גילוי טכניקות שונות להרוויח ביטקוין

ישנן דרכים רבות להרוויח ביטקוין. באמצעות כרייה ניתן להגדיל את רשומות העסקאות הקודמות של בלוקצ’יין. מלבד כרייה, ניתן להשיג ביטקוין מבורסה לגיטימית או מסחר במטבע הדיגיטלי עבור סחורה או שירותים. משתמשי ביטקוין זקוקים לארנק מלכתחילה. זה דומה לחשבון PayPal שבו ניתן לאחסן את המטבע הדיגיטלי. הארנק נשמר באינטרנט אם כי אתה זקוק לקובץ בלוקצ’יין לארנק זה. חשבון Coinbase הוא פלטפורמה אחת לרכישה, קבלה ושימוש במטבעות ביטקוין.

ישנן שיטות אחרות להרוויח מטבע קריפטו זה.

האחת היא באמצעות תגמולי ביטקוין הדומים ל- Swagbucks.com, יעד תגמולים מקוון המאפשר למשתמשים לקבל נקודות מחיפוש באינטרנט וקניות ו- Qmee.com שבו הקונים מרוויחים גם תגמולים במזומן מקניות וחיסכון מקוונים. התבונן באתר bitcoinget.com וגלה כיצד להרוויח ביטקוין בארנקים באמצעות סקרים.

הנחות בביטקוין

הרוויח ביטקוין על ידי קניות בסניפים המשתתפים. ניתן להירשם ב- coinrebates.com על ידי קישור כתובת הארנק שלך ולחיצה בחנות הנבחרת. קנו את הסחורה והמתינו להנחות שיועברו לארנק הביטקוין. הנחות בפעם הראשונה ניתנות להמרה לבונוסים כל עוד מדובר בחברים ב- bitcoinget.com, אתר האחות של coinrebates.com.

אתרים אלה כוללים תוכניות בונוס המאפשרות למשתמשים להרוויח ביטקוין על ידי עריכת סקרים, מענה על שאלות, ניסיון יישומים, ביצוע הפניות, קנייה מאתרים אחרים והצגת מודעות. לחלק מהאתרים יש הצעות דומות או זהות אך נותנות תשלומים נפרדים בגין השתתפות בעסקאות כאלה. הימנע משימוש בתוכנה החוסמת פרסומות או חלונות פרטיים בדפדפנים בעת ביצוע פעילויות אלה. יש לאפשר עוגיות לצורך התמודדות עם הרכישות שלך. אחרת, לא ניתן יהיה לקבל הנחות.

תוכניות אחרות

  • BattleCoin.org הוא משחק PVP מרובי שחקנים שירוויח לכם ביטקוין על ידי המלצה על משתמשים חדשים. 10 אחוז מרווחי האתר ממשתמשים המופנים מתווספים ליתרת הארנק שלך.
  • קבל את מטבע הקריפטו מביטקוין גט על ידי צפייה בסרטונים והשלמת הצעות. אין צורך בהרשמה. הזן את כתובת הביטקוין שלך כדי להתחיל לקבל ביטקוין. אין תשלום מינימלי. התשלומים נשלחים מדי יום להפחתת עמלות העסקה.
  • השתתף בהצעות ממומנות של כסף דיגיטלי בחינם. 1,000 הצעות זמינות למשתמשים. חלקם בחינם ואילו אחרים דורשים רכישות. אתה מקבל ביטקוין לאחר השתתפות בהצעות. אין צורך בחשבונות.
  • Bitalo.com הוא בורסה מקוונת וארנק מקוון. תוכל להרוויח ביטקוין בשווי US $ 5 לאחר ההרשמה. משתמשים מקבלים חשבונות מאומתים על ידי המלצה על משתמשים חדשים.
  • נסה BTC מציג הדרכות אינטראקטיביות שבהן משתמשים מקבלים כמה ביטקוין לשיתוף עם חברים ולתרומה לצדקה. תלמד על עסקאות ביטקוין, כתובות, ארנקים וטכנולוגיית בלוקצ’יין. המשתמשים שומרים על חמש סנט ביטקוין בסוף כל פעילות.
  • באמצעות Blog 4 Bitcoin, משתמשים יכולים להרוויח את המטבע הדיגיטלי הזה באמצעות בלוגים. קבל תוספי Word Press בחינם או אתר בלוגים בחינם.
  • Gateway Payment Gateway של Go URL מעניק למשתמשים 33.3 אחוזים מהעמלות שהוענקו להם GoURL.io. הרוויח 0.50 אחוזים מתשלומי מטבעות קריפטו שמבצעים המשתמשים דרך אתר זה עבור מפתחי רביעי המשתמשים בכך באפליקציות האינטרנט או בסקריפטים של PHP.

חילופי כרטיסי מתנה

ניתן להמיר כרטיסי מתנה בביטקוין. בארצות הברית או בקנדה, האתרים הזמינים הם cardforcoin.com ו- raise.com שם המשתמשים יכולים למכור כרטיסי מתנה. בורסת כרטיסי המתנה (Reddit) מציעה כרטיסי מתנה למשתמשים, במיוחד עבור תושבים מחוץ לארצות הברית או צפון אמריקה. חפש סוחרים אמינים המציעים לפחות 80 אחוז מהשווי הכולל, תלוי בסוג כרטיס המתנה. אחרים מציעים בין 85 ל -90 אחוז לכרטיסים עם ערכים נמוכים יותר.

ה- Sub-Reddit (Jobs 4 Bitcoin) מציע עבודות מקוונות אפשריות כמו עיצוב גרפי ותכנות. התשלומים מתבצעים במטבע דיגיטלי זה. יש מעסיקים שמבצעים תשלומים ישירות לארנק הביטקוין שלך. אפשרות נוספת היא באמצעות עצה לשינוי אשר מבטיחה פרטיות למשתמשים מכיוון שאין צורך לחשוף את כתובת הארנק שלך בפני מעסיקים או גורמים אחרים. פורומים כמו Bitcoin Talk ו- Bit Market מקבלים את מטבע הקריפטו כתשלום עבור שירותים וסחורות. אתה יכול למכור פריטים משומשים גם ב- Bit Market ובביטקוין טוק או ברשימה של קרייג.

יש ביטקוין ביטקוין. מקום אידיאלי למצוא אתרים אלה הוא Reddit. חלק מהאתרים מארחים גם מתנות. כרטיס מטבע מקיים תוכנית הפניות בה רק צריך להזין כתובת דוא”ל או ארנק ולקבל קישור הפניה. אין צורך להחליף כרטיסי מתנה עבור ביטקוין. ל- Coinbase.com תכנית הפניות ייחודית. גייס משתמשים. אתה מקבל ביטקוין בשווי של 25 דולר לאחר שגיוס בודד מבצע רכישה באמצעות חילופי הדברים.

למד את הדרכים השונות להרוויח מטבע דיגיטלי ייחודי זה וליהנות מההטבות או התמריצים.