנודתיות, והעמידו אותם מול מוסדות השקעה מסורתיים. מנכ”ל גולדמן זאקס אישר עובדה זו על ידי ציון ש”משהו שעובר ויורד 20% ביום לא מרגיש כמו חנות של ערך. “

רגשותיו נתמכו על ידי רבים אחרים בתפקידו, כולל ג’יימי דימון, המנכ”ל ג’יי פי מורגן צ’ייס & Co שאמר כי הביטקוין הוא בועה ללא סוף טוב. אל תעשיית ההשקעות ודוב הביטקוין הראשי וורן באפט השווה גם את הביטקוין לרעל עכברים.

מהם הגורמים לספקנות זו?

משקיעים מבתי הספר הישנים אף פעם לא נמצאים בבית עם סיכון, וגם לא רודפים אחרי כסף מהיר. לרי מאסטרים במשחק הארוך, הם מעדיפים במקום השקעות יציבות לטווח הארוך. זו הסיבה שהאופי התנודתי הדרמטי של מטבעות קריפטוגרפיים דוחה אותם. הוסף זאת לקשרים מוגזמים מדי של ביטקוין, והרשת החשוכה, היעדר רגולציות ובעיות הנזילות הסוערות.

אבל לפי בלומברג, משקיעים מוסדיים משליכים לאט לאט אנשים בעלי שווי נקי גבוה כקונים הגדולים ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים בטווח של 100 אלף דולר. ה 220 מיליארד דולר השוק הוכיח שהוא אטרקטיבי מכדי להתעלם ממנו, והם מבצעים עסקאות פרטיות גדולות עם המוכרים המשמעותיים של קריפטו. מוכרים אלה החלו לקיים מכירות סדירות במקום העומס על ראלי בשוק המסמן את סיום ימי המערב הפרוע של הקריפטו.

חמישה משקיעים מוסדיים שעוברים מסלולים בתחום הקריפטו

השקעות נאמנות

עם תיק של 7.2 טריליון דולר ו -27 מיליון לקוחות, פידליטי השקעות עשתה גלים גדולים בתחום הקריפטו עם השקת Fidelity Digital Asset Services, LLC. הפלטפורמה שלה נועדה למשוך משקיעים מוסדיים ושחקנים אחרים בתעשייה המבקשים לקחת חלק מהעוגה בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים..

פידליטי מציעה שירותי אפוטרופוס ומסחר בקריפטו בבורסות למשקיעיה. הם שואפים לעזור למשקיעים שלהם לגשת לנכסים מקוריים דיגיטלית, ולסמן את חותמם כאחת החברות הראשונות בוול סטריט שטבולות בהונות בשוק אחסון הנכסים הדיגיטליים..

ההשלכות של המהלך שלהם יכולות רק להצביע על דברים גדולים יותר עבור המשקיעים. בנוסף. הפלטפורמה שלהם מציעה כלי השקעה אמין למשקיעים חריפים. עם רמת האבטחה, הניסיון והתחכום הגבוהים שלהם, התשתית הניתנת להרחבה תביא יותר משקיעים, אם כי לטווח הרחוק.

BlackRock Inc.

לוהט על יריבתה בניהול הקרנות, BlackRock Inc., לחברת ניהול הנכסים הגדולה בעולם יש את תחום ההצפנה לרגליו בתקווה שהיא תעשה צעד גדול בטכנולוגיית הבלוקצ’יין ובמסחר במטבעות קריפטוגרפיים. במטרה למצב את עצמה, יש לה קבוצת עבודה הבודקת אפשרויות טכנולוגיות של בלוקצ’יין.

למרות שמנכ”ל שלה לארי פינק עדיין לא מבטיח שום הבטחה ואומר שהוא עדיין לא רואה את הדרישה הנדרשת, יש תקווה לאימוץ המוקדם של הבלוקצ’יין. הוא אמר כי ניהול א תיק של 6.3 טריליון דולר בהשקעה שלהם תהיה תמיכה משמעותית עבור טכנולוגיית המתמודדים הזו.

גולדמן זאקס

אף על פי שענק בנקאות זה בוול סטריט לא פתח חנות למוצרי מטבעות קריפטוגרפיים, אולי בגלל השוק הדובי הנוכחי, הוא בכל זאת עשה כמה גלים להשקעה ב ביטגו אחזקות בע”מ. BitGo מתכננת לפתח ארנק קריפטו בשווי טריליון דולר, ועם יכולת עיבוד של 15 מיליארד עסקאות מטבעות קריפטוגרפיים בחודש, היא מחזיקה בפועל ב -15% מכל עסקאות הביטקוין העולמיות.

גולדמן זאקס הציעה גם שירותי סליקה לחוזים עתידיים מסוימים בביטקוין. המשקיעים מקווים כי היא תסיים את תוכניותיה להקים דלפק מסחר שיאפשר גם שירותי שמירה. חברת Giant ממקמת את עצמה בתחום הקריפטו באמצעות התפתחות שירותים ייחודיים ותשתית שוק קריטית.

בקקט

בקקט, חברה שמפעילה טכנולוגיה של מיקרוסופט, שנוסדה על ידי חילופי בין יבשות לחברה האם של NYSE יש שלל מוסדות משקיעים גדולים שמגבים אותה. עם הגיבוי של מוסדות ידועים כמו סטארבקס ו- BCG, הוא מיועד לחלוטין למשוך השקעות מוסדיות לתחום הקריפטו..

בקט בונה בית סליקה וחילופי עתיד המגובה בערבות כספית. בסופו של דבר ישות זו שמשנה את המשחק תכלול המרות של ביטקוין לפיאט ותשרת את כל שרשרת האספקה ​​של מטבע החוץ.

מורגן סטנלי

הבנק השישי בגודלו לפי נכסים בארה”ב, מורגן סטנלי נמצא בתהליך בניית פלטפורמה המסייעת למשקיעים לסחור בביטקוין. המוצר הנגזר שלה אמנם בשלב החיתול שלו, יעניק לסוחרים שלו “חשיפה סינתטית” לביצועים של ביטקוין.

הבנק אינו מוכן לסחור במטבעות קריפטוגרפיים ישירות דרך הרשת שלו, אך הוא מוכן להציע החלפות ביטקוין עם שיא הביקוש. לסוחרים שלה תהיה אפשרות להחליף זמן קצר או להחליף את החלפות המחירים שלהם, והבנק ירוויח מהמרווח.

שורה תחתונה

הרבה טיטאנים אחרים כמו סיטיגרופ, Coinbase ו- Circle, הצטרפו גם הם למירוץ לשילוב המסחר במטבעות-ערך בתיקים. מחקרים ממחקרי נכסים דיגיטליים מראים ששוק ה- OTC של קריפטוגרפי הקל בין עסקאות של 250 עד 30 מיליארד דולר ליום החל בתחילת 2018, כאשר המסחר מסתכם כרגע ב -15 מיליארד דולר ליום. חדשות כאלה נותנות תקווה לתחום הקריפטו שהערכים עומדים לעלות פעם נוספת וההמלצות שהפאות הגדולות הללו שובה אותן יקחו את המסחר רחוק יותר ממה שהיה אפשרי בעבר..

תמונה מוצגת באמצעות ביגסטוק.