כוחו של HODL

בפעם הראשונה שאתה רואה את “HODL” כשמישהו דן במטבעות קריפטוגרפיים, המילה גורמת לך להפסיק לקרוא. אתה חושב: “האם זה איות שגוי?” ובכן, כן זה – לפחות זה הוקלל במקור בצורה שגויה. עכשיו, באופן משעשע למדי, HODL הולידה חיים משלה. זה התפתח לייצג אסטרטגיית מסחר ופילוסופיה ארוכת טווח עבור משקיעי קריפטו.

עם השקת הקמפיין האחרון שלנו – HODL, בהשתתפות קריסטיאן נאירן – חשבנו שזה יהיה רעיון טוב להסביר בפירוט מה המשמעות של מונח סלנג יוצא דופן זה באמת. יתרה מכך, הנה קריסטיאן עם ההסבר:

היסטוריה של HODL

HODL הפך לראשי תיבות (או אפילו ראשי תיבות) עבור “להחזיק מעמד לכל החיים היקרים”, כלומר, גם כאשר המשקיעים נמצאים באדום העמוק עם הקריפטו שלהם, הם לא צריכים להיפתח תחת לחץ ולמכור, מונע על ידי האמונה שהם יעשו בסופו של דבר, קוצר פרידים גדולים ברגע שאימוץ המוני הושג.

מקורו של HODL ניתן לייחס ל -18 בדצמבר 2013, ולהצהרה אגדית ומונעת ויסקי בפורום הביטקוין על ידי מישהו המכנה את עצמו GameKyuubi.

כדי לספק הקשר, רגע לפני שסדרת ההודעות הכתובות בצורה גרועה הוקלדה – או שהוקלדה לא נכון – מחיר הביטקוין צנח כמעט ב -40 אחוזים, מ -716 דולר ל -438 דולר תוך 24 שעות, על פי CoinDesk. ככל הנראה, החיסרון נוצר על ידי דיווחים על דריסה נגד הקריפטו המקורי בסין. GameKyuubi הבהיר את כוונותיו.

“I HODLING”, כתב GameKyuubi, לפני שהמשיך להסביר כמות נאה של וויסקי שנצרכה ואת הסיבה ל- “HODLING”. כמעט מיד, הסדרה המצחיקה של פוסטים בפורום של ביטקוין הפכה לממים באינטרנט, כאשר הפניות לסרטי לחימה 300 ולב אמיץ היו פופולריים במיוחד.

יותר ממם: HODL כאסטרטגיה

הממים עזרו להעלות את HODL מ”החזקה “שגויה למונח סלנג ואסטרטגיית מסחר שנמצאה בשימוש נרחב בקהילת המטבעות. קוורץ בישר את זה כאחד המונחים החשובים בתרבות הקריפטו בשנת 2017, ותיאר זאת כנחישות “להישאר מושקע בביטקוין ולא להיכנע מול המחירים הצוללים”.

דוגמאות מפורסמות בהן היה צריך לאמץ HODL

בהחלט יש פוטנציאל גדול ל- HODLing כאסטרטגיית השקעה, ולא להתמוסס תחת לחץ, כפי שההיסטוריה מראה לנו – ולא רק בעולם הקריפטו. אחת הדוגמאות הידועות לשמצה לכישלון ב- “HODL” אירעה באמצע שנות השבעים כאשר רונלד וויין, המייסד השלישי של אפל – לצד סטיב ג’ובס וסטיב ווזניאק – מכר את חלקו של 10 אחוזים מההקמה דאז בחזרה את שני המייסדים האחרים תמורת 800 דולר.

באוגוסט 2018 אפל השיגה את אבן הדרך ההיסטורית להגיע לשווי שוק של טריליון דולר. אילו וויין היה מאמץ מנטליות של HODL, ההשקעה שלו באפל תהיה שווה היום בסביבות 100 מיליארד דולר.

באופן דומה, כאשר ענקית טכנולוגיה אחרת, טיטאן מסחר אלקטרוני, אמזון צפה לראשונה, היא הייתה שווה 18 דולר. זה ירד ל -1.5 דולר בלבד, מה שהוביל משקיעים מוקדמים רבים למכור את נכסיהם. אולם כעת, שווי מניה בודד נע סביב 1,700 דולר. ישנם מקרים רבים אחרים בהם פילוסופיית HODL הייתה מוכיחה את דרך הפעולה הנכונה (או חוסר המעש) בתחומי השקעה אחרים – כולל נדל”ן ובמיוחד בקריפטוסים..

עמדות מטבעות מטבעות HODLing

כמובן שאי אפשר לחזות את העתיד, אבל ג’יי סמית ‘, אחד המובילים בפלטפורמת המסחר וההשקעות החברתית העולמית eToroהסוחרים המוכרים ביותר, מאמין כי הישארות חזקה תפיק את הפירות הגדולים ביותר. סוחר מן המניין סמית – א.ק.א.. jaynemesis ב- eToro – מתאר את סגנון המסחר שלו כ”יסודות, עתיד ו- HODLing “.

על פוטנציאל הקריפטו, הוא ממשיך: “תמיד הייתי חובב אוטומציה, פוטורולוגיה וטרנס-הומניזם. נוסף על כך, אני מתעניין בפוליטיקה, אידיאולוגיה וכלכלה. מטבעות קריפטוגרפיים הם כור היתוך לכל הדברים הללו, תוך התנסות במודלים כלכליים חדשים, מודלים ממשליים, מודלים מוסריים ואידיאולוגיים ומציעים יתרונות אדירים על פני המערכות שהם שואפים להחליף. “

סמית מוסיף: “אני מאמין בתוקף כי הקריפטו ישנה את העולם, ויחליף את שוקי המניות, את רוב המטבעות ויניע כל דבר, החל מתשלומים ממכונה למכונה ואינטרנט העניינים דרך מדיה זורמת, שווקי חיזוי, מערכות ממשל, מערכות הצבעה, אפילו פוטנציאל האינטרנט. עם זאת, יש דרך ארוכה לעבור, אנחנו נמצאים בשלב מאוד מוקדם עבור רוב האזורים האלה. “

אודות eToro

eToro היא פלטפורמת השקעה מרובת נכסים מוסדרת המציעה למשקיעים גישה לקריפטו-מאסטרים מאז שנת 2014. הפלטפורמה מציעה כעת 12 מצפנים (Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, XRP, Litecoin, Ethereum Classic, Dash, Stellar, NEO, EOS, Cardano ו- IOTA) וכן זוגות קריפטו / קריפטו וזוגות קריפטו / פיאט. eToro משמש גשר בין עולם ההשקעות הישן לחדש, ומסייע למשקיעים לנווט ולהפיק תועלת ממעבר הנכסים לבלוקצ’יין. eToro הוא המקום היחיד בו המשקיעים יכולים להחזיק נכסים מסורתיים כמו מניות או סחורות לצד נכסים ‘חדשים’ כמו ביטקוין.

התחל HODLing

מאמר מקורי – בלוג eToro

eToro היא פלטפורמה מרובת נכסים המציעה השקעה במניות ובמטבעות קריפטוגרפיים, כמו גם מסחר בנכסי CFD.

שים לב כי CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בגלל מינוף. 65% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד עובדים CFD והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

מטבעות קריפטוגרפיים יכולים להשתנות במחיר נרחב ולכן הם אינם מתאימים לכל המשקיעים. מסחר במטבעות קריפטוגרפיים אינו מפוקח על ידי שום מסגרת רגולטורית של האיחוד האירופי.

ביצועי העבר אינם אינדיקציה לתוצאות עתידיות. HODL אינו ייעוץ השקעות. ההון שלך נמצא בסיכון.

זהו פוסט ממומן.