הביטקוין הופך פופולרי בקרב מיליארדרים

השקעות בביטקוין הפכו לנושא חם בקרב אנשים רבים. עליית המחירים של המטבע הקריפטוגרפי תרמה רבות אליו. לאחר ניתוח הטרנדים הנוכחיים ניתן להבחין כי מחיר הביטקוין עולה על בסיס יומי. נראה שזה לא יורד בחודשים הקרובים.

כמה מיליארדרים מודעים גם לעובדה זו. מסיבה זו הם כבר התחילו את השקעותיהם בביטקוין. מייק נובוגרץ היה אחד המיליארדרים הבולטים שהשקיעו את כספו בקריפטו. הוא חזה את העלאת המחיר והשקיע במועד. כרגע הוא רואה תוצאות חיוביות בגלל ההחלטה שקיבל. בעקבות המגמה, כמה מיליארדרים אחרים החלו בפעילות ההשקעה שלהם. מייק קנון-ברוקס הוא אחד מהם. הוא אחד המייסדים של חברת תוכנה מובילה שבסיסה בסידני, אוסטרליה. חברת התוכנה שלו עובדת יד ביד עם אטלסיאן. תוך כדי הקמת החברה השקיע בכך את זמנו ומאמציו. עכשיו הוא התחיל להשקיע את כספו בביטקוין כיוון שהוא יכול היה לראות עלייה ברורה בערך הקריפטוגרפי בעתיד.

המיזמים העסקיים המצליחים של מייק קנון-ברוקס

פורבס מעריך את השווי הנקי של מייק קנון-ברוקס בסביבות 2.4 מיליארד דולר. שותפו העסקי העיקרי, סקוט פרקהאר, הוא גם מיליארדר. לאחרונה הוא רכש את אחד הבתים היקרים ביותר באוסטרליה, בשווי של מעל 70 מיליון דולר ונמצא באחוזת פוינט פייפר איליין. שני הבחורים הללו הצליחו להיכנס לרשימת האנשים העשירים ביותר באוסטרליה מתחת לגיל 40, שפורסמה על ידי המגזין פורבס. הם הצליחו להתעשר ולהצליח בתוך פרק זמן קצר מכיוון שהתחילו את השקעותיהם בזמן. בהמשך לכך, מייק קנון-ברוקס מתכנן להתחיל השקעה נוספת עם הביטקוין. בדרך כלל מייק קנון-ברוקס לוקח את הזמן לראות את העתיד ולקבוע אם זו תהיה השקעה רווחית או לא. הוא ראה את זה בביטקוין והוא ישקיע את זמנו ומאמץ להוציא ממנו רווחים. עם זאת, המאמץ שמייק קנון-ברוקס יצטרך להשקיע כאשר הוא עוסק בהשקעות בביטקוין הוא נמוך בהשוואה לזמן ההשקעה שהשקיע בעת פתיחת עסקיו..

הימורים בביטקוין הם כמו מרוצי סוסים

איש העסקים ביטקוין

מייק קנון-ברוקס הצהיר לאחרונה כי הימורים על ביטקוין דומים יותר לעסוק במירוצי סוסים. הוא ידע שכל השקעה קשורה לסיכון. עובדה זו פיתתה את מייק קנון-ברוקס להמשיך בהצהרה זו. הצהרה זו נאמרה על ידי מייק קנון-ברוקס בצורה של ציוץ.

עם הצהרה זו, אנו יכולים להשוות בין מה שמייק קנון-ברוקס הצהיר בנוגע להשקעות בביטקוין ולנקודת המבט של נובוגרץ בנושא. נובוגרץ הצהיר כי כ -10% משוויו הנקי שייך למרחב הקריפטוגרפי. הוא גם הצהיר שזו ההשקעה הטובה ביותר שהוא עשה בחיים. עם זאת, נקודת המבט לגבי ההשקעה של מייק קנון-ברוקס שונה בהרבה מנובוגרץ. למעשה, מייק קנון-ברוקס כלל לא מכנה זאת כהשקעה.

על פי הציוץ, מייק קנון-ברוקס הצהיר כי סכום הכסף שהשקיע בביטקוין משלם לו ממש טוב. לאחר מכן הוא אומר שההשקעה יכולה להביא לו הרבה כסף או שהוא יאבד את כספו. זה יותר כמו מירוצי סוסים. הוא הצהיר את העובדה בצורה ברורה בציוץ שלו. זו הסיבה העיקרית לכך שהוא לא אוהב לדבר על זה כהשקעה. עם זאת, חשוב לזכור שמייק קנון-ברוקס מעולם לא הצהיר שום דבר על קריפטוגרפיה בציוץ שלו. עם זאת, העובדה ברורה שהוא השקיע בביטקוין.

לפי יום ראשון מורנינג הראלד, הצוות של מייק קנון-ברוקס אינו כולל אנשי מכירות. כתוצאה מכך, ניתן לראות כי הלקוחות מצפים לקבל מספר רב של הימורים ציבוריים במרחב הקריפטו. נכון לעכשיו, מייק קנון-ברוקס עובד יד ביד עם אילון מסק במטרה להביא את השדרוגים בטכנולוגיית הסוללות ולהכניס אותם לאנשים החיים בחלק הדרומי של אוסטרליה..

כמה אנשים צריכים להשקיע בביטקוין?

כפי שאתה יכול לראות, כמה מהמיליארדרים המצליחים ביותר מתחילים להשקיע את כספם בביטקוין. כל אדם, בין אם הוא מיליארדר ובין אם לאו, יכול להתחיל בהשקעות בביטקוין. עם זאת, חשוב שתהיה הבנה ברורה בכמה צריך להשקיע. לא צריך להשקיע את כל הכסף בביטקוין. כאמור על ידי מייק קנון-ברוקס, הכסף שאתה מוציא על ביטקוין אינו בהכרח השקעה. אתה רק מנסה למצוא את דעתך, בדיוק כפי שאתה עוסק במרוצי סוסים. אם תשמור על עובדה זו כשאתה מוציא כסף, תקבל את ההזדמנות להתרחק מאכזבה בעת העבודה על ההשקעות. זה גם יעזור לך להבין ברור לגבי כמה כסף צריך להיות מושקע בביטקוין.