ארנקי האונטולוגיה הטובים ביותר | רשימת ארנקי ONT המובילה 2020

אונטולוגיה היא פלטפורמת בלוקצ’יין ציבורית התומכת בשיתוף פעולה בין שרשראות בין רשתות רשת שונות. זו פלטפורמת שיתוף פעולה מבוזרת שתומכת במספר שפות dApp ושפות תכנות ברחבי הרשת.

המערכת האקולוגית מבוזרת לחלוטין ומספקת ביצועים גבוהים דרך מנגנון ריסוק ויוצר ממשק ידידותי למשתמש עבור עסקים ומשתמשי בלוקצ’יין. ישנם ארנקים רבים הזמינים עבור אסימון אונטולוגיה המכונה אסימון ONT עבור פלטפורמות שונות. בואו נדון בארנקי האונטולוגיה הטובים ביותר לאחסון אסימוני ONT:

הארנקים הטובים ביותר לאונטולוגיה לאסימוני ONT

מיטב ארנקי האונטולוגיה

ארנק אטומי

ארנק אונטולוגיה אטומי

ארנק Atomic הוא אפליקציה נטולת משמורת רב-מטבעית לאחסון וניהול מאובטח של אונטולוגיה, ביטקוין, ETH, XLM, XRP, LTC, ויותר מ -500 מטבעות ואסימונים אחרים. המפתחות הפרטיים שלך מוצפנים בצורה מאובטחת למכשיר שלך, כך שרק לך יש שליטה מלאה על הכספים שלך.

אפליקציית שולחן העבודה זמינה לכל מערכות ההפעלה: Windows, macOS, אובונטו, דביאן ופדורה. הגרסה הניידת זמינה עבור אנדרואיד ו- iOS. ארנק אטומי הוא אחד מאחסון הקריפטו הבטוח ביותר ב- All-in-One, שאינו משמורן, עם ממשק חלק ויסודי.. 

תבע את מטבע הארנק האטומי (AWC) שלך בחינם:

 • הורד את Atomic Wallet והשלים את ההתקנה.
 • ללכת להגדרה->אוירדרופ
 • מלא את מזהה הדוא”ל שלך והשתמש בקוד קידום מכירות: 172G5R להשיג 15 מטבעות AWC בחינם.

ארנק גווארדה

ארנק שומר

ארנק גארדה הוא ארנק רב-תכליתי רב-תכליתי המציע תמיכה בקריפטוגרפיה של אונטולוגיה. הארנק עצמו מגיע בגרסאות הרחבה לאינטרנט, לשולחן העבודה, לנייד ולכרום – כל האחסונים אינם משומרים, ולכן למשתמשים יש שליטה מלאה בכספים שלהם. ארנק ONT של אונטולוגיה נמצא בכל הגרסאות של Guarda, כמו גם זמין להחלפות באמצעות שירות החלפת קריפטו מובנה. להלן מספר תכונות נוספות של ארנק Guarda עבור ONT:

 1. הצפנת גיבוי מאובטחת ומדיניות אחסון ללא משמורת
 2. מגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים עם מטבעות ואסימונים חדשים שנוספו ללא הרף
 3. פעולות חוצות פלטפורמות – כל הארנקים מסונכרנים בקלות בין גרסאות זמינות
 4. תכונות ספציפיות למטבע של מטבעות נתמכים
 5. שילוב Ledger Nano S
 6. שירותים נוספים כגון מחולל אסימונים ERC20
 7. שירותי רכישה והחלפה מובנים
 8. קו תמיכת לקוחות 24/7 עם זמן התגובה המהיר ביותר בשוק הארנקים

OWallet: ארנק אונטולוגיה בשולחן העבודה 

OWallet הוא הארנק הרשמי של רשת אונטולוגיה. זהו ארנק חומרה ותומך בשלושה סוגים של ארנקים, כלומר ארנק Ledger, ארנק אישי ומשותף. OWallet יכול לפעול בצורה חלקה במערכות הפעלה Windows, Mac ו- Linux. תכונת ריבוי החתימות שלו מסייעת לו להתחבר למספר ארנקים אחרים כמו טרזור ​​ולדג’ר.

בעתיד, OWallet יביא יישומים נוספים לצד חוזים חכמים שיקלו על תפקוד הארנק עוד יותר.

ONTO: ארנק ONT נייד

ONTO הוא ארנק מבוזר שמבטיח פרטיות לזהותך ומגן על הארנק שלך מפני חדירה. כל פרטי הארנק שלך יאוחסנו באופן מקומי במכשיר שלך ושום דבר לא ישותף ברשת. עסקת ה- ONTO המינימלית שלך צריכה להיות 0.000000001. מזהה הארנק שלך אינו מחובר לשום ארנק אחר והוא מאבטח לחלוטין את הזהות הדיגיטלית שלך. ONTO נחשב לאחד הארנקים הטובים ביותר ברשת הבלוקצ’יין אונטולוגיה.

ציאנו: ארנק האינטרנט

Cyano הוא ארנק מקוון של אונטולוגיה. הוא תומך גם בדפדפני האינטרנט של Chrome וגם ב- Firefox. Cyano יכול להתחבר לארנקי חומרה אחרים כמו Ledger ו- Trezor בהתאמה.

אתה יכול ליצור חשבון בארנק פשוט על ידי הוספת קוד המפתח הפרטי שלך ואז להתחבר עם ביטוי המפתח Mnemonic שלך. Cyano נתמך הן על ידי ONT ID והן על ONT dAPI עבור חשבונות רגילים וספרים.

אינפיניטו: ארנק נייד

ארנק אינפיניטו כשמו כן הוא ארנק רב-מטבעי ומאחסן את כל המטבעות הקריפטוגרפיים העיקריים כולל BTC, ETH, LTC, BCH, Litecoin, Neo, EOS ו- ONT. אינפיניטו הוא ארנק סלולרי וניתן להורדה גם בטלפונים אנדרואיד וגם iOS ונחשב לאחד הארנקים הטובים ביותר של אונטולוגיה..

הארנק יכול לאחסן יותר מ 1000 מטבעות ואינו שומר את המפתחות הפרטיים או המידע שלך בשרת. יתר על כן, הוא תומך ביותר מ -12 שפות ומאובטח על ידי תכונות אבטחה מרובות כמו מגע מזהה מגע, ביטוי סיסמה וסיסמה.

O3: ארנק אונטולוגיה לנייד ושולחן עבודה

ארנק O3 עובד על כל מערכות ההפעלה הגדולות כמו Windows ו- Mac והוא נתמך גם על ידי טלפונים אנדרואיד ו- iOS. באמצעות O3, משתמשים יכולים להתחבר ל- dApps אחרים מבלי לשתף את הנתונים האישיים או המפתחות הפרטיים שלהם לצד שלישי כלשהו או לשרת הרשת. O3 הוא ארנק קל התומך בארנקים מרובים ומעדכן אתכם לגבי החדשות והטרנדים האחרונים בשוק הקריפטו. O3 משולב גם ב- API למסחר DEX של Switcheo, מה שמקל על עסקאות, משיכה והפקדה של כספים.

ארנק קובו: ארנק נייד

ארנק קובו הוא HDwallet ותומך במטבעות קריפטו של הוכחה על המוקד כמו ONT, Dash, Tezos ו- Tron. הארנק חדש יחסית בשוק והושק במרץ 2018. למשתמשים יש שליטה מלאה במפתחות הפרטיים שלהם והוא נתמך על ידי dApps.

קובו הוא גם ארנק ענן ומאפשר העברה מיידית של מטבעות בין משתמשי ארנק קובו. הוא תומך ביותר מ -20 רשתות ו -700 אסימונים. הארנק כולל תכונות אבטחה מרובות גורמים כמו אימות דו גורמי של גוגל, קודי סיסמת תשלום ואימות KYC. בארנק יש גם אחסון שרתים חם וקר וכרטיסי חתימה מרובים, כך שתוכלו לגשת לארנק שלכם מכל מקום.

ארנק חימר: ארנק נייד

ארנק החימר תומך במספר מטבעות קריפטוגרפיים ועובד עם ארנקי חילוף מרובים ומסגרות חסימות. משתמשים יכולים להשתתף ב- ICO, להעביר נכסים באמצעות ארנקים מרובים ומאפשר לך להשתמש ב- dApps במערכת. קליי לא שומר את פרטי המשתמש בשרת במקום כל המפתחות הפרטיים והמידע מאוחסנים בבטחה במכשיר המקומי.

מאפייני האבטחה חזקים למדי ומשתמשי אנדרואיד ו- iOS אינם צריכים לדאוג לבטיחות הכספים שלהם. קליי משתמש בממשק מזהה מגע / זיהוי פנים וזה די נוח למשתמשים.

ארנק BitKeep: ארנק נייד

BitKeep הוא ארנק רב-שרתי ותומך בכל המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים. ניתן להוריד אותו בצורה נוחה לטלפונים אנדרואיד או iOS שלך. BitKeep יעזור לכם לסחור ישירות בבורסות וגם לגשת ל- dApps. יתר על כן, הארנק מבוזר לחלוטין ולכן כל המפתחות הפרטיים שלך ומידע המשתמש מאוחסנים באופן מקומי במכשיר שלך. BKB הוא האסימון הרשמי של הארנק ויעזור לכם להשתתף במשחקים בתוך האפליקציה, טיפות אוויר וגיימינג ולהרוויח תגמולים בתמורה.

ארנק אמון: ארנק נייד

ארנק Trust הוא ארנק נייד וארנק קריפטו רשמי עבור Binance Dex ומכיוון שהוא ארנק רב-מטבעי, הוא תומך במספר אסימונים כמו ETH, ETC, POA ו- GO וכו ‘כולל ONT. ארנק Trust מאחסן ארנקים פרטיים מקומיים עם שכבות הגנה רבות מה שהופך אותו לארנק הצפנה מאובטח ביותר. ארנק אמון עובד עם Exchange Binance Dex ומשתמש בדפדפן Web3 שמועיל למשתמשים לקיים אינטראקציה עם dApps ישירות מהאפליקציה שלך..

ארנק מתמטיקה: ארנק נייד

ארנק המתמטיקה הוא ארנק אוניברסלי חזק ומאובטח. כרגע הוא זמין לארנק תוספי אנדרואיד, iOS ו- Chrome. הארנק תומך במספר רב של חילופי אסימונים צולבים כמו BTC, ETH (ERC20), EOS, NEO / NEP5, TRON ENU / Telos / EOSC / BOS כולל ONT והוא חנות dApp רב-שרשרתית. יתר על כן, ארנק מתמטיקה פועל בטכנולוגיית זיהוי ביולוגי להגנה נוספת על הכספים והנכסים שלך.