הצעת החוק של ניו ג’רזי על כוח המשימות של Blockchain

בית מדינת ניו ג’רזי ומתחם הקפיטול בטרנטון

מחקר יישומי הבלוקצ’יין אמור להיות בכורה בניו ג’רזי. זה היה אחרי המושל פיל מרפי הוסמך ל- S2297 שטר כסף. המנדט של החוק הוא ליצור ועדה שתבחן אפשרויות בלוקצ’יין למדינה. החדשות האלה התפרסם באתר של ניו ג’רזי בסוף אוגוסט.

על פי האתר, הנגיד הודיע ​​על כך במהלך המועצה להניע את הפסגה תוך כדי תרומה לדיון בפאנל. בפגישה זו התארח מנכ”ל מועצת הטכנולוגיה של המדינה, אהרון פרייס, במארח היל על ידי מעבדות בל, ומשך אליו אישים כמו בוס ה- IFEL, ג’יל ג’ונסון, מקורבת ניהול זרעי הזהב, פגי וואלאס, ראש מעבדות בל מרקוס וולדון ואנדרו צוויקר, חבר בניו יורק. הרכבה ג’רזי.

חברי כוח המשימה של Blockchain

הוועדה תכלול 14 משתתפים, כלומר:

 • 2 נציגים שנבחרו על ידי נשיא הסנאט
 • 2 נציגים שנבחרו על ידי הנגיד
 • 2 נציגים שנבחרו על ידי יושב ראש האסיפה
 • נציג אחד שנבחר על ידי מנהיג המיעוט בסנאט
 • נציג אחד שנבחר על ידי מנהיג המיעוט באסיפה
 • ראשי ערים לניוארק, קמדן וג’רזי סיטי או נציגיהם הרשמיים
 • קצין טכנולוגיה ראשי
 • פקיד מחוז ברגן
 • בַּנקָאוּת & נציב ביטוח

תוך 90 יום מרגע החקיקה, רוב החברים ייקראו שם והוועדה תקיים ישיבה ראשונה. לאחר מכן, המשתתפים יבחרו יו”ר מביניהם. למעט אלה הפועלים באופן רשמי, תנאי החברים יהיו שווים למשך הוועדה. במקרה של מקום פנוי, ההחלפה תתבצע בהתאם למינוי המקורי. למרות שלא ישולם להם תשלום, ניתן להחזיר את המשתתפים בגין כל ההוצאות הנדרשות בגין העבודה.

חובה לציין כי בהצעת החוק היו גם נותני חסות ראשיים. הם כוללים את חברי האסיפה אנדרו צוויקר ועמיתו ואלרי האטל יחד עם הסנטורים ג’יימס ביץ ‘ותומאס קין. היות ובטיחות המידע הדיגיטלי מהווה דאגה מרכזית בעידן זה, סנטור ביץ ‘ציין כי בלוקצ’יין יועיל להרחיק האקרים. לדבריו, הטכנולוגיה עדיין תהיה שימושית בהגנה על ממשלות מקומיות מפני איומים מקוונים ללא קשר למה שהוועדה החליטה.

דוח חצי שנה

הוועדה צפויה להגיש הצהרה תוך 180 יום המדגישה את העלויות והיתרונות של blockchain בסוכנויות ממשלתיות והצעות בדבר כדאיות יישום הטכנולוגיה. המשימה היא לחקור:

 • פרויקטים של בלוקצ’יין במדינות ובמדינות שונות וכיצד ניתן לאמץ אותם בניו ג’רזי
 • סכנות והזדמנויות סביב השימוש בטכנולוגיות בלוקצ’יין וחשבונות מבוזרים (DLT)
 • דרכים בהן המחוקק יכול להתאים את חוקי המדינה הקיימים לקידום רשומות ללא נייר
 • ציבורי יחד עם קטגוריות בלוקצ’יין פרטיות ואלגוריתמים של קונצנזוס

יו”ר צוות המשימה, CTO כריס ריין, הביע את התרגשותו מהסיוע לממשלה לגלות אסטרטגיות למקסום טכנולוגיית הבלוקצ’יין. הוא ציין גם את הפוטנציאל הטכנולוגי הזה יכול להתקדם בסדר היום של המושל מרפי לממשל וחדשנות יעילים. לפני שחלפו 180 יום מיום ישיבת הפתיחה, הוועדה תגיש את תוצאותיה לנגיד ולוועדת המדע, החדשנות והטכנולוגיה של האסיפה..

פרויקט ייעוד מחוז חדשנות

מלבד המדיניות הממשלתית החדשה, אמר מרפי כי כלכלת החדשנות של ניו ג’רזי זקוקה למערכות חכמות המשפרות את פעילות העסקים וגישה שיתופית הכוללת גופים פרטיים, הממשלה ולמידה מתקדמת. זה יאפשר לעיריות להירשם בוועדת המדע, החדשנות והטכנולוגיה של ניו ג’רזי, כדי שיוכלו להקצות חלק מעיריותיהן או כולן כמחוזות חדשנות. יתרה מכך, היא מאפשרת בקשה משותפת של יותר מעירייה אחת לבחור אזור. על הנציבות להתחיל להחליט בקריטריונים לבחירת מחוזות חדשנות. לאחר מכן עליו לשתף קישורים באתר שלה לנוהל וטופס ההרשמה. לוועדה יש ​​אז 60 יום לקבל, לקבל את הבקשה או לדחות אותה בתנאי.

הסנטור ג’וזף קריאן סבר שאזורי חדשנות יסייעו להתפתחויות מדע וטכנולוגיה. הוא ציין בנוסף כי במדינה מתגוררים מיטב האוניברסיטאות והמגזר הפרטי המתפתח המסוגל להמיר רעיונות להזדמנויות תעסוקה ופיננסיות. זה יביא את ניו ג’רזי בחוד החנית של קידום הידע המדעי. הסנאטורית תרזה רואיז חלקה גם רגשות דומים. כמו הסנטור קריאן, היא הבחינה כי בניו ג’רזי היו כמה מהאוניברסיטאות המובילות באמריקה ואזורים עירוניים מתפתחים. בנוסף, רואיז הזכיר את המדינה המורכבת מאזרחים תוססים ומשכילים שהיו מוכנים לשנות את היקום ולשפר את חיי האנשים. לדבריה, תמיכה בשיתוף פעולה ציבורי-פרטי לא רק תצמיח את תעשיית הטכנולוגיה אלא גם את כלכלת המדינה.

ויסות הקריפטו

בניסיון להגן על אוכלוסייתה מפני הפסדים, ניו ג’רזי סטרה לשני ICOs עם פקודות עצירה. לשכת ניירות הערך של המדינה הורתה לחברות Unocoll ו- Zoptax להפסיק את מערכות ה- ICO שלהן בטענה שהן הונאה ולא רשומה. לפי לדו”ח משרד AG, זופטקס הציעה את מטבעותיה באמצעות ICO המנוהל על ידי אתרים.

אתר זה מכריז על מכסה הרך של ההיצע כ -500,000 דולר ויעד הכובע הקשיח הוא 3.4 מיליון דולר. מלבד מסירת מידע מטעה, נאמר בדו”ח כי זופטקס אינו רשום כדין. כזה הוא המקרה גם ביוניוקול. בנוסף ל- ICOs המנוהלים על ידי האתר, החברה מבטיחה אינטרס יומי שנע בין 0.18% ל 0.88%. כמו כן, משערים כי כספים מהיצע המטבעות ישמשו לבניית פלטפורמה למסחר באלטקוינים, מטבעות פיאט ואסימונים מקוריים..

תמונה מוצגת באמצעות ביגסטוק.