10 הארנקים הטובים ביותר של קומודו לטוקני KMD בשנת 2020

קומודו, שהושק בשנת 2016, הוא בלוקצ’יין חדש בשוק שמטרתו ליצור רשת בלוקצ’יין אוטונומית, חופשית ועצמאית. פלטפורמת הבלוקצ’יין של קומודו נועדה להביא רעיונות חדשניים חדשים ולשרת את האינטרסים של מפתחי בלוקצ’יין ויזמים, כמו גם של משקיעי הקריפטו הרגילים. קומודו שואפת לספק מערכת אקולוגית בטוחה יותר, ניתנת להרחבה, פעולה הדדית ומסתגלת. במאמר זה נדון בארנקי קומודו הטובים ביותר לאחסון אסימוני KMD.

הארנקים הטובים ביותר של קומודו - ארנק KMD עליון

תכונות קומודו:

 • פלטפורמת הקוד הפתוח של קומודו מספקת פתרונות עסקיים מקצה לקצה למפתחים ולמשתמשים.
 • הפלטפורמה המבוזרת מספקת החלפות אטומיות דרכם מפתחים יכולים לממן את המונים, ליצור חסימות משלהם ולהשתלב עם רשתות בלוקצ’יין אחרות..

הצעת מטבע ראשונית מבוזרת או DICO

השקת ה- ICO של קומודו הייתה מבוזרת לחלוטין. באמצעות DICO, המטבעות מופצים בין צמתים רבים בבלוקצ’יין ובכך מונעים ריכוז של יותר מדי מטבעות בידי מעטים..

חילופי מבוזרים של Komodo-BarterDEX

BarterDEX היא פלטפורמת הבורסה המבוזרת של קומודו המאפשרת כל מסחר במטבעות קריפטוגרפיים והחלפות אטום. באמצעות החלפות אטומיות, הבורסה מחזיקה את הסיכונים המסחריים של הצד הנגד להקל לחלוטין על המשקיעים מנטל האחריות.

מנגנון קונצנזוס הוכחה לעבודה מושהה (dPOW)

מנגנון הקונצנזוס dPOW של קומודו מבוסס על פרוטוקול ההוכחה לעבודה של ביטקוין. כל עסקאות הרשת של פלטפורמת קומודו ‘מגובות’ ב- Bitcoin POW.

עשרת הארנקים הטובים ביותר של קומודו

 • ארנק קומודו אטומי (נייד, שולחן עבודה)

הארנק העליון ביותר של קומודו

ארנק Atomic הוא אפליקציה נטולת משמורת רב-מטבעית לאחסון וניהול מאובטח של קומודו, ביטקוין, ETH, XLM, XRP, LTC, ויותר מ -500 מטבעות ואסימונים אחרים. כל נכסי הצפנה והתכונות מתעדכנים באופן קבוע. המפתחות הפרטיים שלך מוצפנים בצורה מאובטחת למכשיר שלך, כך שרק לך יש שליטה מלאה על הכספים שלך.

הארנק תומך ב- Atomic Swaps, תכונה קבועה המסייעת למשתמשים לחסוך משמעותית בתשלומים. ארנק Atomic מאפשר לך לקנות קריפטו בדולר ארה”ב, יורו או כל מטבע מקומי אחר ולהחליף נכסים במחירים הטובים ביותר באמצעות שותפים מהימנים: צ’אנגלי, שאפשיפט וצ’יינג’ו.

מאפיינים: Staking, ממשק שימושי, פרטיות אופטימלית & אבטחה, מבוזרת, רב מטבעית, ללא משמורת, בורסה מובנית, תוכנית חברות, קניית קריפטו בכרטיס בנק, תמיכה מיידית 24/7.

תבע את מטבע הארנק האטומי 15 (AWC) שלך בחינם:

 • הורד את הארנק האטומי והשלם את ההתקנה.
 • ללכת להגדרה->אוירדרופ
 • מלא את מזהה הדוא”ל שלך והשתמש בקוד קידום מכירות: 172G5R להשיג 15 מטבעות AWC בחינם.

 • ארנק AtomicDEX

  AtomicDEX הוא ארנק קריפטו התומך בלמעלה מ- 30 מטבעות ואסימונים שונים, כולל KMD. מה שמייחד את AtomicDEX הוא תכונות החליפין המבוזרות המובנות. בעזרת טכנולוגיית החלפת אטומים, AtomicDEX מאפשרת לך להחליף מטבעות ואסימונים ישירות עם משתמשים אחרים, מתוך הארנק שלך. אתה תמיד מחזיק את המפתחות הפרטיים לנכסים שלך. כל ההחלפות נעשות עמית לעמית ולכן אין צורך לבצע הפקדות או משיכות בבורסות מרכזיות. זה הופך את המסחר לבטוח בהרבה.

  ארנק קומודו של Atomicdex

  בנוסף, צוות קומודו – הצוות שעומד מאחורי המוצר AtomicDEX – מוביל את התעשייה בטכנולוגיית החלפות אטומים כבר שנים. טכנולוגיית החלפת האטום המפעילה את AtomicDEX היא גשר בין פרוטוקולים. באפשרותך להחליף BTC ונכסי פרוטוקול BTC אחרים, כגון Litecoin או Dash, ישירות עבור אסימונים Ethereum ו- ERC20. לדוגמא, אם רציתם להחליף ביטקוין מזומן ישירות עבור אסימון תשומת לב בסיסי (BAT), תוכלו לבצע את המסחר ישירות ב- AtomicDEX.

   

 • ארנק Guarda- קומודו (אינטרנט, שולחן עבודה, אנדרואיד)

שומר

ארנק Guarda הוא אחסון קריפטו רב-נכסי מאובטח וידידותי במיוחד המציע תמיכה במגוון רחב של מטבעות ואסימונים (כולל, כמובן, קומודו KMD, BTC, BCH, BSV, ETH, ETC, XMR, ZEC, XRP, EOS , LTC, XLM, DASH ועוד).

מכיוון שמדובר בארנק קומודו שאינו משמור, משתמשים שולטים באופן מלא על המפתחות הפרטיים שלהם ואינם חולקים את הגישה אליהם עם גורמי צד שלישי כלשהם. ל- Guarda יש גם שירות החלפה ורכישה מובנה, כך שהניהול של KMD עם הארנק הזה הוא חלק וקל. חוץ מזה, הנה כמה מאפיינים מדהימים יותר של ארנק Guarda KMD:

 1. הצפנת גיבוי מאובטחת ומדיניות אחסון ללא משמורת
 2. שירותי רכישה והחלפה מובנים
 3. מגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים עם מטבעות ואסימונים חדשים שנוספו ללא הרף
 4. קו תמיכת לקוחות 24/7 עם זמן התגובה המהיר ביותר בשוק הארנקים
 5. פעולות חוצות פלטפורמות – כל הארנקים מסונכרנים בקלות בין גרסאות זמינות
 6. תכונות ספציפיות למטבע של מטבעות נתמכים
 7. שירותים נוספים כגון מחולל אסימונים ERC20
 8. שילוב Ledger Nano S

 • ארנק קומודו שולחני אגמה

הארנק השולחני של קומודו אגמה זמין עבור מערכות הפעלה Mac, Linux ו- Windows. היא פותחה על ידי SuperNet, אחת החברות שבבעלות קומודו. הארנק תומך במספר מטבעות כמו קומודו, ביטקוין וזקאש. המשתמשים יכולים לבחור בין צמתים Basilisk, Full ו- Native. יתר על כן, Agama מורכבת מ- DEX שהיא פלטפורמת חילופי נוזלים מבוזרת ו- PAX, פלטפורמת חילופי נכסים צמודה למטבעות פיאט..

 • OceanQT- ארנק שולחן העבודה של קומודו

ארנק שולחן עבודה זה הוא ארנק מקומי של קומודו. ממשק ה- QT של הארנק פועל היטב גם במערכות הפעלה Windows ו- Linux. הארנק מהיר והוא ארנק ה- QT הראשון בעולם למזלגות Zcash.

 • ארנק ניידים של אגמה

אגמה הוא ארנק סלולרי וניתן להוריד אותו לטלפונים אנדרואיד ו- iOS שלך. הוא משתמש ביישום TestFlight. משתמשי ארנק יכולים להרוויח 5% תגמולים בגין החזקת יותר מ -10 מטבעות KMD. על המשתמשים לקבל גיבוי של ביטוי הזרע והמפתחות הפרטיים שלהם במקרה של אובדן המכשירים הניידים שלהם. ארנק הסלולר של Agama הוא ללא ספק הארנק הטוב ביותר לאנדרואיד עבור משתמשי קומודו. אפליקציית iOS עדיין לא פותחה.

 • ספר חשבונות ננו ס

Ledger Nano S הוא ארנק חומרה ותומך במספר מטבעות כמו Komodo, Bitcoin ו- Ethereum. הארנק נראה כיציאת USB שניתן לשאת לכל מקום ולחבר אותו למכשיר המחשב הנייד שלך כדי להנגיש אותו בקלות. הארנק קל לשימוש ומומלץ הן למומחים והן לחובבים.

 • ארנק טרזור

טרזור ​​הוא ארנק חומרה. הממשק קל למדי והוא אופציה טובה הן למתחילים והן למקצוענים. הארנק מוגן על ידי מפתחות פרטיים וקוד זרע המוגן על ידי משפט סיסמה וניתן להשתמש בו לשחזור אם הוא אבד. טרזור ​​הוא ארנק חומרה ידוע בפלטפורמת קומודו.

ארנק נייר קומודו הוא אחת מאפשרויות הארנק הבטוחות ביותר עבור המשתמשים. משתמשים צריכים להיות די חרוצים ודרוכים בעת שמירת המפתחות הפרטיים שלהם, ולכן לרוב זה לא מומלץ למתחילים. מומלץ כי רק לאדם אחד תהיה גישה לארנק זה, אחרת אין לך מושג לגבי הנכסים שלך. אם ארנק נייר אבד, לא ניתן לאחזר אותו. לכן, משתמשים במיוחד אלה שיש להם ניסיון בטיפול בה צריכים להיות בקיאים בזהירות בכל התהליך.

מגנום הוא גם ארנק מבוזר רב-מטבעי עם שילוב חילופי צ’אנגלי. הוא תומך בביטקוין, Tezos, Ethereum וכמה נכסי קריפטו אחרים כולל אסימונים של KMD. ארנק מגנום. הוא תומך במכשיר Ledger ומציע מספר Airdrops למשתמשים.

אני מקווה שנהנית מהמאמר הזה על הארנקים הטובים ביותר של KMD. בחרנו בארנקים זמינים עבור מטבעות KMD בכדי להכין רשימה זו של הארנקים הטובים ביותר עבור מטבעות קומודו. באיזה ארנק KMD אתה משתמש? שתף אותנו בסעיף ההערות למטה.