5 דרכים תוכנה אוטומטית עוזרת לך להצליח במסחר

מסחר במטבעות קריפטוגרפיים יכול להיות רווחי מאוד ובהתאם לכישוריו ולהון ההתחלתי של הפרט, ישנם סוחרים שיכולים להרוויח אלפי דולרים ביום! לכן, אין זה מפתיע שיותר ויותר אנשים מעוניינים לנסות זאת, אך חלק מהסוחרים מצאו הצלחה רבה יותר מאחרים. הסוד שלהם? רבים מהם משתמשים כלי מסחר אוטומטיים לעזור להם להצליח.

במאמר זה נדון מהי תוכנת מסחר אוטומטית וכיצד היא יכולה לעזור לך לקבל החלטות טובות יותר על המסחר.

מִסְחָר

מהי תוכנת מסחר אוטומטית

המסחר מסובך. הכישורים הנדרשים כדי למצוא את הנכס הנכון ותזמון נכון של השוק לוקח שנים, לפעמים עשרות שנים, לשלוט ב. לכן, עבור סוחרי Noob שרוצים להתחיל מיד או סוחרים מנוסים המעוניינים להפוך את עצמם לרווחיים יותר (או להשקיע פחות זמן בתרשימים), האפשרות האמיתית היחידה היא להשתמש בתוכנה..

לדוגמה, ProfitFarmers ביצעו מסחר אוטומטי במטבעות קריפטוגרפיים על ידי מתן אותות מסחר מומחים שניתן להעתיק לבורסת Binance בכמה לחיצות ולהשאיר אותם בפיילוט אוטומטי. כיצד עובדת תוכנה אוטומטית בפועל?

שלב 1: חבר את התוכנה עם מרכזיה

רוב המסחר בקריפטוגרפים קורה בבורסות. אלה הם כמו שווקים בהם סוחרים קונים ומוכרים קריפטו כדי להרוויח קצת כסף.

לחלק מהמרכזיות הללו יש תכונה המאפשרת לך ליצור מפתחות API המאפשרים לך לחבר תוכנת צד שלישי למרכזיה.

לאחר קישור המרכזיה לתוכנה, אתה מוכן להתחיל.

שלב 2: בחר צמד נכסים והקלד את הערכים

בכל הנוגע לקריפטוגרפיה, ישנם מאות זוגות נכסים לבחירה. מספר המטבעות איתם תוכלו לסחור תלוי במידה רבה במה שקיים בבורסה שבחרתם.

כאמור, כמה כלי מסחר אוטומטיים הצעות מציעות לעסקאות מבטיחות. אתה יכול לבחור ללכת יחד עם הצעות אלה או לסחור לבד אם אתה חושב שאתה גאון.

שלב 3: אשר את ההזמנה והמתין לתוצאה

לאחר שהסוחרים מחליטים על תפקיד, הם שולחים את פקודות הסחר שלהם לבורסה המתאימה. הזמנות סחר מתייחסות לסוגים שונים של פעולות או טריגרים שניתן להציב בבורסות. הנפוצים ביותר הם הזמנות בשוק, מגבלה והפסד הפסד.

אם אתה סוחר באופן ידני, יהיה עליך למלא הזמנות אלה אחת אחת שיכולות להיות מבלבלות עבור עולים חדשים. לא זו בלבד אלא שעליך לפקוח עין על התרשימים כדי לראות אם הדברים מסתדרים כשורה או לא.

אם אתה משתמש בכלי אוטומטי כל הטרחה הזו צריכה להיעשות בשבילך. כל שעליך לעשות הוא להקליד את מספר המטבעות שברצונך לרכוש, לאשר את ההזמנה והתוכנה תבצע עבורך את העסקאות..

5 יתרונות של שימוש בתוכנת מסחר אוטומטית

מרבית הסוחרים מסכימים כי חדשים לא צריכים לצלול למסחר מבלי לקבל סיוע ממנטור מנוסה או מתוכנת מסחר אמינה. בדרך זו, טירונים יכולים להימנע מביצוע כמה מטעויות המסחר הנפוצות ביותר.

מצא את ההזדמנויות הטובות ביותר באופן מיידי

לא קל למצוא הזדמנויות מסחר טובות. יהיה עליך לבצע ניתוח טכני ומחקר מקיף מראש. למתחילים, תהליך זה יכול לקחת שעות עד לסיומו, ואחרי כל העבודה הקשה שלך, עדיין לא מובטח לך רווחים. לכן, אם ברצונך לדלג על תהליך מייגע זה, עדיף לחפש תוכנה המציעה אותות מסחר.

איתותים מסחריים הם כמו סט הוראות של סוחר מקצועי שהיה לו ניסיון של שנים בהתמודדות עם שוק הקריפטו. זה יראה לך בדיוק באילו מטבעות לסחור, מתי לקנות ומתי למכור אותם כדי שתקבל את התוצאות הטובות ביותר. לכן, אין צורך שתשקיעו אינספור שעות בניסיון להבין את השוק.

היזהר בכל זאת, אתה מקבל את מה שאתה משלם. הימנע מהצעות אותות בחינם או בזול, שכן האנשים שמאחוריהם ירוויחו כסף בדרכים שקופות פחות.

מנע מהרגשות שלך להפריע לעסק שלך

גם טירונים וגם סוחרים ותיקים אינם חסינים מהחלטות מונעות רגשית. סוחרים רבים נוטים לבצע עסקאות מסוכנות ברגע שהם הופכים בטוחים יותר ויותר בכישוריהם. זה יכול להוביל אותם לנקוט בעמדות שיכולות לגרום להם לאבד את מרבית הרווחים שלהם. זו סיבה גדולה מדוע סוחרים רבים אינם מחזיקים מעמד זמן רב בענף.

שימוש בתוכנת מסחר אוטומטית בעצם מסיר את הרגשות מהעסקאות שלך. לא תתפתה לשנות עמדות לאחר שתאשר את הזמנתך. בדרך זו, אתה נמנע מלקחת סיכונים מיותרים.

אין צורך לנהל את העסקאות שלך במיקרו

סוחרים רציניים רבים מבלים הרבה לילות ללא שינה ויותר מכמה ארוחות שהוחמצו רק כדי למצוא הזדמנויות מסחר טובות. ברגע שהם יחליטו על תפקיד, הם יצטרכו לפקח על זה כמה שעות כדי לוודא שהעסקאות שלהם מתנהלות בצורה חלקה.

עם זאת, מחסור בשינה יחד עם לחצים אחרים עלול לגרום לחלקם לקבל החלטות מסחריות איומות. כתוצאה מכך, חלקם בסופו של דבר לאבד חלק עצום מההון שלהם ואינם מסוגלים לקפוץ חזרה. אם ברצונך להימנע מתסכולים מסוג זה, עדיף להשתמש בתוכנות צד שלישי שיבצעו עבורך את העסקאות..

בדרך זו, לא תצטרך לדאוג להיכנס ולצאת מתפקיד בדיוק בזמן הנכון.

ביצוע מהיר יותר של הזמנות סחר במחירים הנכונים

אנשים שסוחרים ידנית צריכים למכור את נכסיהם בזמן הנכון כדי למקסם את הרווחים. עם זאת, גורמים כמו קישוריות, פיגור ונושאים אחרים יכולים לגרום לחלק מהסוחרים להחמיץ את התזמון וכתוצאה מכך, הם עשויים שלא יוכלו למקסם את הרווחים שלהם..

לא רק זה, אבל אם אתה בלחץ, זה לא בלתי נשמע לחץ על הכפתור הלא נכון ובלגן את המסחר שלך!

כלי מסחר אוטומטי פותר זאת באמצעות שליחת ההזמנות ברגע שהמחיר מגיע לסכום שנקבע. מכיוון שהיא מטופלת על ידי מערכת מחשוב מדויקת, היא לא תחמיץ את נקודת המחיר שקבעת.

בדרך זו, תוכל להפיק את המיטב מכל הזדמנות מסחר ולהימנע מכל טעות אנושית.

מפשט את המסחר

בעין לא מאומנת, המסחר בקריפטוגרפים נראה כמו רשת מסובכת מלאה במספרים ותרשימים. זה מאיים במיוחד עבור סוחרים חדשים יותר מכיוון שהם עלולים להתקשות להבין את האינטראקציות הכרוכות בסחר.

למרבה המזל, תוכנת מסחר קריפטו אוטומטית מסוימת פשטה זאת על ידי היפטרות מהתרשימים והגרפים והחלפתם בלוחות מחוונים קלים לקריאה. חלק מהפלטפורמות מציגות מידע זה באמצעות סורקי פעולות מחיר, מדד חוזק יחסי וכלי ניתוח טכני. אלה יכולים לעזור לסוחרים חדשים וותיקים למצוא מגמות מחירים והזדמנויות מסחר מבלי שהם יצטרכו להשקיע שעות בדפדוף בתרשימים.

סיכום

סחר במטבעות קריפטוגרפיים הוא מסלול קריירה מתגמל ביותר, אך אם אין לך משהו שינחה אותך במסע שלך, סביר להניח שתהיה לך חוויה איומה. קיום מערכת מסחר קריפטו אוטומטית תעזור לך לקבל החלטות חכמות יותר ולהקל על החלק הראשוני של המסע שלך.