החלפות אטומיות: ספקולציות מחיר של אלטקוין

העצרת לביטקוין משאירה אחריה שובל של מחזיקי תיק אלטקוין. לרוב המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים יש תמיכה בשווי פיאט, אך מחירם מול ביטקוין הגיע לשפל שלא נראה מאז פברואר השנה. דוג ‘, למשל, נסחר בשפל של 16 סאטושי בכל הזמנים כאשר ביטקוין ניסה לגבור על 1,000 דולר. אותם 16 סאטושי מוגברים 7 פעמים כאשר הביטקוין נע סביב 7,000 דולר.

בפברואר, בעיות קנה המידה גרמו למה שמכונה “משאבת הדש”; Altcoins החלו בשימוש והוכרו כמטבעות קריפטוגרפיים מתחרים או אפילו נכסי קריפטו עם הכשרון שלהם. רוב האנשים יסכימו כי הביטקוין הוא המטבע השולט השולט, וככזה, העמלות הן פרופורציונליות לערכו. לדוגמא, זהב אינו משמש לביצוע מיקרו-תשלומים כגון קניית כוס קפה; אחד ישתמש בכסף או במערכת הדומה לתקן הזהב (שטרות חוב המגובים בנכסים).

מטבעות קריפטוגרפיים שונים זמינים לשם כך; דוג ‘, כפי שצוין קודם לכן, נעשה שימוש נרחב בעמלותיו הנמוכות ביותר. החיסרון עם Doge הוא שהוא לא נחשב לחנות ערך בטווח הארוך ובדרך כלל נדרש שירות חליפין, כלומר יש לשלם דמי ביטקוין ללא קשר. הנוחות של השימוש ב- Doge היא שאתה יכול לבצע תשלום מיקרו (לקנות כוס קפה), לשלם עמלות מועטות ביותר (0.01 $ דולר) ולא צריך לחכות לזמני אישור (זמן חסימה ממוצע של דקה). סוחר חכם יכול להשתמש בבלוקצ’יין הזה כדי לאסוף תשלומים לאורך כל היום ולהמיר אותם באמצעים שונים: API עם המרה מיידית, חשבון מסחר, או להשתמש בהם כדי לקנות סחורה. אחת הדרכים להמיר את הדוג ‘האלה תהיה החלפה אטומית, אך למרבה הצער, לדוג’ה אין עדיין תשתית קנה מידה ברמה השנייה. עם זאת, ישנם מטבעות קריפטוגרפיים שונים שתכונה זו אפשרית עבורם, בעיקר: Litecoin, Decred, Vertcoin ו- Viacoin.

ליטואיטים הם דרך לעקיפת הבעיה במקום להשתמש ב- Dogecoins. בתור התחלה, ליטואינס הם מאגר ערך מצוין ובדרך כלל פחות תנודתי מביטקוין. אימוץ סוחר נפוץ גם, כלומר ניתן לשמור ולהשתמש בהם ללא צורך בשירות חליפין. לחלופין, החלפות Atomic הופכות ידידותיות יותר למשתמש וכלים שונים מפותחים כדי להקל על התהליך. למרות שעסקאות LTC זולות יחסית, עדיין עלולה העסקה לעלות 0.55 דולר. במדינות מסוימות, סכום זה עשוי להיראות טריוויאלי, אך יכול להיחשב כמחסום למיקרו-תשלומים עבור אחרים. למרות שעסקאות ורטקוין זולות משמעותית בסביבות 0.08 $, הסיבה היא שהרשת אינה בשימוש יחסית ואימוץ הסוחר כמעט ולא קיים. אם נעשה שימוש ב- Vertcoin, דמי העסקה עשויים לעלות בקלות על אלה של ליטקוין.

ספקולציות מחירים: למרות שאני אופטימי לגבי העתיד של ליטקוין, המחירים צנחו מול הביטקוין בקצב יציב. יש תמיכת קנייה עצומה והמחירים יכולים להישאר מעל 0.00731 ฿ אך 0.0071 ฿ סביר יותר עם נדנדה אפשרית עד 0.009 ฿. יש שבוע נוסף לפני המזלג וסביבת הדם תימשך ככל הנראה ותקרב את ליטואינס ל 0.0057 ฿. מחירים אלה נראים נמוכים, אך LTC / USD עושה טוב מאוד, עם מחירים מעל $ 60 באופק.

ViaCoin הוא בחירה מצוינת לשימוש בפתרונות קנה מידה של שכבה 2. ויה כבר מתוכנן להיות יעיל, מאובטח ופטיר. במקרה זה, פטריות פירושה כי לא ניתן להבדיל בין אותו פריט לכלי מסחרי; ViaCoin אחד זהה ל- ViaCoin אחר. לא ניתן לומר את אותו הדבר לגבי ביטקוין, שכן ניתן לעקוב אחר תשלומים. שירותים מסוימים, כפי שראינו, יעקוב אחר העברות ביטקוין ויחסמו חשבונות אם יתגלה שמשתמשים מפרים את תנאי השירות שלהם, למשל: Coinbase והימורים. היבט זה של פטריות וחוסר עקיבות הוא לעתים קרובות נקודת המפתח לדיון עם מונרו, אך בניגוד ל- ViaCoin, מונרו אינו ניתן לשימוש לתשלומי מיקרו והוא מהווה יותר סחורה או נכס בהשוואה ל Via. כשמו כן הוא, מונרו אינו מסוגל לבצע עסקאות חוצה שרשרת, אבל יכול להיות בעתיד.

ספקולציות מחירים: VIA התאושש יפה מתחילת אוקטובר. למרות שאני ספקן לגבי altcoins עד המזלג בשבוע הבא, VIA נראה במגמת עלייה ויכולה להגיע ל 0.00029 ฿ בלי לטבול הרבה יותר מ 0.00017 ฿. אני צופה שהקומה הבאה תהיה קרובה ל 0.00023 ฿ במקום שהיא תצלול כמו כמה אחרות. במקרה של טבילה, או כדי להגדיר תמיכה בקנייה, 0.000128 ฿ תהיה הרמה הבאה למטה.

Decred זכה לאחרונה לתשומת לב כאשר בוצעה ההחלפה האטומית הראשונה עם Litecoin. Decred היא קריפטוגרפיה מבוססת קהילה המשתמשת באלגוריתמי כריית PoS ו PoW כדי להבטיח רשת כרייה מפוזרת יותר. גם לקהילה המוגדרת בנוי כלים לעשות אטומי החלפה ניתנת לשימוש על ידי המשתמש הממוצע. כלים להחלפה אלה וממשקי GUI סוללים את הדרך לבורסות חסרות אמון כאשר הסוחרים הם בעלי שליטה מלאה בקרנות שלהם ועדיין יכולים לסחור בקצב מהיר עם פקודת הזמנות. הטכנולוגיה מתפתחת במקום בו זה יכול להיות אפשרי, אך כרגע, החלפות אטומיות בדרך כלל שמורות לעסקאות גדולות עם עיכובים בזמן..

ספקולציות מחירים: מחירי DCR, כמו רוב האלטקוינים, מתקשים לשמור על רצפה יציבה מול ביטקוין. 0.0035 ฿ נראה סביר בימים הקרובים עם 0.0028 ฿ באופק. אם יש משאבה קטנה לפני הצניחה, אני לא מצפה ש- DCR יעבור את זה ליותר מ- 0.0053 ฿ עד שאלטקויני בכללותו יתחיל להתאושש או להתעדכן בביטקוין..

שווקי המסחר יכולים להיות תנודיים. אלה דעות המסחר שלי ואין להתייחס אליהם כייעוץ השקעות. בצע תמיד מחקר משלך וניתוח תרשים.