Segwit2x – הצעת קנה מידה

הצעת קנה המידה החדשה נקראת בשם Segwit2x. ההצעה כולה מובלת על ידי קבוצת המטבעות הדיגיטליים; זהו קונגלומרט ההשקעות של ביטקוין. המטרה העיקרית של הצעה זו היא להכניס שני שינויים עיקריים ברשת הביטקוין ולתרום להתקדמותה בעתיד. השינוי הראשון בתוכו יהיה אופטימיזציה בתוך הרשת, שנקראת Segwit. סגוויט נקרא גם כעד מופרד. יש לו את היכולת להגדיל את הפרמטרים המגבילים את גודל חסימות העסקה. נכון לעכשיו, גודל הגבול אינו פרמטר דינמי והוא בעל כבל קשה. עם Segwit, אנו יכולים לצפות שהמגבלה תשתנה.

אחת העובדות המעניינות ביותר הקשורות ל- Segwit2x היא שהיא תואמת לכ- 80% מכוח המחשוב שקשור לקריפטו. כמה מגופי הכרייה המובילים של ביטקוין כמו ViaBTC, F2Pool, BTCC, Bitmain, Bitfury ו- Bitcoin.com הגיעו להסכם משותף במטרה להראות את תמיכתם כלפי Segwit2x. עם זאת, הם לא נמצאים יחד ו -50 סטארטאפים אחרים ברשת הביטקוין מוכנים להראות סיוע לקראת יוזמה זו.

שיתוף הפעולה של קטיני הביטקוין המובילים תרם רבות לאימות של Segwit2x. בהתאם לפונקציונליות של רשת הקריפטו, זה היה חשוב לכורים להתעדכן בתוכנות חדשות. עם זאת, נראה כי הציפיות והמניעים של הכורים מגוונים. כתוצאה מכך, חלק מהמומחים המצורפים לרשת הקריפטוגרפים מאמינים כי פיצול ברשת יכול להתרחש בעתיד. לדוגמא, וואנג צ’ון, שהוא הבעלים של F2Pool, אינו יכול לספק סיוע להצעת Segwit2x. הוא הבעלים של כ -7% מכל כוח העיבוד של רשת הקריפטו. אם מתרחש פיצול, זה היה יוצר השפעה עצומה על הענף כולו בטווח הארוך.

חלק מהדמויות המובילות הקשורות לקריפטוגרפיה מאמינות את Segwit2x כיוזמה חיובית. ג’ק ליאו, שהוא הבעלים של Lightning Asic תופס מקום נכבד מהם. Lightning Asic היא ייצור של חומרת ארנק ביטקוין, חומרת כורים וכספומטים של ביטקוין. לדבריו, נושאי העבר שהתרחשו בתוך רשת הקריפטו תרמו ליישומה הנוכחי. עם זאת, הוא מאמין מאוד כי הרשת צריכה להתפתח יחד עם הזמן ו- Segwit2x תהיה אבן דרך משמעותית הקשורה אליה..

תפקיד הסטארטאפים

ההמרה הטכנית של רשת הביטקוין מונעת על ידי הרגשות המעורבים של אנשים המקושרים לסטארטאפים. לפי גדי גיקברג, שהוא מייסד Connect Bitcoin, הסטארט-אפים ממלאים תפקיד מרכזי מאחורי האופי המתקדם של המטבע הקריפטוגרפי. הוא מאמין בתוקף כי התאגידים הגדולים עדיין לא השקיעו את כספם במערכת האקולוגית של קריפטוגרפים, אך לסטארטאפים. לכן, לא יהיה זה רעיון טוב להזניח את הקול המועלה על ידי סטארט-אפים אלה.

לדברי גדי, לא קיים ביניהם מפעל אמיתי גדול גדול כרגע. עם זאת, הוא מאמין כי חברות הזנק מסוגלות למלא את החלל שנותר. לכן סטארט-אפים נחשבים לשחקן חשוב של המערכת האקולוגית כולה. לפי גדי, הביטקוין אינו מקושר כרגע לשום נושא. המטבע הקריפטוגרפי מסתדר טוב, אבל זה יהיה רעיון טוב להכניס כמה שינויים כדי להתפתח. שם נכנס Segwit2x לשחק.

מייסד GigaWatt, דייב קרלסון, הביע את דעתו גם לגבי ה- Segwit2x. הוא מאמין שהבעיה קיימת רק בחלק מהמודלים העסקיים. לכן, זה לא יהיה רעיון טוב לקחת בחשבון שיש בעיה עם כל מטבע הקריפטו. קרלסון גם מאמין שחלק מהחברות כבר עוסקות בתהליך השימוש בחבילות פרטיות משלהן. לכן, שום נושא מרכזי לא ייווצר על ידי עימותים עסקיים אלה.

איך נראה העתיד?

הרושם הכללי לגבי Segwit2x הוא חיובי. לכן, אנו יכולים לצפות מכך שיכניסו כמה שינויים משמעותיים ברשת הקריפטו. הסכם הונג קונג צפוי גם למלא תפקיד מרכזי מאחורי ההחלטות החדשות שהתקבלו. כמה מכורי הביטקוין והמפתחים עבדו על הסכם הונג קונג והוא כלל 80% מספקי כוח הכרייה של רשת הקריפטו. בפגישה זו הם הסכימו להציג את Segwit2x איפשהו בראש -2017. עם זאת, החמצנו את המועדים העיקריים עקב חלק מהסכסוכים, אך אנו יכולים לצפות שזה יקרה בעתיד.

Segwit2x יכול להיחשב כאחד השינויים המשמעותיים ביותר שהוכנסו לרשת הקריפטו. זה צפוי לשנות את אופן הביצועים של כל רשת הקריפטו. כאן, יכולת הבלוקצ’יין תשתנה ואנחנו יכולים לצפות שהיא תשנה גם כמה מתהליכי הליבה. עם זאת, ייקח לנו עוד זמן עד שנחווה את ההשפעות המלאות של Segwit2x.