Binance ומלטה מפגינים את הערך של רשתות חסימות

בינאנס ו אמון הנשיא במלטה חתם א מזכר הבנות ב -25 ביולי, כדי להנציח את ההחלטה להתחיל ביישום טכנולוגיית הבלוקצ’יין לצורך עבודת הצדקה שלהם. שגריר רצון טוב ומועמד TedX בעל שם עולמי הלן חי המייצג את Binance והיזם מייקל ביאנקי, נאמן אמון הנשיא, חתם על התזכיר. המטרות העיקריות של תזכיר זה היו לקבוע התחייבות ולהוביל להשגת שלוש מטרות שונות:

  1. העצמת נוער וילדים, סוגיות סביבתיות, הומניטריות וקיימות, כדרך להוכיח את תחולתה של בלוקצ’יין וכדי לדאוג לתועלת הטכנולוגיה, כאשר היא מוחלת על מאבק חברתי..
  2. צרו מודעות בציבור לטכנולוגיית הבלוקצ’יין וההשפעה הפוטנציאלית על החברה והכלכלה.
  3. יישום פרויקטים ויוזמות פיילוט המשתמשים בבלוקצ’יין לפתרון בעיות מקומיות ואזוריות, כמאמץ משותף בין בינאנס למלטה.

כחלק מהסכם זה, בינאנס כבר נקטה פעולה בכדי לבסס את התשתית הדרושה להפיכת מטרות אלה למציאות מוגשמת. הם החלו לשלב את “קרן הצדקה של בלוקצ’יין” עם חזון יחיד במוחם, להעצים את הקהילות הפגיעות ברחבי העולם ולהגביר את רמת השקיפות של ארגוני צדקה.

בהתחשב ברגש של Binance כלפי איכות, אנו מצפים שהם ידחפו את המעטפה ויקבעו סטנדרט חדש לאפקטיביות של ארגוני צדקה. יחד עם תמיכה מהאמון של נשיא מלטה, יהיו להם כל המשאבים הדרושים כדי להקל על שינויים גדולים בקהילות מלטז.

Blockchain הוא כלי נהדר לצדקה

עבודות צדקה יקרות, ואנחנו לא מדברים על התרומות. הלנה וילקינסון מ האפוטרופוס אומר כי ארגוני צדקה הם ארגונים בדיוק כמו כל אחד אחר, וזה כולל מגוון עלויות מסחריות הנדרשות בכדי להמשיך בפעילות. בדיוק כמו כל חברה אחרת, הם צריכים לעמוד בחוקים ותקנות, להכשיר עובדים (ומתנדבים), לתאם פעילויות. הרעיון שארגוני צדקה יכולים לפעול בעלויות ארגון של $ 0 הוא מיתוס שצריך להפחית אותו בהקדם האפשרי.

עם זאת, רשתות חסימות יאפשרו להימנע מרוב מהעלויות הקשורות לשמירה על צדקה, תוך צמצום מזערי של סכום הכסף המשמש בארגון בפועל. פירוש הדבר לתת מלכתחילה כמה שיותר לקהילות שבגינן גויס כסף. המשמעות היא הקמת מסנן טוב יותר שמשפר את הפעולות תוך כדי שמירה על עלויות למינימום.

בסופו של דבר, מטרתן של ארגוני צדקה היא למעשה לעזור לאנשים, ולא לממן ארגוני צדקה, אך כמו שתוארנו לעיל, הם לא באמת יכולים לפעול בחינם. הם זקוקים למענקים, או להוריד עלויות תפעול, וטכנולוגיית הבלוקצ’יין יכולה לעזור להם לרכוש את שניהם.

אחריות כלפי הציבור הרחב

מעבר לבינאנס, אף שהשחקן הראשי ככל שיהיה, ישנם תורמים משמעותיים אחרים למגזר העסקי המוביל בעולם של מטבעות קריפטוגרפיים באי. BitBay, אחת הבורסות הגדולות באירופה, ו- OKEx, ספקית שירותים פיננסיים עולמית לבורסות דיגיטליות ולמסחר בשוליים.

בעקבות התפתחויות אלה, קרוב לוודאי שיהיו חברות רבות יותר של בלוקצ’יין שמקפצות על האי בגלל אימוץ חקיקה וממשלתי של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. מלטה יצרה סביבה עסקית תחרותית של בלוקצ’יין, שמשכה את בינאנס, אז זה אומר משהו.

כל החברות הללו המצטרפות לסביבה העסקית באי צריכות להעביר את אחריותן כלפי הציבור הרחב ולהיפטר מהפעילות העיקרית שלהן כדי לייצר פתרונות לציבור. צדקה יכולה להגיע במובנים רבים, והיא לא חייבת להיות כלכלית. ניתן להשקיע מאמץ, תקשורת ועבודה כדי לפתור סוגיות חברתיות על ידי מינוף טכנולוגיית הבלוקצ’יין, ומי עדיף לעשות זאת פרט לעסקי בלוקצ’יין מצליחים ועובדים.?

מה יביא תזכיר זה?

תזכיר זה מוגבה כגדלור של תקווה עבור אנשים רבים באי. סכום הכסף שייחסך על ידי יישום פיתרון בלוקצ’יין פירושו שבסופו של דבר ישמש יותר כסף לפיתרון הבעיות שבגינן גויס כסף. יש כמה בעיות נדירות שלא ניתן לפתור אותן עם יותר כסף, והשכלה, מתן צרכים בסיסיים וטיפול בשימוש בסמים אינן אחת מהן..

הלן חי שמחה להתייחס לנושאים הגלובליים הדוחקים ביותר, מכיוון שהיא מאמינה ששיתוף פעולה זה תורם ישירות להגעה לסדר היום של האו”ם לשנת 2030 ולמטרותיהם. מנהיגת אמון הנשיא, שרה בורדה בונדין, מעריכה את רמת השקיפות, השליטה והחדשנות המוגברת שמימוש פתרונות הבלוקצ’יין יביא לארגונם..

מייקל ביאנקי, פרש את התוכנית. Educ8, פלטפורמה חברתית חינוכית להעצמה, הסברה והשראה של בני נוער תהיה פרויקט הפיילוט הראשון כתוצאה משיתוף פעולה זה בין קרן הצדקה של Binance לבין נאמנות נשיא מלטה. רשתות חסימות ימנופו כדי לחסוך בעלויות, לפתח את התוכנית באופן בר קיימא, לשפר את האפקטיביות ולהגדיל את אפשרויות הבקרה.

תמונות מוצגות באמצעות ויקימדיה ו פקסלים.