כיצד לכרות את אתריום ב- Windows עם מחשבי ה- GPU של המחשב

ישנן כמה דרישות בכריית את’ריום עם המחשב השולחני בתנאי שיש לו כרטיס ייעודי. GPU או כרטיס גרפי. הדגמים האחרונים של AMD או NVDIA יכולים להציע תוצאות טובות מאוד. ניתן לחבר כרטיסים אלו לחריצי ה- PCI-E Express Component Interconnect Express (PCI-E) בלוח האם של המחשב האישי. ודא שבכרטיס הגרפי יש זיכרון של 2 GB (ג’יגה-בייט) יותר, כך שהוא יכול להתמודד עם קובץ DAG (גרף אקרילי מכוון).

אתה יכול גם לכרות את Ethereum באמצעות יחידת העיבוד המרכזית (CPU) לבד, אך אתה עשוי להרוויח מעט גמול בגישה זו. כמו כן, זיכרון הגישה האקראית (RAM) של המחשב צריך להיות מינימום של 8 ג’יגה-בתים. יכולות להיות בעיות אם RAP נמצא מתחת לנתון זה. יש צורך בחיבור לאינטרנט יציב כדי להשיג את היתרונות הטובים ביותר מכרייה מסביב לשעון. זה יזיק אם הרשת או הנתב ייסגרו במהלך הלילה. הגדרות חיסכון בחשמל חיוניות גם כדי להבטיח שהמחשב מוגדר לא לכבות. הגדרות 2/7 הן קריטיות לתוצאות כרייה חיוביות.

המחשב חייב להיות בחדר בו הטמפרטורה נמוכה. חום קיצוני יכול להשפיע על הכרייה לרעה. הסיכון לשריפה גדול יותר כאשר המחשב מפעיל פעולות ומהירות ממוצעות קשות יותר העלולות לגרום להתחממות יתר. רוב הכורים המקצועיים משתמשים באסדות מחשב כך שהמחשב יפעל מהר יותר.

מה זה אתמינר?

כרייה ברשת את’ריום היא הטכניקה המהירה ביותר ואולי הפשוטה ביותר להשיג אתתר. אם אתה משתמש באיתר כדי לכרות GPUs, נדרשות שתי תוכניות.

 • Ethminer מבצע את פונקציית הגיבוב ומשתמש ב- GPU.
 • Geth היא האפליקציה שמתקשרת עם רשת זו ומעדכנת את Blockchain.

כדי להתקין את את’מינר, ישנם מספר שלבים הדרושים לבניית התוכנית המגיעה ממקור:

 • הורד את מהדורת הקהילה Visual Studio Express (2013).
 • הורד את ערכת פיתוח התוכנה Open CL (SDK) בהתאם לפלטפורמת ה- GPU. עבור AMD, ה- SDK אמור להיות APP SDK v2.9.1.
 • התקן את בקרת הגרסה המבוזרת של GIT עבור Windows. חשוב להכיר את פקודות GIT לצעדים אחרים.
 • התקן את Windows CMake. זוהי תוכנת קוד פתוח חופשית ופלטפורמה חופשית המשמשת לניהול תהליך בניית התוכנה תוך שימוש בתהליך עצמאי של המהדר. הפלטפורמה תומכת באפליקציות ובהיררכיות ספריות המסתמכות על מספר ספריות. לכרייה, זה המקום בו הכורה משתמש בחבילת מתקין.
 • השתמש ב- GIT כדי לבדוק את CPP-Ethereum על ידי פתיחת שורת הפקודה, מציאת ספריות מועדפות והקלדת פקודה זו: GIT clone https://github.com/ethereum/cpp-ethereum.
 • החלף את ענף הפיתוח של CPP-Ethereum. כדי להשיג זאת במסוף האמור, הקלד CD בספריה / CPP-Ethereum שנוצרה על ידי הפקודה הקודמת של GIT. לאחר מכן הקלד את הפקודה: GIT Checkout Develop.
 • הקלד CD ב- / CPP- Ethereum / ext dep והפעל את הפקודה: cmake –DETHASHCL = 1 –G “Visual Studio 12 2013 Win64”.

השאר הוא סדרה של צעדים שעליך לבצע עד שה- Ethminer יהיה מוכן לשימוש ותוכל להריץ ethminer.exe. עם זאת, עליך להתקין ולהפעיל את Geth המורכב מתהליך ממושך נוסף.

עם יותר זמן ומשאבים, אפשר לבנות אסדת כריית Ethereum גדולה יותר ולא להשתמש במחשב האישי. יש פורום Ethereum המפרסם פוסטים רבים על בניית אסדות כרייה לאט לאט.

כרייה לאת’ר

מטבעות כריית אתרים יכולים להיות בעיה במיוחד בשלבים הראשונים. זה די מסובך עבור משתמשי הזנק גם אם יש מדריך זמין. תמיד יש את האתגר כשבריכת הכרייה דוחה את הקשרים שלך. לדוגמא, בריכת את’ריום מפסיקה לקבל כורים חדשים שגורמת לסירוב קשריהם בעוד כורים ותיקים עדיין יכולים להשתמש בבריכת הכרייה..

מה הבעיה בזה? האת’פול הוא בריכת האת’ריום היחידה. לפיכך, האפשרות היחידה היא לכרות לבד. כורים יכולים לעיין במדריך שכותרתו, “Solo GPU Mining Ethereum on Windows.” הסיכון גבוה יותר בשיטה זו אך תגמולים יכולים גם לגדול אם הכורה בר מזל מספיק.

האחרון בנושא את’ר

המטבע הווירטואלי ב- Ethereum Blockchain התגלה כמטבע הקריפטו השני בגודלו השומר על ערך קולקטיבי של כמיליארד דולר ארה”ב. הוא עוקב אחר הביטקוין עם שוק עם כ -10.5 מיליארד דולר. צרכנים יכולים לרכוש אתר בשוק הפתוח תמורת לפחות 11.50 דולר ארה”ב לכל ETH.

אחרים בוחרים לכרות את אתר באמצעות כוח המחשב האישי שלהם כדי לאשר עסקאות בבלוקצ’יין. כורים אלה מקבלים תגמולים של גושי אתר. נכון לעכשיו, התגמול הוא 5 ETH עבור בלוק אחד. בממוצע, ניתן לאתר בלוק אחד אחת לכל 12 שניות. כורי ביטקוין מאמצים את החומרה המיוחדת הנקראת ASIC (שבבים) בכדי לטפל בבעיית אלגוריתם הכרייה. עם זאת, אלגוריתם הכרייה של את’ריום אטום ל- ASIC שכולל זיכרון מחשב וכוח עיבוד. יחד עם זאת, את’ריום חייב להתרחק מהוכחת עבודה ומהוכחת ההימור. בשלב זה, הכרייה מוחלפת בסכומים המתוגמלים בגין אחסון כמויות אתר.

תגמול כרייה

כורים מצליחים של בלוקים מנצחים מקבלים את הדברים הבאים:

 • תגמול סטטי לחסימת הזכייה (5.0 Ether בדיוק).
 • עלות הגז הנצרכת בתוך הבלוק שהיא סכום בהתאם למחיר הגז הנוכחי.
 • תגמול נוסף על הכללת דודים כחלק מהחסמה הספציפית. דודים הם בלוקים הדומים כמעט לבלוקים הנכונים.

גז הנצרך על ידי ביצוע כל העסקאות בבלוק האמור ומוגש על ידי כורים זוכים משולם על ידי השולחים עבור כל עסקה. הצלחה תלויה במורכבות של בלוק הסט.

השורה התחתונה שלנו

אתר מתקבל באמצעות כרייה עקיפה באמצעות הענן או כרייה ישירה דרך המחשב האישי. שוב, האלטרנטיבה המועילה היא ללכת לכריית בריכות בדיוק כמו בכריית מטבעות וירטואליים אחרים. התהליך יישאר מורכב אך תוכל להצליח על ידי ביצוע הוראות אלה.