הסכם בין כורים לחברות בנושא קנה המידה של ביטקוין

מלחמות קנה המידה של הביטקוין נמשכות במשך תקופה ארוכה ואנשים נתקלו בצורך להציג פיתרון קבוע לנושא זה. לבסוף, המלחמות הגדולות הגיעו לסיומן. זה התאפשר עקב המאמצים של כמה מכורי הביטקוין וחברות הקשורות לקריפטוגרפיה. זה נתן קץ למלחמות שנמשכות במשך יותר משנה.

לפי אחד האבות המייסדים של האיחוד האירופי, אריסטיד בריאנד, פשרה תהפוך למושלמת רק כאשר כולם מרוצים ממנה. אם תסתכל על מה שקרה במלחמת קנה המידה של הביטקוין, היית מבין שהפוליטיקאי הזה היה נכון והוא באמת ראוי לפרס נובל. לברית ההסכמה שהוקדמה על ידי בארי סילברט היה סיכוי מושלם להרגיע מלחמות שהתרחשו בערך בגודל הבלוק. הוא היה המוביל של קבוצת המטבעות הדיגיטליים, שהיא קונסורציום של בעלי הון העוסקים בתהליך מתן סיוע כספי לסטארט-אפים הקשורים לביטקוין. הוא עשוי ממספר רב של חברות ביטקוין וגם מכורים. ההסכם של סילברט פורסם ב -23 במאי באחד מכנסי המטבעות הגדולים בניו יורק.

לפי החותמים, הוצעו שני שדרוגים שונים להתבצע במקביל זה לזה. שדרוגים אלה מוזכרים בבירור במסגרת הצעת SegWit-2MB. קודם כל, SegWit יופעל יחד עם סף של 80%, עם איתות על גרסת ביט 4. מצד שני, מזלג קשה יתקיים בגודל 2MB. עם זאת, ייקח עד 6 חודשים עד שהשינוי הזה יקרה.

מי לקח יוזמה?

כפי שאתה יכול לראות, אלה כמה מהשינויים המרכזיים, שיכולים ליצור השפעה על כלל קהילת המטבעות הקריפטוגרפיים. לכן, חשוב לבחון מי יזם שינויים אלה. על פי ההסכם המקורי, החותמים עליו מגיעים מ -56 חברות שונות הממוקמות ב -21 מדינות העולם. חברות אלה אחראיות לייצר יותר מ -83% משיעור החשיש העולמי. הם גם מעבדים ביטקוינים ששווים מעל 5.1 מיליארד דולר. בנוסף, הם מתחזקים ארנקי ביטקוין של המשתמשים, שיש להם יותר מ -20.5 מיליון דולר.

חלק מהחברות הכלולות ברשימה זו כוללות את BitClub, 1Hash, BTC.TOP, Genesis Mining, F2Pool, BitFury ו- Bitmain. הם מייצגים את עמוד השדרה של כלכלת הביטקוין. כתוצאה מכך, אנו יכולים להסיק שכוח המשא ומתן שקהילה זו תרמה רבות לשינוי הנחוץ במטבע הדיגיטלי.

איך ייראו השינויים?

אם תסתכל על ההסכם החדש מנקודת מבט טכנית, לא תוכל למצוא שום דבר יוצא דופן. עם זאת, השינויים שיצאו איתו די מעניינים. מפתחי הליבה המעורבים ביוזמה זו החליטו כי ההסכם אינו יכול לחייב אותם. הסיבה לכך היא שההסכם שהביא בארי סילברט יכול לשמש במה לשילוב בין מזלג 2MB קשיח לסגוויט..

האם זה פיצוח פוליטי?

אנשים הקשורים לקהילת המטבעות מטילים ספק אם מדובר בפצפוץ פוליטי או לא. על מנת לקבל הבנה ברורה לגבי עובדה זו, חשוב לצלול לעומק את נקודת המבט הפוליטית של זה. לפי נקודת המבט הפוליטית, הצעה זו מייצגת את ההסכם שהוקדם בהונג קונג. חלק מהכורים ומפתחי הליבה של ביטקוין חתמו על הסכם זה עוד בשנת 2016. עם זאת, אף אחד ממפתחי הליבה לא התערב הפעם. זה היה רק ​​מאמץ משותף של העסקים והכורים הקשורים לביטקוין.

על פי ההסכם, ניתן לראות כי הוקדשה תשומת לב מיוחדת להדגשת ההצעה של סגוויט וגם של 2 מגה. עם זאת, כאשר מצרפים את ההצעה לרשימת התפוצה של ביטקוין, אחד ממפתחי הביטקוין מארגנטינה הוסר. ההסכמה של סילברט מתעלמת מכל העובדות הללו. בהתאם להסכם זה, המערכת האקולוגית לא מחכה לגיבוי הליבה, כך שניתן יהיה להגדיל את הקיבולת.

חלק ממפתחי הליבה לא התרחקו מהמשא ומתן להסכם. עם זאת, הם הופרדו במפורש. עובדה זו הוכחה במעט מילים שנאמרו על ידי גרגורי מקסוול, שהוא ה- CTO של Blockstream ואחד ממפתחי הליבה של הביטקוין. זו הסיבה העיקרית לכך שההסכם הזה נראה יותר כמו פצפוץ, כאשר הוא נצפה מעין פוליטית.

ההד

בהתאם לקונצנזוס החדש, ניכר כי ניתן למלא את הדרישה של בריאנד עד לפשרה מושלמת. עם זאת, מה יקרה אם כל הצדדים הקשורים לכך לא יהיו מרוצים מהפתרון. מכיוון שמפתחי הליבה אינם מוזמנים, הם ודאי חייבים להיות לא מרוצים מההצעה החדשה. חלק ממפתחי הליבה ציינו זאת באמצעות ציוצים.

לא רק ליבת המחנה אינה מרוצה מההסכם החדש שהוקדם במטרה להביא לסיום הוויכוח הגרור הארוך. חלק מאוהדי Bitcoin Unlimited גם לא מרוצים מההסכם. רובם מאוכזבים. העלייה של 2 מגה בייט התרחשה לאחר דיונים שהתקיימו במשך שנים. הצלחנו לראות הרבה קרבות שמתרחשים גם במהלך פרק הזמן הזה. עם כל הקרבות הללו, אפשר היה לראות עלייה של לפחות עד 8 מגה-בייט.