ארנק Bitcoin SV הטוב ביותר | עשרת ארנקי BSV המובילים בשנת 2020

Bitcoin SV או BSV נוצרו לאחר שהמזלג של Bitcoin Cash נובמבר 2018. זהו אחד המטבעות הרשמיים של רשת Bitcoin Cash. השנייה היא ABC של ביטקוין.

Bitcoin SV (החזון המלא של Bitcoin Satoshi’s Form) קראו בגאווה את המטבע החדש שלהם על שם Satoshi Nakamoto, אחד החלוצים שעומדים מאחורי פיתוח הביטקוינים. מטבע ה- BSV פותח על פי עקרונות הביטקוין המביאים יותר ביזור ומדרגיות ברשת.

פרויקט BSV נערך על ידי חברת nChain Development. במהלך המזלג הקשה של BSV, מחיר הביטקוינים חווה ירידה חדה אך BSV הגיע למקום הראשון בשווי השוק של הביטקוין. כעת לאחר שנוצרו מטבעות ה- BSV, יש צורך לאחסן את המטבעות בארנק מאובטח.

מיטב ארנקי ה- SV של Bitcoin - ארנק BSV עליון

מיטב ארנקי ה- SV של Bitcoin עבור BSV

מכיוון שמטבעות SV של ביטקוין הם תוצאה של מזלג קשה, אין יותר מדי ארנקים התומכים במטבע. עם זאת ישנם כמה ארנקים של צד שלישי, אך לעתים קרובות הם אינם עומדים בקריטריונים הבסיסיים של אבטחה, תמיכת לקוחות, ממשק אינטואיטיבי וכו ‘. כאן סיימנו כמה ארנקים שלא רק תומכים ב- BSV אלא גם יספקו אבטחה לקופות שלך מידע אישי. בואו נדבר על הטוב ביותר מיטב ארנקי ה- SV של Bitcoin עבור BSV מטבעות:

ארנק אטומי

ארנק אטומי

ארנק Atomic הוא ארנק בעל קוד פתוח, מבוזר, אנונימי, רב-מטבעי, התומך ביותר מ -300 מטבעות + ומספר אסימונים כולל Bitcoin SV (BSV). משתמשים רשאים להחליף את המטבעות הקריפטוגרפיים בארנק באמצעות תכונת החלפה מובנית. משתמשים יכולים להרוויח תוספת באמצעות הימור קליקים אחד של מטבעות ה- PoS. נכון לעכשיו, ארנק Atomic מטיל 15 מטבעות AWC להורדת הארנק. השלבים מפורטים להלן:

תבע את מטבע הארנק האטומי (AWC) שלך בחינם:

  • הורד את Atomic Wallet והשלים את ההתקנה.
  • ללכת להגדרה->אוירדרופ
  • מלא את מזהה הדוא”ל שלך והשתמש בקוד קידום מכירות: 172G5R להשיג 15 מטבעות AWC בחינם.

ארנק גארדה

ארנק שומר

ארנק גווארדה הוא ארנק מטבעות קריפטוגרפי שאינו משמורן המיועד למשתמשים שיש להם מספר מטבעות קריפטוגרפיים בתיק העבודות שלהם. זהו ארנק מאובטח פשוט ונוח לשימוש אליו ניתן לגשת מכל מכשיר כמו טלפון נייד או מחשב שולחני. הוא תומך ברשימה ענקית של נכס קריפטו כולל Bitcoin SV (BSV).

בארנק Guarda, משתמשים יכולים לקנות, להחליף ולהחליף מטבעות קריפטוגרפיים. ההימור הוא דרך שבאמצעותה משתמשים יכולים להרוויח תגמולים תקופתיים בגין החזקת נכסי קריפטו. מספר ארנקים תומכים כרגע בציפוי וגווארדה הוא אחד מהם.

Electrum SV 

אלקטרום

Electrum SV הוא ארנק שולחני ותומך בכל מערכות ההפעלה הגדולות כמו Windows, Linux, Mac OS וכו ‘ארנק Electrum הוקם על ידי תומאס Voegtlin והוא אחד הארנקים הפופולריים ביותר לאחסון bitcoins. Electrum הוא ארנק דטרמיניסטי או HD היררכי שמשמעותו שאתה לא צריך ליצור כתובות שונות בכל פעם שאתה מקבל מטבעות בארנק שלך..

ל- Electrum SV יש גם פיצול פיצול לפיו תוכלו לפצל את מטבעות ה- Bitcoin Cash שלכם למטבעות BSV. הארנק נתמך גם על ידי ארנקים אחרים כמו Trezor, Ledger, KeepKey וכו ‘. Electrum SV בטוח לחלוטין מכיוון שאתה יכול לאחסן את המפתחות הפרטיים שלך במכשיר שלך..

ארנק יציאת מצרים 

ארנק יציאה

סֵפֶר שֵׁמוֹת הוא ארנק שולחני וניתן להתקין אותו בשולחנות עבודה התומכים ב- Windows, Mac OS ו- Linux. ארנק זה זמין גם למכשירים ניידים. זהו ארנק של צד שלישי ותומך במספר מטבעות קריפטוגרפיים כולל BSV. ל- Exodus פונקציית החלפת קריפטו הנתמכת על ידי ShapeShift, לפיה תוכלו להחליף את מטבעות הקריפטו שלכם בתוך הארנק עצמו. לארנק יש ממשק אינטואיטיבי בו תוכלו להציג את תיק העבודות שלכם, לשמור גיבוי של הכתובות שלכם ועסקאות. תוכלו גם לשלב את אקסודוס עם ארנק טרזור ​​ולשמור את המפתחות הפרטיים שלכם בבטחה בארנק טרזור.

ארנק Coinomi 

ארנק מטבעות

Coinomi הוא ארנק רב-מטבעי שהושק בשנת 2014 וכיום תומך ביותר מ -380 מטבעות קריפטוגרפיים. Coinomi לא חושפת את כתובת ה- IP שלך או שומרת את המפתחות הפרטיים שלך בשרת שלה בזמן שאתה מבצע עסק קריפטו ברשת. הארנק מציע החלפות מטבעות קריפטוגרפיים ונתמך על ידי תכונות Changelly ו- ShapeShift. הארנק תומך בטלפונים שולחניים ו iOS. אתה יכול להוריד את היישום מ- Google Play ו- Apple iTunes לטלפונים שלך ב- iOS.

גרסת שולחן העבודה טובה למדי ותומכת ב- Windows, Linux ו- Mac OS. עם זאת, אחד החסרונות העיקריים של ארנק זה הוא שהוא אינו ארנק קוד פתוח, אך למרבה המזל לא דיווח על פריצות גדולות או הסתננות בשנים האחרונות..

סנטבי 

סנטבי הוא ארנק נייד וכיום הוא אחד הארנקים הטובים ביותר לאחסון מטבעות ה- BSV שלך. הארנק זול עם ממשק קל מאוד והוא נתמך על ידי CoinGeek ו- Ayre Ventures.

ניתן להתקין את הארנק הסלולרי בטלפונים אנדרואיד ו- iOS שלך וניתן להוריד אותו בקלות מ- Apple iTunes ומחנות Google Play. אחת המגבלות של ארנק זה היא שהוא אינו ארנק קוד פתוח, אך יצרני הארנק הזה מבטיחים את ביטחונו ולא היו עד היום מקרי פריצה..

ארנק אדג ‘

קָצֶה הוא ארנק סלולרי רב-מטבעי ומלבד BSV, תוכלו לאחסן 21 מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. הארנק הושק לראשונה בשנת 2014 בשם ‘Airbitz’ אך הושק מחדש בפברואר 2018 כארנק Edge..

Edge הוא ארנק סלולרי נפלא עם ממשק ותיק ממש אינטואיטיבי בו תוכלו להציג את כל העסקאות היומיות שלכם ולעקוב אחר כספי הארנק שלכם. הארנק מספק גם מתקני החלפת חליפין בין BSV לבין מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. אתה יכול גם לקנות מטבעות קריפטו אחרים באמצעות מטבע הפיאט המקורי שלך. אחת החדשות הטובות היא שארנק Edge הוא ארנק קוד פתוח לחלוטין ולכן אתה בטוח לגבי אימות האבטחה של הקוד שלך. הארנק זמין גם עבור משתמשי אנדרואיד וגם משתמשי iOS.

ארנק רב פלטפורמות של Blockchain

בלוקצ’יין ניתן להוריד ארנקים מרובי פלטפורמות הן בשולחן העבודה והן במכשירים הניידים שלך. הארנק הושק בשנת 2011 ועד כה, מונה מעל 33 מיליון משתמשים ברחבי העולם.

ארנק הבלוקצ’יין הוא ארנק דפדפן ומציע את העמלות הנמוכות ביותר עבור עסקאות בשוק הקריפטו. הארנק מציע גם כמה מתכונות האבטחה הטובות ביותר בשוק כמו תהליך האימות הדו-שלבי. תכונת אבטחה נוספת היא שבכל פעם שתבצעו עסקה חדשה, הארנק ייצור כתובת חדשה מה שמקשה מאוד על צדדים שלישיים לאתר את כתובת הארנק שלכם ומבטיח פרטיות מלאה לנתונים שלכם..

 

ארנק HandCash 

ארנק HandCash הוא ארנק נייד פשוט התומך בטלפונים אנדרואיד ו- iOS. תוכל לשלוח ולקבל ביטקוין באמצעות רשימת אנשי הקשר בטלפון שלך.

אחד המאפיינים הייחודיים של ארנק זה הוא שאתה יכול להישאר אנונימי לחלוטין באמצעות כינוי במקום כתובת הארנק שלך למשלוח וקבלת מטבעות SV SV. אתה יכול לשמור גיבוי של הארנק שלך בכונן Google ולשחזר במהירות את הכספים מתי שתרצה. הארנק עובד על המונטה.

ספר ספרים ננו ס 

צוות התמיכה של BSV הוכרז כי בקרוב הוא יתמוך על ידי ארנק Ledger Nano S. Ledger Nano S הוא אחד מארנקי החומרה הצפוניים הטובים ביותר בשוק הקריפטו ושילובו עם BSV יהיה חדשות טובות עבור תומכי מטבעות BSV..