ארמורי מתנגד ל- Hard-Forks, תומך ב- SegWit

Armory היא אפליקציית ניהול ארנקים עם קוד פתוח במיוחד עבור ביטקוין. הוא תומך ב- SegWit או Segregated Witness להתמודד עם נושא המדרגיות של רשת Bitcoins. ארמורי סותר מזלגות קשים המתנגדים לבלוקצ’יין המקורי. הוא יכול לארגן את השינוי ולהחיל כלי הגירה לארנק אחר שתומך בשינוי.

ארמני ארנק לא מבצע הערכות קונצנזוס מכיוון שזה תלוי בקישור ל- Bitcoin Core, צומת BTC מקומי. Bitcoin Unlimited עובד בתנאי שהשינויים אינם חוסמים פורמטים או עסקאות. שריון נתפס כמקביל למזלג הקשיח בתנאי ששני הפורמטים של BTC דומים זה לזה. זה יאפשר למשתמשים לבצע עסקאות ללא הפרעה ברשת המזלג. עם זאת, התקפות שידור חוזר יכולות להתרחש מכיוון שעסקאות בשתי הרשתות תקפות.

התקפה מתרחשת (בכוונה או שלא בכוונה) אם העסקה מוגבלת לשתי ה- Blockchains. התוצאה היא אובדן BTC עקב שידור חוזר של העסקה. Armory מציע התקנה המאפשרת למשתמשים להימנע מכך אם BTU או צורה אחרת של גדלי בלוקים מוגדלים יופעלו. על המשתמשים להחזיק שני עותקים של נתוני Blockchain להחלפה חלקה בין היסטוריית עסקאות הליבה ל- BTU. אין צורך שמשתמשים יסרקו מחדש את שרשרת ה- BTC כדי לקבל עותק של מסד הנתונים לפני המזלג. המשתמשים נאלצים להשתמש בתכונה של Armory של בנייה מחדש / סריקת מסדי נתונים כדי לשנות מסדי נתונים לאחר המזלג.

ארמורי דוחה את BTU

מרבית מפעילי הביטקוין והמפעילים דחו את Bitcoin Unlimited בגלל בעיות ביזור וביטחון.

אנדרו צ’או (Goat Pig), המפתח הראשי של Armory, הסביר כי Armory אינו רואה את הפילוסופיה של BTU לתת לכורים לבחור את גודל הבלוק המתאים לבלוקצ’יין BTC. הוא הדגיש כי אין להחליט על גודל הבלוק בהצבעות של משתמשים וכורים. מגבלת גודל הבלוק אינה מספר קסם. הצבעה על מספר זה אינה משפרת את המגבלה. הפיתרון היחיד הנסבל הוא אלגוריתמי ולא המדד הטכני.

מניעת הפעלה חוזרת של עסקאות

המשתמשים צריכים “להכתים” את הביטקוין שלהם כדי למנוע כל הפעלה חוזרת של עסקה. אין סיכון בביצוע שלב זה. המטרה היא להבטיח עסקה אחת ברשת מסוימת שאינה חלה על השנייה. משתמשים יכולים לערבב BTCs שנותרו עם התפוקה המוכתמת בעקבות הליך זה. תוכלו לבדוק זאת על ידי שליחת המטבעות לעצמכם בתשלום מינימלי. זו נחשבת הדרך היעילה ביותר לנגוע ב- BTU כדי להקל על עסקה. זה יאשר מיד ב- BTU, אך לא ב- Core. לאחר שהמכרה מתבצעת בביטקוין Unlimited, החלף את התפוקה העיקרית ברשת Core בתשלומים משמעותיים.

המשתמשים יקבלו את “ערכת פלט עסקה לא ממומשת” (UTXO) בלעדית ברשת Unlimited ועוד אחת ברשת Core אם ההחלפה בתשלום (עסקה) תאושר על אותה..

תפקידם של מפתחי שריון אחרים

תורם אנונימי לארמורי הסביר את השקפותיו ביסודיות בפוסט שכתב על Reddit. ההמלצה של ארמורי לא נועדה לאשר שרשרת כלשהי. גם זו לא דעה לגבי המזלג. למעשה, ארנק הביטקוין יכול לעבוד על שתי הרשתות הללו אם מבצעים את הצעדים הנכונים. אלה כוללים צעדים להימנע, כך שרשתות ומאגרי מידע הן מופרדות. כמו כן, רצוי להוציא מטבעות ממרכזיות הביטקוין ולנקות אותם לפני המזלג.

היזם ציין כי פורום ארנק BTC אינו המקום המתאים לוויכוחים או לתקשר עם דעות אישיות. נהפוך הוא, ארמורי היא פלטפורמת קוד פתוח ופתוח בה משתמשים יכולים לתרום קודים.

גישה של משתמשים לשתי הרשתות

ארנק Armory ייתן למשתמשים גישה לשתי הרשתות ברגע שמתקיים מזלג. היזמים השקיעו לפחות שלושה חודשים בפריסת תמיכה ב- SegWit ובמפתח ציבורי דחוס. הסיבה הייתה הפרדת נתיבי קוד. מקשים דחוסים אלה הוצגו עם טיפול נכון בתים או עמלות, המאפשרים שימוש בעמלות נמוכות יותר. עם זאת, תכונות מסתמכות על קודים ייעודיים שמשתמשים אינם נאלצים לאמץ.

לבסוף, היזם זיהה כמה נקודות אי התאמה או הבדל עם Bitcoin Unlimited למטרות בהירות:

  • יש צורך בקנה מידה של ביטקוין
  • עם זאת, הוא אינו מסכים שיש לבצע את קנה המידה בשלב זה, ובוחר בגרסת SegWit המפחיתה את גודל החסימה ב -50%, שעדיין תספק יכולת מוגברת..
  • הוא אינו מסכים עם עמדתו של Bitcoin Unlimited כי יש לברר את גודל החסימה באמצעות הצבעות של משתמשים וכורים.
  • יחד עם זאת, אמר היזם כי חולק על תכנון BTU לבחירה זו
  • הוא סותר את החלטת BTU לפרוס את העיצוב מכיוון שהדבר אינו משיג את המטרה העיקרית. זה קוד קשה שמנסה להסתתר מאחורי המורכבות.
  • הוא אינו סובל כורים שתוקפים את בלוקצ’יין הליבה אם מתקיימת מזלג
  • היזם אמר כי לא נכון להילחם על מורשת סאטושי ושמו של ביטקוין
  • מפתחי BTU די לא כשירים לדעתו. הם עשו כמה טעויות ולכן לא אכפת לו לקיים את בסיס הקוד