26 ארנקי הקריפטו הטובים ביותר בחומרה בשנת 2021 [הכי בטוח ואמין]

מחפש את הארנק הטוב ביותר של חומרת קריפטוגרפיה? ארנק חומרה של ביטקוין הוא סוג של ארנק פיזי לאחסון מטבעות קריפטוגרפיה כמו ביטקוין (או Altcoin). רשמנו 26 ארנקי חומרה הטובים ביותר כדי למצוא את ארנק החומרה הטוב ביותר. ארנקים של חומרת ביטקוין הם הדרך הטובה ביותר לשמור על אבטחת BTC להשקעה לטווח הארוך.

ארנקי החומרה הטובים ביותר קריפטוגרפיה ביטקוין

מחפש את ארנק החומרה הטוב ביותר בכדי לשמור על ביטקוין שלך? ארנק ביטקוין הוא בדיוק כמו חשבון הבנק המותאם אישית שלכם המחזיק את הביטקוינים שלכם במקום כסף רגיל. זה מאפשר לך לאחסן, לשלוח ולעשות עסקאות אחרות עם Bitcoins שלך. הארנקים מאובטחים על ידי מפתחות פרטיים ותכונות אבטחה, המאפשרים לכם גישה מלאה לחשבון שלכם. ארנקי קריפטו זמינים בצורה של התקני חומרה, ארנקי נייר, אפליקציות לנייד ומבוססות אינטרנט. ארנקי חומרה של ביטקוין הם הדרך המאובטחת ביותר לאחסן מטבעות אלה לטווח הארוך כדי להבטיח אבטחה טובה יותר. כדי לאחסן Bitcoins, עליך לבחור ארנק שתואם את Bitcoins שלך ואת הצרכים שלך. כמה מאמרים מומלצים הם:

 1. ארנקי אינטרנט לאחסון ביטקוין
 2. ארנקים לשולחן העבודה לאחסון ביטקוין
 3. ארנק נייר ביטקוין
 4. סקירת ארנק האינטרנט של Coinbase [BTC בחינם בשווי 10 דולר]

הדרך המאובטחת ביותר לאחסן את הביטקוינים שלך היא באמצעות ארנקי החומרה של BTC. ארנקי חומרה מגיעים עם תהליך אימות דו-גורמי וקוד PIN. ניתן לחבר ארנקי חומרה לכל מכשיר עם יציאת USB.

ארנק חומרת הביטקוין הוא סוג של ארנקים פיזיים לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוינים ומומלצים גם לאחסון כמות ניכרת של ביטקוין. אלה אינם אלא מכשירים זעירים, האחראים על בטיחותם של מפתחות פרטיים הנחוצים לגישה לביטקוין. מדובר בארנקים ניידים בעלי אופי ידידותי למשתמש. הם שולטים על ביטקוין בעזרת אפשרויות plug and play. הדיון המתחיל ביותר על ארנק החומרה הטוב ביותר בביטקוין מאפשר להסתכל בנקודות מדוע אתה זקוק לארנק חומרה.

מדוע ארנקי חומרה?:

המשתמשים בדרך כלל הולכים על ארנקי חומרה מהסיבות הבאות:

 • שלא כמו ארנקי תוכנה, ארנקי חומרה אינם מועדים לספאם, להתקפות דיוג, לווירוסים או לתוכנות זדוניות של המערכת. במקום זאת, הם חסינים מאוד מפני איומים המייצרים נגיפים.
 • הם מספקים הגנה גבוהה על המפתחות הפרטיים, בהשוואה לסוגי הארנקים האחרים.
 • איש לא גנב Bitcoins מארנקי חומרה עד היום.

ארנקי החומרה הטובים ביותר:

רשימת ארנק החומרה הטובה ביותר של Bitcoin מכילה 28 ארנקי חומרה שונים. במאמר זה נדון בקצרה על כל אחד מהם.

ספר חשבונות ננו X

ספר חשבונות ננו x iota חומרה

Ledger Nano X הוא גרסה משודרגת של ארנק ה- Nano S המציע כמה מאפיינים נוספים ומתקדמים מהגרסה האחרונה. Nano X מצויד בשבב מאובטח CC EAL5 + כך שהמפתחות הפרטיים שלך נשמרים מבודדים בתוך המכשיר. שבב זה משמש גם ביישומים כמו כרטיסי אשראי ודרכונים. Nano X הוא קצת יותר גדול מ- Nano S מכיוון שהוא מצויד ב- Bluetooth, כך שמשתמשים יכולים לחבר בקלות את הטלפונים הניידים שלהם עם האפליקציה Live Ledger. משתמשים יכולים להשתמש בזרע התאוששות של 24 מילים כדי להחזיר את כספם. כך שבמקרה, המכשיר שלך אבד, הכספים שלך מאובטחים באמצעות Nano X. ארנק החומרה של Nano X תומך באסימונים מרובים של מטבעות, כולל ביטקוין, ETH, XRP, BCH, EOS, ועוד.

טרזור ​​ט

דגם טרזור ​​t - ארנק טזו

Trezor T הוא גרסה אחרת של Trezor ויש לו מסך מגע גדול יותר ומסך המגע הייחודי שלו מגיע עם כמה תכונות מגניבות ביותר. הוא תומך במטבעות רבים יותר מארנק Trezor One. לדוגמא, Tezos (XTZ נתמך על ידי דגם ה- T אך לא על ידי ה- One. ארנק החומרה של Trezor זה מעט יקר ועולה בסביבות 170 $.

SecuX V20

BestCrossPlatformארנק SecuX STONE V20_Hardware

SecuX V20 זוכה בארנק החומרה הצפוני מטבעות חוצה פלטפורמות הטוב ביותר 2019 התומך במערכות הפעלה עיקריות, כולל מערכת ההפעלה של Chrome, Windows, Mac OS, Linux, iOS ו- Android, תומך 1000+ מטבעות קריפטוגרפיים גדולים ואסימונים מסוג ERC-20 השומרים על נכסיך הדיגיטליים עם “אינפיניון” (חברת גרמניה) צבאית CC EAL5 + מאובטח Secure Element (SE) ועיצוב אבטחה מקיף 360 °. מדובר בארנק ביטקוין קל לשימוש עם מסך מגע גדול בגודל 2.8 אינץ ‘הפועל ונותן אישור פיזי על כל עסקה. עם קישוריות כפולה של USB ו- Bluetooth, ארנק חומרה זה מאפשר למשתמשי מטבעות קריפטו לחבר שולחן עבודה / מחשב נייד באמצעות USB / Bluetooth או טלפון נייד באמצעות Bluetooth..

הפיתרון האחרון של SecuX All-in-One Crypto Payment לעסקי קמעונאות לבנים המאפשר לצרכנים לאחסן ולהעביר לקרנות הדיגיטליות של הסוחרים בצורה קלה ובקלות. פותח על ידי מפתח טייוואני, SecuX הוא ארנק חומרה הפועל במספר פלטפורמות כמו iOS, Android, Linux, Windows ו- Mac OS. הארנק מגיע במחיר של $ 149 דולר. את הארנק בדיוק כמו ארנק החומרה Ledger Nano ניתן לחבר לכל מכשיר עם יציאת USB.

מאפיינים:

 • יש לו חיבור Bluetooth 4.2.
 • קנו Crypto דרך Coinify כגון Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethernet, Stellar, USDT.
 • הארנק בעל צורה גלילית ייחודית עם מסך צבעוני 2.8 אינץ ‘, מסגרת אלומיניום עם בסיס גומי.
 • הארנק מאובטח על ידי אלמנט אבטחה מוסמך CC EAL 5+ אשר מאבטח את קודי ה- PIN והמפתחות הפרטיים של המכשיר.
 • תוכנת אנטי-טמפר עם שדרוג.
 • קוד גישה חד פעמי ואישור פיזי לאבטחת המכשיר.
 • לוח מקשים דיגיטלי.
 • הארנק יכול ליצור משפט סיסמה בן 12, 18 או 24 קוד.
 • הארנק תואם לסטנדרטים BIP32, BIP39 ו- BIP44.

ספר חשבונות ננו ס

Ledger-Nano-S

Ledger Nano S, אחד מארנקי החומרה הפופולאריים ביותר תומך במטבעות מרובים ומגיע עם עיצוב מלוטש. הוא תומך ביותר מ -30 אלטקוינים כולל מטבעות את’ריום, ליטקוין, דוגקוין, זקאש, ריפל ועוד ERC-20. ממשק המשתמש פשוט מאוד לשימוש. זה עולה כ 99 $. זה מגיע דרך יישום שולחן עבודה בחינם בשם Ledger Live. משתמשים יכולים לבדוק את היתרה שלהם, לשלוח ולקבל אסימונים מתי שהם רוצים.

ארנק אחד של טרזור

טרזור ​​אחד

Trezor הוא עוד ארנק חומרה פופולרי של ביטקוין. Trezor אחד שנקרא בעבר Trezor יש עיצוב פשוט וממשק קל. מחירו של טרזור ​​וואן נמוך יחסית להולדת ננו ומגיע ב -80 דולר. הוא תומך גם במספר מטבעות כמו ביטקוין מזומנים, ביטקוין זהב, דאש, את’ריום, את’ריום קלאסיק, ליטקוין, NEM וכו ‘. עם זאת, אחד החסרונות שלו הוא שהוא אינו תומך ב- Ripple שהוא מטבע די פופולרי כיום. עם זאת, אם אתה צריך לשדרג את הארנק, רוב הסיכויים שאתה עלול למחוק את הארנק כולו.

לכן, עליך להיות בעל ביטוי גיבוי למקרה שתצטרך לשחזר את הארנק. ה- Trezor הוא ארנק לא מקוון ואינו מחובר לאינטרנט וככזה מאובטח לחלוטין מהאקרים. יש חותם ביציאת ה- USB, כך שתדעו אם הארנק התחבל או לא. יש כרטיס MicroSD לאחסון נוסף.

הכספת לפני הספירה

קמרון לפני הספירה

BC Vault הוא ארנק חומרה חדש המציע מעט מאפיינים ייחודיים כאשר משווים אותו לארנקי חומרה כמו Ledger ו- Trezor. הוא מאחסן את ה- Pvt המוצפן. מפתחות באחסון זיכרון RAM פרו-אלקטרי.

ארנקי חומרה פופולריים כגון ארנקי Trezor, Ledger או Keepkey עומדים בתקן BIP39 או BIP44 כדי לשחזר נתונים, ומכיוון שהמילים שאתה מקבל לצורך התאוששות אינן מוצפנות, עליך לשמור אותן במקום בטוח. אך עם ארנק BC Vault, הצפן את הארנק באמצעות הסיסמה שלך אשר תשמש לשחזור הגיבוי שלך. ארנק זה מגיע עם צג OLED בגודל 2.42 אינץ ‘בגודל 128 × 64 פיקסלים. הוא תומך באסימונים של Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Ripple, Stellar, Dogecoin, Dash ו- ERC20..

SafePal S1

ארנק חומרה של safepal

Safepal הוא ארנק חומרה ביטקוין אטרקטיבי, מאובטח, נייד וקל לשימוש. הוא תומך ביותר מ 1000 מטבעות ואסימונים כולל אסימונים ERC20 ו- BEP2 (שרשרת Binance). Safepal הוא ארנק במצב לא מקוון. אין אפשרויות קישוריות של NFC, Bluetooth, Wi-Fi או כל תדר רדיו אחר. זהו מסך תצוגה ברזולוציה גבוהה בגודל 1.3 אינץ ‘המציג כל פרט בעסקה.

אליפאל טיטאן:

ארנק החומרה של אליפאל טיטאן ביטקוין

המודל של אליפאל טיטאן מהווה שיפור ביחס לארנק החומרה של אליפאל שכולל תכונות כמו אייר-גאפ, אנטי-פירוק ואנטי-התעסקות. ארנק זה מציע אבטחה טובה יותר מכיוון שהוא מנותק לחלוטין מרשתות ואין לו אפשרויות קישוריות כמו Wi-Fi, USB, רשת סלולרית, Bluetooth או NFC. זהו ארנק לא מקוון לחלוטין הדומה מאוד לארנק Safepal שעובד עם קודי QR לחתימת העסקאות.

ארנק החומרה של טיטאן מגיע עם הגנה פיזית טובה יותר ומגן מפני התקפות שרשרת אספקה, הרפיה, גנב והאקרים. זה מגיע עם תצוגת מסך גדולה שעובדת מדהים עם אפליקציית One-stop Ellipal. טיטאן תומך 20+ מטבעות ו 1000+ אסימונים כולל אסימונים ERC20, TRC20, TRC10, EOS ו- BEP. מאפיינים אטרקטיביים עיקריים אחרים של הארנק כוללים המרת מטבעות, הכללת DEX של Binance, רווחי ריבית בקריפטו והימור גם כן..

ארנק BitBox02

bitbox02

BitBox02 מאפשר למשתמשים לאחסן, להגן ולהעביר נכסי קריפטו בקלות. בן זוגו, ה- BitBoxApp, מספק פתרון מלא לניהול מאובטח של נכסי הצפנה בקלות. פשוט ובטוח, ה- BitBox02 הוא פיתרון נהדר למתחילים: BitBoxApp מדריך משתמשים חדשים בכל שלב והגדרת ה- BitBox02 אורכת פחות משתי דקות. הזרע מגובה לכרטיס microSD באופן מיידי ולכן אין צורך לרשום את מילות ההתאוששות.

ה- BitBox02 פשוט מאוד לשימוש. תצוגת ה- OLED הגדולה מציגה את כל המידע הרלוונטי לאימות קל. ואין לחצנים מגושמים: מחווני מגע משמשים לפעולות אינטואיטיביות ויעילות, כמו אישור עסקה או אימות כתובת מקבלת. זו גם בחירה מצוינת עבור משתמשים מתקדמים: BitBoxApp יכול להתחבר לצומת המלא של ביטקוין שלך ומספק שליטה על מטבעות לשיפור הפרטיות. ניתן להשתמש ב- BitBox02 גם עם Electrum.

BitBox02 הוא גם קוד פתוח לחלוטין תוך שימוש בשבב מאובטח. זה מושג עם ארכיטקטורה מאובטחת עם שבב כפול. עם גורם הצורה הקטן שלו ואין מסך גלוי כאשר המכשיר כבוי, ה- BitBox02 הוא מכשיר מאוד דיסקרטי. תוצרת שוויץ, היא יורשת הערכה עמוקה של איכות ופרטיות.

ארנק הכספת קובו

קמרון קובו

Cobo Vault הוא ארנק החומרה הביטקוין המאובטח ביותר עם אחסון קר לאחסון כל מטבעות הצפנה שלך. פותח על ידי חברה מבוססת בייג’ינג, Cobo.com, הארנק מאבטח את כל המפתחות הפרטיים שלך על ידי בידודם מהמכשיר הנייד או ממערכת המחשב שלך. קובו תומך במספר מטבעות כמו ביטקוין, את’ריום, ליטקוין, דאש, טרון וכו ‘. הארנק נראה כמו טלפון נייד אך אינו מחובר לחלוטין ואינו משתלב עם יציאת האינטרנט, WIFI, Bluetooth, NFC או USB. לארנק יש גישה מוגבלת עם מצלמה ומסך מגע. כדי להשתמש בארנק קובו עליכם להוריד את האפליקציה לנייד ולהשתמש גם בקוד QR לתהליך העסקה.

מאפיינים:

 • קובו עשוי מתכת תעופה עמידה במים. הארנק חסון למדי עם הגוף החיצוני המורכב מסגסוגת אלומיניום.
 • הארנק מכיל לוח קובו המאחסן את קוד הזרע שלך בצורה מאובטחת. לכן, במקרה שתאבד את הארנק שלך, תוכל לשחזר את נתוני הגיבוי שלך.
 • קובו קמרון מכיל גם מנגנון להשמדה עצמית למטרות בטיחות.
 • יש לו שדרוג קושחה באמצעות כרטיס TF לשיפור האבטחה.
 • תהליך אימות רב חתימות למקסום האבטחה למשתמשים.

ארנק החומרה של ד’סנט

ארנק חומרה dcent לביטקוין

ארנק D’CENT הוא ארנק חומרת ביטקוין מהדור הבא מאובטח לביטקוין ולטקוין טוענים שהוא ארנק החומרה הראשון החכם של ביטקוין החכם עם תמיכה ב- RRC-20 ו- RSK. זהו ארנק רב-קריפטוגרפי שתומך בשלב זה בביטקוין, ETH (ERC20) RSK, RRC-20, XRP, ומונאקוין ועוד מטבעות. החלק הטוב ביותר בארנק החומרה DÇENT הוא סורק טביעות אצבע מובנה המספק למשתמשים רמת אבטחה נוספת באמצעות אימות ביומטרי. הוא מגיע עם מסך תצוגה של Oled בגודל 128 × 128 שבו משתמשים יכולים להציג את פרטי העסקה שלהם ולהציג קוד QR לכל ארנק.

כרטיס מפתח:

ארנק חומרה למקלדת

אפליקציית העברת המסרים של Ethereum וגם הפעלת דפדפן סלולרי המכונה “סטטוס” השיקו לאחרונה את ארנק החומרה שלהם בשם Keycard חדש. ארנק זה פותח כקוד פתוח ויופץ למפתחי בלוקצ’יין המעוניינים תחילה בחינם ובהמשך הוא יהיה זמין למשתמשים באתר סטטוס תמורת 29 דולר. בתחילה, ארנק הסטטוס Keycard יהיה תואם למספר מטבעות קריפטוגרפיים, כולל bitcoin ו- Ethereum.

מקש מפתחות:

26 ארנקי החומרה הטובים ביותר לקריפטו בשנת 2021 [הכי בטוח ואמין] 5KeepKey הוא עוד ארנק חומרה של ביטקוין. גודלו כמעט כפול לעומת שני הארנקים האחרים. זו הסיבה שזה די קשה לנשיאה. הוא תומך במספר מטבעות כמו Litecoin, Dogecoin, Namecoin, Ethereum, Dash וכו ‘ומאפשר החלפה פנימית של מטבעות..

העיצוב, לעומת זאת, מלוטש מאוד ומגיע יחד עם חותם KeepKey. עליך להוריד שני יישומי כרום לפני שתסתדר עם הארנק. זה שימושי להחזקת כמויות גדולות של ביטקוין. יש גם הגנה על המסך השני. יש לו את כל התכונות האחרונות יחד עם התאוששות המכשיר גם כן. עם זאת, זה לא כל כך טוב למשתמשים שאינם טכניים.

SecuX W20

w20

SecuX W20 עם תכונות קישוריות כפולות המאפשרות לך לחבר אותו למחשב השולחני / הנייד שלך באמצעות USB / Bluetooth, או לחבר אותו למכשיר הנייד שלך באמצעות Bluetooth. תכונה זו מאפשרת לכם לנהל את המטבעות הקריפטוגרפיים שלכם בבטחה ולבצע עסקאות תוך כדי תנועה. זוהי בחירה מושלמת עבור סוחרי קריפטו מתחילים או מקצועיים לשמור על הנכסים הדיגיטליים שלהם.

ארנק W20 משובץ בארגון “אינפיניון” (חברת גרמניה) CC EAL5 + מאושר מאובטח (SE) ברמה צבאית כדי להגן על המפתחות הפרטיים שלך ו- PIN של המכשיר שלך מפני כל התקפה פיזית וסייבר. SecuX W20 מספק אבטחת קריפטו מהמעלה הראשונה עבור הנכסים הדיגיטליים שלך ותכונת התאוששות החשבון מאפשרת לך לשחזר את הארנק שלך מארנקים אחרים של בלוקצ’יין. אין יותר דאגות מאיבוד ארנקי החומרה מעכשיו! בעלי מטבעות קריפטוגרפיים יכולים לנהל ולהעביר עסקי ביטקוין, Altcoins ואסימונים בכל מקום שתגיעו באמצעות SecuX Mobile iOS App..

SecuX W10

w10

SecuX W10 הוא ארנק ביטקוין קל לשימוש לבעלי קריפטו. שלח וקבל נכסים דיגיטליים ביישום מבוסס האינטרנט SecuXcess בבית תוך מספר דקות. אין פיתרון הנדרש להתקנת אפליקציה מועיל למשתמשי קריפטו ללא הורדת אפליקציות מטבע / אסימון.

SecuX W10 הוא אחד מארנקי הבלוקצ’יין החדישים המוטמע ב- “אינפיניון” (חברת גרמניה) CC EAL5 + מוסמך Secure Element (SE) ברמה צבאית כדי להגן על המפתחות הפרטיים שלך, PIN למכשיר שלך ולתמוך במטבעות קריפטוגרפיים גדולים כמו Bitcoin (BTC ), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple וכו ‘וכל אסימוני ה- ERC-20 וכו’. בקושחה האחרונה מתווספים מטבעות קריפטו חדשים Dash (DASH) ו- Dogecoin (DOGE) ) באפליקציית האינטרנט SecuXcess, שבהחלט מהווה יתרון מועיל נצחי עבור משתמשי ארנק SecuX. זהו בהחלט הפתרון הטוב ביותר בארנק חומרה כדי למנוע פריצה ותקיפה בעת אחסון הנכסים הדיגיטליים שלך!

CoolWallet S

26 ארנקי הקריפטו הטובים ביותר בחומרה בשנת 2021 [הכי בטוח ואמין] 6

CoolWallet S הוא ארנק חומרה לאחסון קירור נייד התומך במספר מטבעות כמו ביטקוין, Litecoin, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash ו- ERC20 אסימונים. הוא אלחוטי לחלוטין ומגיע עם עיצוב מלוטש ייחודי ומשקל קל במיוחד וגם עמיד בפני חום, קור ומים ועמיד למדי. CoolWallet הוא ארנק Bluetooth ומאפשר העברה מהירה של עסקאות. משתמשים יכולים להוריד את האפליקציה לנייד בקלות מ- Google Play או Apple App Store. זה זמין עבור $ 99.

Archos Safe-T (מיני)

26 ארנקי הקריפטו הטובים ביותר בחומרה בשנת 2021 [הכי בטוח ואמין] 7

הארנק תוכנן על ידי ארכוס, חברה רב לאומית צרפתית. הארנק מאובטח על ידי 2FA (תהליך אימות דו-גורמי) וגם מגן בצורה מאובטחת על המפתחות הפרטיים שלכם. עם זאת, לממשק יש מגבלות. כדי לשלוח או לקבל משתמשי Bitcoins משתמשים ב- Electrum. זה עולה כ 50 $. בארנקים Safe T, המפתחות הפרטיים שלך נוצרים במצב לא מקוון ומאוחסנים במכשיר בלבד.

הארנק שלך מוגן באמצעות פין בן 6 ספרות, בנוסף, ל- Safe-T mini יש זיכרון מוצפן (Secured EEPROM) כדי להשיג אבטחה גבוהה. עסקאות שבוצעו באמצעות ארנק זה דורשות אימות מהמשתמש באמצעות הכפתורים הפיזיים הזמינים במכשיר. 

ארנק Keevo (הזמנה מראש)

ארנק חומרה keevo לביטקוין

ארנק החומרה של Keevo הוא אחד הארנקים הבטוחים ביותר עבור נכסי הצפנה שלך. הארנק מאובטח על ידי תהליך אימות רב חתימות ובעל מנגנון שבב כפול לנוחות השימוש.

מאפיינים:

 • שחזר את המפתחות הפרטיים שלך באמצעות Keevo Carbon Key ™, קוד PIN וגישה לטביעות אצבע.
 • במקרה של מוות, המוטב שלך יכול לשחזר את המפתחות הפרטיים שלך לאחר אימות נכון בעזרת שירות הפרימיום של Keevo.
 • כל העסקאות מאובטחות על ידי מתקני ארבעה גורמים ורב-חתימות כדי לספק אבטחה מירבית.
 • ארנק עמיד במיוחד עשוי מסגסוגת אלומיניום ומסך סיבי זכוכית. יתר על כן, המסך עמיד בפני אבק ומים והוא מוגן בפני חדירת IP65.
 • מסך בגודל 2.8 אינץ ‘עם מעבדים דו-ליבתיים משולשים.

ארנק XZEN (הזמנה מראש)

ארנק xzen

XZEN הוא ארנק חכם למטבעות קריפטוגרפיים. הוא תוכנן לאחסון הן מטבעות קריפטוגרפיים והן מטבעות פיאט בעזרת שבב NFC. הארנק פותח תוך התחשבות בצרכים השונים של המגזר הפיננסי בעתיד. עבור למשל משתמשים יכולים לא רק לאחסן מטבעות קריפטו שונים אלא גם להמיר אותם, להחליף אותם, להעביר מטבעות, לספק אשראי, וגם לקחת חלק בפרויקטים של ICO.

הארנק תומך במספר פלטפורמות כמו טלפונים אנדרואיד ו- iOS כמו גם שולחניים. כעת תוכל להעביר את המטבעות שלך בכל עסקה או עמלה נסתרת.

מאפיינים:

 • הארנק בעל גוף פלדה וזכוכית עמידה באיכות גבוהה ובעל הגנת חדירה IP67.
 • יש לו מסך LCD צבעוני, חיישן זיהוי מגע דור 3, Bluetooth 3.0 וסוללה של 1100mAH שיפעל למשך 15 יום..
 • XZEN מספק תכונת CyberSecurity היברידית שמבטיחה שכל הנתונים שלך יאוחסנו בשבב NFC ומצפין את הנתונים שלך לחלוטין..
 • משתמשים שיאחסנו יותר מ 1000 דולר יקבלו את הארנק ללא עלות.
 • ניתן להוריד את האפליקציה מחנות Apple ו- Play.
 • הארנק מאפשר העברות קריפטו בחינם לחלוטין.
 • לארנק האחסון הקרה פונקציונליות גבוהה.

ארנק חומרה של BitLox

ביטלוקס

BitLox הוא עוד ארנק חומרת ביטקוין נייד עם Bluetooth. זה דק מאוד בערך 4 מ”מ והוא עמיד במיוחד ומגן מפני מים, חום וקור. הוא תומך במספר שפות ומגיע עם כבל מיקרו USB. ישנן מספר שכבות של אימות משתמשים לאבטחה מתקדמת. BitLox זמין עבור יישומי iOS, Android ושולחן העבודה.

MIRKey על ידי ellipticsecure

mirkey bitcoin ארנק חומרה

MIRKey הוא ארנק חומרה ביטקוין פשוט עם מפתח אבטחה FIDO2. הוא מציע לך להגן על הקריפטו שלך באמצעות כניסה לחשבון והוא תואם למגוון שירותי חשבונות כמו מיקרוסופט, גוגל, FB, Dropbox, Coinbase, Github וכו ‘. זה מאבטח אותך מפני התקפות דיוג וגם מגניבת ביטקוין. ארנק חומרה של ביטקוין זה תומך ב- BIP32 עם תוסף Electrum.

ColdCard

ארנק חומרה של bitcoin

ארנק Coinkite Coldcard הוא ארנק חומרה ביטקוני מאובטח בלבד שיכול להשתמש במצב לא מקוון. הוא מגיע עם מסך תצוגה קטן, חריץ לכרטיס microSD ולחצנים ממוספרים פיזית לאישור PIN. הוא תומך ב- BIP174 ולכן אין צורך בתוכנה מיוחדת. חריץ כרטיס MicroSD הוא תכונה אטרקטיבית הנדרשת לצורך גיבוי ואחסון של נתונים. ארנק Coldcard מייצר זרעי BIP39 של 24 מילים בזמן שהוא יכול לייבא זרעים של BIP39 בני 12, 18 ו- 24 מילים שנוצרו בארנק אחר.

ביטפי

26 ארנקי הקריפטו הטובים ביותר בחומרה בשנת 2021 [הכי בטוח ואמין] 8

ארנק Bitfi DMA-2 הוא ארנק אחסון קר ויש לו מאפייני אבטחה ייחודיים. אתה פשוט צריך להיכנס לאתר Bitfi ולהגדיר את לוח המחוונים שלך. חבר את המכשיר שלך ל- wifi וסנכרן את הארנק ואז אבטח אותו בביטוי סיסמא ייחודי. יש ביטוי סודי קופץ שיאבטח את כל העסקאות שלך. הממשק קל מאוד לשימוש גם למשתמש שאינו טכני.

פעילויות:

שעות פתיחה

Opendime מתוכנן כמו מקל USB מיני כך שלרוב מכנים אותו ‘מקל ביטקוין’. זה מאפשר למשתמשים להשתמש בביטקוין כשטר דולר. כאשר משתמש רוצה לבדוק את מצב האיזון שלו, עליו להכניס את Opendime לכל מכשיר USB אחד. זה מאוד פשוט ומהיר להתקנה.

תיבת ביטים:

ארנקי חומרה ביטקוין עליונים

Bitbox הוא עוד ארנק חומרה מסוג Plug-and-Play לאחסון, בזבוז וקבלת קריפטוסים. הוא תומך כרגע באסימונים של Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH, ETC ו- ERC20) ו- Litecoin (LTC) ועליו לתכנן להוסיף מטבעות נוספים. כדי להתחבר לאתר, יש לו מאמת Universal 2nd Factor (U2F) תואם FIDO. יש לו כפתור מגע וחיווי LED עליו כדי לאשר פיזית את העסקאות שלך.

סקלוט

26 ארנקי החומרה הטובים ביותר לקריפטו בשנת 2021 [הכי בטוח ואמין] 9

Secalot הוא דונגל USB המציע מגוון רחב של תכונות הכוללות: ארנק קריפטוגרפי חומרה, כרטיס חכם OpenPGP, מאמת U2F ומחולל סיסמאות חד פעמי. זה זמין תמורת 50.00 אירו בלבד.

מקווה שהמאמר הזה יעבור מיטב ארנקי החומרה של ביטקוין יעזור לקוראים שלנו. באיזה מהם אתה משתמש? שתף איתנו את החוויה והמשוב שלך בקטע התגובות למטה.