חיים מ- Cryptocurrency? להלן 3 הדרכים השונות שלי להרוויח כסף באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים

מטבע מוצפן

האם ידעת שאתה יכול להתפרנס עם מטבעות קריפטוגרפיים? רוב סוחרי הצפנה מרוויחים מדי יום על ידי השקעה במטבעות כמו ביטקוין, וכך תוכלו. איך אתה יכול לחיות מהאמצעים האלה? מה אתה צריך לדעת? אם תהיתם לגבי שאלות אלו, זו הפלטפורמה הנכונה לקבל את התשובות. תן לי לבדוק את האפשרות לחיות מ- cryptocurrency ואת שלוש הדרכים השונות בהן אני משתמש כדי להרוויח כסף מההשקעה הזו. גלה עוד מבלוג זה.

מאמר מומלץ:

קנייה והחזקה

האפשרות הראשונה להתחיל היא לקנות מטבעות קריפטוגרפיים. מספר פלטפורמות מציעות מטבע אחד או יותר שתוכלו לבחור. Coinbase, CoinDesk ו- Binance הן כמה אפשרויות אידיאליות. האתר צריך להיות אמין ואותנטי. לאחר שתשיג את המטבעות, עליך לשמור עליהם, בעיקר במקומות הנקראים ארנקים דיגיטליים. שוב, וודא שהארנק בו נעשה שימוש מאובטח מספיק עבור הצפנים. אני מעדיף להשתמש בחומרה או בתוכנה.

לאחר רכישת המטבעות מגיעה תקופת ההמתנה בה אתם מחזיקים בהם עד לעלות ערכם. אתם תחליטו על הזמן הטוב ביותר למכור אותם ברווח רצוי. כמה גורמים קובעים את אופן הערכת המטבעות, ובשל התנודתיות שלהם, זה עשוי להיות מאתגר לדעת מה יעלה בגורל המחירים. אתה יכול לערוך בירורים נוספים אודות גורמים אלה וללמוד עוד עליהם. בדרך זו, יהיה קל לחזות את המגמה בשינויים במחירים.

אתה יכול גם ליישם את הרעיון Hodl (החזק לחיים יקרים), מונח ביטקוין המשמש את מרבית הסוחרים כאשר הם מחזיקים במטבעותיהם בתקווה להשיג רווחים יום אחד. למרות שאני מוצא שיטה זו מתאימה להרוויח, יתכן שזה לא מתאים לך. לכן, נסה תמיד לחקור אודות מטבעות קריפטוגרפיים כדי ללמוד עוד ולהסיק את המסקנה הנכונה שלך.

קבלת תשלום באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים

זהו אמצעי מתאים אחר בו אדם יכול להרוויח כסף ממטבעות קריפטוגרפיים. האם יש לך עסק שמוכר פריטים או שירותים אחרים? מדוע לא לאפשר ללקוחות שלך לשלם עבור מה שהם קונים באמצעות מטבעות קריפטו אם הם יכולים? אם אתה מוצא אנשים מוכנים שיכולים לבצע תשלומים כאלה, נצל את ההזדמנות והוסף עוד קריפטו לארנקים.

כדי לגלות לקוחות המשתמשים במטבעות קריפטוגרפיים, פנה אליהם או עשה קצת מחקר קטן. חשב את עלות המוצר על סמך ערך המטבע. למשל, אם אני מקבל תשלום בביטקוין, הסכום המשוער לתשלום יכול להיות רבע או שליש מהמטבע. זה יהיה תלוי בשירות שאני מציע. הסכום המבוקש שונה גם ממטבע אחד למשנהו מאחר וחלקם פחות יקרים מאחרים. העניין הוא להשיג מטבעות נבחרים המשקפים את סוג ומספר הסחורות שנמכרו.

כעת, לאחר שביצעת את התשלומים, מה השלב הבא? אתה יכול גם להשתמש במטבעות אלה כדי לסדר חשבונות, לעמוד בהוצאות או להחזיק אותם בארנקים עד שערכם עולה. אם זה קורה, אתה יכול למכור אותם תמורת רווחים משמעותיים. היתרון בשיטה זו הוא שתמכור כל דבר לכל אדם באופן חופשי מבלי לבדוק מול הבנקים שעלולים להוות חסם בכך.

מסחר יומי

סחר במטבעות קריפטוגרפיים מתייחס לרכישת המטבעות במחיר נמוך ולמכירתם מחדש במחירים גבוהים יותר. סחר יומי הוא סוג של טכניקה הכוללת פעולה זו לתקופה קצרה, בעיקר תוך יום. באמצעות שיטה זו תוכלו להשיג רווחים קטנים אך מהירים יותר. התגמולים שלו נמוכים מההחזקה אלא אם כן מכניסים יותר כסף.

בשל אופיו ההפכפך של שוק הקריפטו, אפשרות זו יכולה להיות מאוד לא ודאית. אנשים רבים נכשלים במסחר יום, וזו לא עסקה מתאימה למתחילים. עם היכרות נכונה עם השוק והמוכנות, אדם יכול להצליח ולהפיק רווחים יומיים משמעותיים ללא מאבקים רבים. רובנו אוהבים קיצורי דרך בכל דבר, כולל להרוויח כסף. לכן כדאי לשקול להיות סוחר יום קריפטו. עם זאת, לפני שתחליט על כך, הנה כמה טיפים שיכולים לעזור:

לחנך את עצמך

זה הכי טוב אם תשקיע קצת זמן ברכישת המידע הדרוש על כל ההיבטים החיוניים של שיטה זו. נסה לחקור את המשאבים השונים הזמינים לשיפור הבנתך, כמו ספרים ופרסומי בלוג. תוכל למצוא מידע נוסף מאתרים כמו 365 פתרונות אשראי. הרחבת בסיס הידע שלך היא התחלה טובה בקבלת הכישורים הדרושים לתמרון באמצעות כל מסחר יומי במטבעות קריפטו.

יש את התנאים הפסיכולוגיים החיוניים

ביצוע מסחר בקריפטו יכול להיות משימה מאתגרת אם היא לא מוכנה כראוי. הערך ובדוק האם אתה במצב נפשי מתאים או לא לבצע את הפעילות הזו. הדברים הבאים יהיו חיוניים לכל מי ששוקל סחר יומי:

  • משמעת עצמית. כמו כל עבודה עצמית אחרת, אתה צריך להתנהג כמו יזם ולקחת ברצינות את המסחר הזה, במיוחד אם מדובר במשרה מלאה. זה יעזור אם אתה מקפיד על אסטרטגיה קבועה מדי יום.
  • סבלנות ואופטימיות. אין שום ערובה שתשיג רווחים בכל פעם. חוסר היכולת לחזות את השינויים בשוק דורש ממישהו להיות סבלני מספיק ולצפות תמיד לטוב ביותר. אם אתה נכשל היום, היה חיובי ונקווה לתוצאות טובות יותר בפעם הבאה.
  • התמקדו במטרה שלכם. כשתדע את הסיבה לכך, יהיה קל להתמקד במטרה זו. לא תתן לאובדנים שאתה נתקל בהם ולאתגרים להרחיק אותך. זכרו, זה מקור מחיה, ולכן לא משנה מה פוגע בכם חזק, תמיד אחזו במטרה.
  • תחושת אחריות. יהיה עליך למלא את תפקיד הבוס. יתר על כן, עבודה זו דורשת מאמץ וזמן רב, מה שחיוני שתנהג באחריות. גישה המשמעת העצמית תהיה קשורה מאוד למדד של אחריות עצמית.

דע את הכישורים לפריצת דרך 

דבר משמעותי שתזדקק לו להיות מיומן בעבודה זו. להלן נקודות הכרחיות שיש לזכור:

  • השקיעו בקטן. זה מושלם לקנות מטבעות רבים, אבל זה עלול להתגלות כאכזבה. נסה לרכוש כמויות קטנות של מטבעות והשקיע בהם. עם הזמן, אתה יכול להגדיל לאחר ללמוד על השוק.
  • מכיוון שיש הרבה מטבעות קריפטו, אתה יכול להסתכן, לרשום אותם לפי משמעותם ולתעדף אותם.
  • להבין את השוק. מטבעות קריפטוגרפיים הם תנודתיים מאוד, וסחר יומי איתם יכול להיות מסוכן; ודא שאתה יודע על מצב השוק ותהיה מודע לכל הסיכונים הכרוכים בכך.
  • תרגול מביא לשלמות. לפני שאתם נכנסים לעולם המסחר בקריפטו, וודאו שעשיתם מספיק הכנות. השתמש בהדגמות הזמינות באופן מקוון כדי להסתדר עם סחר זה והקפד לעשות זאת בצורה נכונה לצורך ביצועים יעילים במציאות.

בשורה התחתונה

מה הטייק אווי? האם אתה יכול להתפרנס ממטבעות קריפטוגרפיים? כמובן, כן. מומחים רבים בתחום זה יכולים לאשר שיש יותר מהשקעה בשדרה זו. הם ראו את הפרי של ההזדמנות העסקית ההולכת וגדלה. בעיני חלקם זו עבודה קבועה ומשרה מלאה. גם אתה יכול לחיות מטבעות קריפטוגרפיים על ידי בחינת הדרכים הרבות להרוויח כסף באמצעותן. ייתכן שתרצה לסקור את שלוש הדרכים המוכחות לעשות זאת שהדגשתי לעיל.