סיכום ICO מוצלח – השבוע השני של אוקטובר

ברוך שובך למסקנה השבועית של פרויקטים מצליחים של ICO. אנו יוצרים סדרה זו בכדי להביא מודעות לזוכים בתחרות ICO, לתהליך המתמשך של העלאת רעיונות יצירתיים וחדשניים והקלת אמונם של משקיעים ברחבי העולם להשתתף בחלומותיכם לשנות את העולם..

לא כל ה- ICO שואפים לעשות שינוי גדול, חלקם פשוט חדשנים שיוצרים טכנולוגיה חדשה. אחרים מחברים בין שווקים ובעלי עניין באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין. יש אלפי הזדמנויות ליישם חסימות על מנת לספק ערך נוסף לעסקים קיימים וחדשים.

למרבה הצער, רובם מגייסים כספים רק בשביל הכסף. למרבה המזל, מרבית הפרויקטים הללו אינם מנצחים מכיוון שהמודל העסקי שלהם חלש.

ה- ICOs המצליחים של אוקטובר בשבוע השני

השבוע היו רשומים 26 פרויקטים ב- ICOBench, אשר אמורים להסתיים בתקופה שבין 8 באוקטובר ו 14 באוקטובר. רובם לא ממש מסיימים בתקופה זו, אלא בחרו תאריך אחר להתחיל את ה- ICO שלהם.

מדוע הם לא חוזרים לעדכן את הרישומים שלהם זה מעבר להבנתי. אחרים נכשלו ואתרי האינטרנט שלהם נסגרו ונמחקו, או שהחשבונות שלהם הושעו.

סך הסכומים שגויס סכום של עד כ 26.055.772 דולר ארה”ב שזה סכום נכבד. עקרון פארטו מתקיים, כאשר פרויקט אחד מגייס יותר מ -80% מהסכום הכולל, שתמיד מעניין להתבונן בו.

בואו נסתכל על הפרויקטים.

CryptoHIT

מערכת אקולוגית רווחית כלכלית עבור גיימרים

אמנם איננו בטוחים כיצד ה- SEC יטפל במסרים השיווקיים וההבטחות של הפרויקט הזה, אך בהחלט מעניין בכל פעם שאנחנו נתקלים בפרויקט שרוצה לתמוך במפתחי משחקי וידאו. CryptoHIT היא פלטפורמה מבוזרת לפרסום משחקי וידאו, שתאפשר לגיימרים להשתמש באסימון שלהם, ה- Galactic Credit Token (GAC) לרכישת פריטי משחק, ערכות התחלה ויתרונות אחרים למשחקים שהוא משחק בפלטפורמה..

הם יאפשרו למשחקים גם להחליף את משאבי המשחק שלהם עם שחקנים אחרים באמצעות חילופי פנים. בתור התחלה, הם טוענים כי ההתמקדות העיקרית שלהם היא במשחקים מבוזרים שנבנו על גבי אתריום. איך הם ימשיכו להגשים את יעדי הפרויקט שלהם, רק הזמן יראה!

סך כל הגיוסים: 1,080,412 דולר ארה”ב 

XAYA

פלטפורמת המשחקים הבלוקצ’יין האולטימטיבית

מה שהחל בשנת 2013 כניסיון להכניס בלוקצ’יין למשחקים באמצעות מה שמכונה “ניסוי האנטרקוין” הפך לחזון גדול יותר.

XAYA חברת מחקר ופיתוח סיימה השבוע את ICO שלהם והן יצרו פלטפורמה שבה משחקים יכולים לרוץ ללא שרת בבלוקצ’יין. משחקי בלוקצ’יין אמיתיים, זה מה שהם קוראים לזה. לטענתם, הפלטפורמה שלהם תאפשר לגיימרים להחזיק את הנכסים שלהם וליהנות מעולמות וירטואליים מבוזרים ב 100%.

הם מספקים כלים למפתחים ומעודדים אותם להמציא ז’אנרים חדשים של משחקים, בעזרת טכנולוגיית הבלוקצ’יין. יש להם תיעוד מלא של SDK ו- API זמין לכל מפתחים שקוראים את הפרסום שלנו. בנוסף, ישנה הבטחה כי טכנולוגיות זו יכולות לקיים עולמות משחקים מקוונים מסיביים.

הייתי רוצה לראות איזה סוג של משחקים צצים בפלטפורמה הזו ולחוות אותם בעצמי. בהחלט יש מקום לדחוף את הקיפול, להתנסות ולחדש במשחקי וידאו.

סך כל הגיוסים: 2.241.360 דולר ארה”ב

יערות

מדיה חברתית מבוססת בלוקצ’יין

יערות היא פלטפורמת מדיה חברתית שמנסה לעשות את מה שסטייט עשתה בתקווה לשפר את היבטי חוויית המשתמש ברשת. הם רוצים ליצור מערכת אקולוגית המספקת למשתמשים חלוקה הוגנת של ערך לתרומת התוכן שלהם. אם תקדיש זמן לצפייה בסרטון, תראה שהם מהווים נקודה די מוצקה. משתמשים ויוצרי תוכן, בדיוק כמוני ואתם האחראים להצלחתן של פלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק וטוויטר.

אמנם פלטפורמות אלה היו מהפכניות בזמן המצאתן, אך כעת הן צומחות במהירות. במיוחד אם אנו גורמים לטכנולוגיה זו של בלוקצ’יין במגמת עלייה נוספת לקבלת יישום בעולם האמיתי. פרויקט זה הוא הבטחה ליוצרי תוכן להפוך לחלק ממערכת אקולוגית המספקת ערך בחזרה ליוצרים ולמשתמשים.

זה יהיה עליית מדרגה, ואם יצליחו הם יוכלו לעקוף את פייסבוק וטוויטר. היו בעבר ניסיונות בפלטפורמת המדיה החברתית המעודדת, ורובם נכשלו בהדרגה. אך יזמים ממשיכים לנסות ואחד מהם צפוי להצליח להשיג את המסה הקריטית של האנשים הנחוצים.

סך כל הגיוסים: 22,734,000 דולר ארה”ב

נתראה שבוע הבא!

שני פרויקטים עם משחקים ורשת חברתית הצליחו השבוע. יש ערך רב ביצירת משחקי וידאו עם טכנולוגיית בלוקצ’יין המשולבת במערכות. כמובן שתכנון החוזים החכמים במשחק חשוב מאוד וזה גורם לי לתהות כיצד הם יקלו על יצירת הוכחות בלתי הפיכות?

באשר למדיה החברתית, זה סיפור אחר בפני עצמו. התמודדות מול ענקיות התקשורת היא מאמץ אמיץ, ראוי לקודואים. האם יצליחו ליצור את החזון שלהם לפיו אנשים “ישתלו” יער תוכן? אני לא יודע, אבל אני כן מאחל להם המון הצלחה ואולי אלך עץ על הפלטפורמה שלהם כשיהיו פעילים.

איזה סוג של פרויקטים ינצח בשבוע הבא?

חזור ביום שני הבא כדי לגלות!