מיטב הארנקים הכוכבים | רשימת ארנקי ה- XLM המובילה

מחפש אחר הארנק הטוב ביותר של Stellar Lumens? בחרנו ידנית כמה ארנקי Steller פופולריים ובטוחים כדי שתוכלו להחליט את ארנק ה- XML ​​הטוב ביותר עבורכם. 

Stellar Lumens היא רשת פלטפורמת תשלומים מבוזרת המחברת בין אנשים, בנקים, מוסדות פיננסיים ומערכות תשלום. Lumens XLM הוא האסימון הרשמי של הפלטפורמה ומשמש לכל העסקאות, התשלומים והמרת חוצות גבולות ברחבי העולם. לאחרונה שיתפה פעולה עם יבמ והועמדה לאחת מעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים בשוק. בואו נדון בנוגע לארנק הכוכבים הטוב ביותר (ארנקי XLM) לאחסון אסימוני XLM.

ארנקי הכוכבים הטובים ביותר ל- XLM 2019

מיטב ארנקי הכוכבים (ארנקי XLM)

ארנק אטומי

ארנק אטומי

ארנק Atomic הוא פתרון רב-נכסי חדש לאחסון נוח של Stellar. מה שבטוח, ניתן להשתמש ב- Atomic לא רק כארנק XLM: כיום הוא תומך בלמעלה מ -300 מטבעות ואסימונים. חוץ מזה, כל עדכון שבועי מוסיף נכסי קריפטו ותכונות חדשים.

אפליקציית שולחן העבודה זמינה עבור Windows, macOS, אובונטו, דביאן ופדורה. גרסאות אלפא של אפליקציות סלולריות לאנדרואיד ו- IOS ישוחררו בדצמבר 2018. רשימה מלאה של תכונות הארנק האטומי:

 • מפתחות פרטיים מאוחסנים במכשיר המשתמש ונוצרים ממנמוניק.
 • מובנה Buy Crypto עם אפשרות כרטיס אשראי, המסופק על ידי Simplex
 • עדכונים שבועיים עם מטבעות חדשים, אסימונים ותכונות שימושיות
 • אפשרות להחלפה אטומית להחלפה עם עמלות נמוכות
 • מאפיין אסימון מותאם אישית – ניתן להוסיף ידנית כל אסימון ERC20 תוך שניות
 • החלפה מיידית דרך צ’אנג’לי ושפשיפט
 • תמיכה מיידית בשידור חי 24/7

תבע את מטבע הארנק האטומי 15 (AWC) שלך בחינם:

 • הורד את הארנק האטומי והשלם את ההתקנה.
 • ללכת להגדרה->אוירדרופ
 • מלא את מזהה הדוא”ל שלך והשתמש בקוד קידום מכירות: 172G5R להשיג 15 מטבעות AWC בחינם.

ספר חשבונות ננו ס

הארנק הכוכבי הטוב ביותר - ארנקים xlm

ספר חשבונות ננו ס הוא ארנק חומרה ומתנהג כמו מכשיר USB שניתן לחבר לכל מכשיר בעל יציאת USB. ארנק Ledger Nano S תומך במספר מטבעות קריפטוגרפיים כמו Stellar, Ripple, Ethereum, Bitcoin, Litecoin, Ethereum Classic, ועוד אלטקוינים רבים אחרים. יש לו מאפייני אבטחה מאוד ייחודיים שהופכים אותו לאחד מארנקי הכוכבים הטובים ביותר בשוק. יש לה מערכת אימות דו-גורמית, קוד PIN, מערכת התאוששות זרעים גם כן. המפתחות הפרטיים שלך מוגנים ומאובטחים לחלוטין. במקרה של אובדן של המכשיר או שהמסך ננעל, יש ביטוי לשחזור בן 24 מילים שניתן במהלך ההתקנה הראשונית של המכשיר שלך, שיעזור לך לשחזר את חשבונך..

יש לו גם מסך OLED עם כפתור לחיצה כפולה לבדיקת פרטי העסקה. ממשק חדשני ונוח לשימוש. ישנה מדבקה נגד טמפל שתגן על המכשיר שלך מפני כל נזק. אפליקציית Ledger Live מאפשרת לבדוק את היתרה והעסקאות שלכם. הארנק מופעל על ידי מערכת ההפעלה ™ BOLOS, מוצר של Ledger המגן ומגן על המידע הרגיש שלכם. קנו את Ledger Nano S עכשיו!!!

לקרוא: ארנקי חומרה אחרים לאחסון ביטקוין ואלטקוי

גווארדה

ארנק שומר

גווארדה הארנק הוא אחסון מטבעות קריפטוגרפי שאינו משמורן, המציע תמיכה ב- Stellar Lumens (XLM) יחד עם למעלה מ -40 רשתות חסימות גדולות אחרות ו -10 אסימוני קריפטו. הארנקים זמינים עבור אינטרנט, שולחן עבודה, Chrome Extension ו- Mobile (iOS ו- Android). ניתן לסנכרן את כל גרסאות הארנק לצורך ניהול קריפטו קל יותר.

הממשק פשוט וידידותי למשתמש – לכן, ארנק זה מתאים למשתמשים מתחילים ומנוסים כאחד. כל הארנקים שמציעה Guarda הם ללא משמורת – למשתמשים יש שליטה מלאה בכספים שלהם ולעולם לא חולקים את הנתונים הפרטיים שלהם עם צדדים שלישיים כלשהם. אבטחה היא יתרון ברור של ארנקי Guarda, אך יש יותר – ניתן להחליף XLM באמצעות שירות חליפין מובנה ובקרוב יהיה זמין לרכישת כרטיסי בנק..

חלק מהתכונות העיקריות של ארנקי Stellar Lumens ב- Guarda הן:

 • תכונות ספציפיות למטבע של מטבעות נתמכים
 • שילוב Ledger Nano S
 • הצפנת גיבוי מאובטחת ומדיניות אחסון ללא משמורת
 • שירותי רכישה והחלפה מובנים
 • שירותים נוספים כגון מחולל אסימונים ERC20
 • מגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים עם מטבעות ואסימונים חדשים שנוספו ללא הרף
 • פעולות חוצות פלטפורמות – כל הארנקים מסונכרנים בקלות בין גרסאות זמינות
 • קו תמיכת לקוחות 24/7 עם זמן התגובה המהיר ביותר בשוק הארנקים

כוכב פוקסלט

פוקסלט הוא ארנק שולחני זמין עבור מערכת ההפעלה Windows, Mac ו- Linux. המפתחות הפרטיים מאוחסנים במחשב האישי ואינם משותפים עם אף צד שלישי. הממשק פשוט מאוד. פוקסלט מאפשרת גם החלפה של CNY או יואן סיני. ארנק זה תומך רק באסימונים של כוכבים.

ארנק נייר כוכבי

ארנק נייר הוא שילוב של מפתח ציבורי ופרטי שנוצר באופן מקוון אשר ניתן להדפיס או לכתוב על נייר, במקום לאחסן באופן דיגיטלי (בקובץ טקסט או במסמך). כדי להבטיח את אבטחתו, מומלץ גם לא לאחסן את מקש ה- pvt באופן מקוון.

באפשרותך ליצור ארנק נייר כוכבי בכל אחת מהשיטות הבאות:

ארנק נייר מאובטח בהרבה אחרי ארנקי חומרה ברשימת הארנקים הכוכבים הטובים ביותר, אך עליכם לאבטח את מפתח ה- pvt שלכם פיזית..

צופה בכוכבים

צופה בכוכבים זמין למחשבים שולחניים וגם לטלפונים ניידים. הוא תומך במערכות הפעלה Windows, Mac, Linux. אתה יכול להוריד בקלות את האפליקציה מ- Google Play לטלפוני Android שלך. יש לו ממשק פשוט ותומך במספר חשבונות, שפות ונכסים. הארנק מאובטח באמצעות תכונה מרובת חתימות.

לובסטר

לובסטר הוא ארנק נייד וניתן להשתמש בהם למטרות יומיומיות בשל הממשק נטול הטרחה והתכונות הפשוטות שלו. זהו, למעשה, אחד הארנקים הטובים ביותר עבור iOS בשל התכונות הקלות שלו. הארנק מאפשר העברה קלה של כספים. הוא מוגן על ידי תהליך אימות דו-גורמי, תכונת טביעות אצבע והגנה על קוד PIN.

כּוֹכָבִי

אסטרל הוא ארנק כוכבים מבוסס אינטרנט. כאשר משתמש פותח חשבון Astral, חשבונות זכאים אחרים מתווספים אוטומטית ויכולים להרוויח מטבעות XLM בונוס מחשבונות אלה. יש תהליך אימות דו-גורמי והארנק מוצפן על ידי AES-256. יש צורך באישור אימייל חובה למשיכת כספים לכתובות אחרות. ארנק זה מאפשר גם מספר כתובות לניהול טוב יותר של הכספים.

StellerTerm

StellerTerm תוכנן על ידי איריס לי, עובדת חד פעמית של קרן כוכבים. StellerTerm הוא ארנק מבוסס אינטרנט והממשק הפשוט שלו שימושי אך ורק למשתמשים חובבים. גרסת שולחן העבודה שימושית להפליא. משתמשים יכולים לעקוב בקלות אחר שווקי החליפין, המטבעות האחרים ויתרות החשבון שלהם.

מָעוֹז

מָעוֹז הוא ארנק ספר פתוח בעל קוד פתוח. עסקאות כאן נמשכות פחות מדקה. הארנק זול יחסית גם כן. הארנק שקוף מאוד וכל אחד יכול להציג את הנתונים שלו, בין אם זה משתמש או לא משתמש. יש בה גם טכנולוגיית החלפה בה ניתן גם להחליף מטבעות.

קישורי מאמרים מומלצים:

 • ארנק הטזוס הטוב ביותר
 • ארנק EOS הטוב ביותר
 • ארנק הטרון הטוב ביותר