מדריך FreeWallet | מדריך מקיף שלב אחר שלב

מדריך FreeWallet | מדריך מקיף שלב אחר שלב 1

ארנק קריפטו 

למה אתה צריך ארנק קריפטו קל?

בעל ארנק קריפטו חיוני בימינו. בין אם יש לכם ארנק מקוון או מקל ביטקוין USB, אתם עוברים עם הזמנים.

לא משנה איזה סוג יש לך, הארנק שלך מייצג גישה וירטואלית למטבעות הקריפטו שלך.

עם ארנקי חומרה, בדרך כלל אתה שומר את הנתונים על פיסת נייר ועליך לסנכרן את המכשיר שלך מעת לעת. עליכם לקנות ארנק מסוג זה וככלל, הם משמשים רק למטבעות בודדים. אם אתה מאבד את נתוני הגישה שלך, לא ניתן להשיב את הכספים שלך.   

כארנקים שאינם משמורת, ארנקים אלה משאירים אותך כצד היחיד שאתה יכול לסמוך עליו במקרה שיש בעיות בכספים, כתובות או גישה לכספים שלך. זה לא המקרה של ארנקי משמורת.

משפחת Freewallet Family מתמחה בייצור אפליקציות של ארנק משמור. סוג זה של ספק שירותים מטפל בכל המשתמשים הטכניים הקשורים בקריפטו. אין צורך בגיבוי נתונים מצד המשתמש מכיוון שארנקי משמורת תמיד אפשר לשחזר גישה.

הודות למגוון הנכסים שלה, החלפה המובנית והממשק הקל, אפליקציית Freewallet לוקחת את המשתמשים למסע חלק ונוח אל עולם הקריפטו. בארנק זה העלויות היחידות שאתה מכסה הן עסקות, ואילו החברה דואגת לשאר.

ארנק חופשי ישחרר אותך מכל מיני עמלות שאתה עלול לגבות עקב פעולות בלוקצ’יין. לדוגמא, עם Freewallet לא תצטרך לשלם הוצאות הקשורות להתחלת פעולות בחשבון EOS.

 

אודות Freewallet

מאז הקמתו של Freewallet בשנת 2016, משימת החברה תמיד הייתה להפוך את עולם הקריפטו לזמין יותר לקהל רחב יותר. לאחר שחרורו של הארנק הרב-מטבעי שלו בשנת 2017, Freewallet קיבל שפע של בקשות להרחיב את השירות שלנו שהיינו שמחים לעשות יותר.

בשנת 2018 Freewallet נרשם כארנק המקוון השלישי בפופולריות ביותר עבור אנדרואיד. נכון לעכשיו, אפליקציות Freewallet ממלאות תפקידים מובילים בחנויות גוגל וגם באפל.

החברה גאה שיש לנו יותר משלושה מיליון משתמשים. עם 20+ ארנקים המותאמים כל אחד למטבעות שלהם והארנק החופשי האוניברסלי: Crypto Wallet (לאנדרואיד, iOS והאינטרנט), ניתן לחשוב על Freewallet כסכין הצבא השוויצרי שלך..

 

ארנקי קריפטו מקוונים וניידים

הצוות יישם פיתרון אוניברסלי המביא המשכיות גם לגירסאות שולחן העבודה וגם לניידים של האפליקציות. תיהנו מהגרסה הניידת והשולחנית של Freewallet: Crypto Wallet (אפליקציית רב מטבעות) ועוד יותר מ -20 אפליקציות במטבע יחיד (זמינות גם ב- iOS וגם ב- Android).

מצא את הארנקים הללו בחנויות האפליקציות, הורד והתקן:

באמצעות Freewallet תוכלו להגדיר חשבון באמצעות 4 שיטות הרשאה: Gmail, Facebook, מספר טלפון וכתובת אימייל. בפעם הבאה פשוט היכנס לאפליקציה שלך עם אותם פרטים שהזנת כאשר נרשמת בפעם הראשונה.

 

מקרי שימוש בארנק קריפטו

למרות שהפונקציות העיקריות של ארנקי הצפנה ידועות, אנו נספר לכם גם על כמה אפשרויות נוספות שמגיעות עם Feewallet. למעט קנייה, שליחה / קבלת מטבעות, באפשרותך לנהל אסימוני ERC20, למלא את יתרת הטלפון שלך ולשלוח קריפטו לחבריך בחינם.

קנה קריפטו

אם אתה שוקל לקנות קריפטו, תוכל לעשות זאת ישירות באפליקציות אלה עם BTC (Bitcoin), ETH (Ethereum), LTC (Litecoin), XRP (Ripple), BCH (Bitcoin Cash), XLM (Stellar), BNB (Binance מַטְבֵּעַ).

אתה יכול לקנות קריפטו ב- USD או EUR. כדי להמשיך, פשוט נסה זאת באפליקציית Cryptocurrency.

ארנק חינם 1

שלח וקבל קריפטו

שליחת קריפטו

תגיד שאתה רוצה לשלוח כמה מטבעות למישהו. ואתה רוצה לבצע העברת מטבע למטבע (למשל ארנק BTC ל- BTC או ETH ל- ETH). לשם כך, אתה רק צריך לעבור לדף הראשי של האפליקציה וללחוץ על “+” ואז על “שלח”. אשר את פרטי העסקה להמשך ובדוק בתיבת הדואר הנכנס שלך כדי לאמתם.

באמצעות מזהה ה- TX שלך (תמצא אותו בכרטיסייה ‘היסטוריה’) תוכל לעקוב אחר מעמדו בזמן אמת https://freewallet.org/track.

מדריך FreeWallet | מדריך מקיף שלב אחר שלב 2

הדבר הגדול כאן הוא שעם Freewallet אתה יכול לבצע העברות מטבע ללא תשלום למשתמשים אחרים ב- Freewallet. כדי לבצע העברות אלה, כל מה שאתה צריך הוא כתובת הדוא”ל או זיהוי המשתמש הפנימי של הנמען אליו תרצה לשלוח כספים.

קבלת קריפטו

יש לך חבר שירצה להחזיר לך באמצעות קריפטו? שלח לו הודעה על כתובת הארנק שלך וקבל את הכסף לשם ישירות. עבור לדף הראשי של האפליקציה שלך ולחץ על “קבל”. תמצא את הכתובת שלך. הערה: מטבעות כמו Binance, Stellar ו- Ripple דורשים תעודת זהות – הקפידו גם להניח זאת.

מדריך FreeWallet | מדריך מקיף שלב אחר שלב 3

חילופי קריפטו לקריפטו

תודה לשותפות עם בצ’אנגלי, ללקוחות Freewallet יש אפשרות להחלפה בין מטבעות. במילים אחרות, אתה יכול להשלים את ארנק הצפנה שלך כמעט עם כל מטבע הנתמך על ידי האפליקציה. לחלופין, תוכל למשוך את המטבעות שלך על ידי המרתם למטבעות אחרים.

לחץ על כפתור ‘החלפה’ באפליקציית רב המטבעות שלנו כדי להמשיך.

Freewallet יישמה טכנולוגיית חליפין חדשה לרשימה של 54 מטבעות ואסימונים ERC20, כולל BTC, ETH, EOS ו- LTC. ניתן לבצע סוג חילופי זה תוך 2-3 דקות ומאופיין בשיעורים טובים יותר ובאנונימיות משופרת.

החלפת קריפטו לקריפטו

מלא את הטלפון שלך באמצעות BTC

יש לכם שאריות BTC בארנק? מדוע לא להתמודד עם היתרה בטלפון שלך?

יש את הכלי בשבילך. אפשרות הטעינה הניידת ב ארנק חופשי מופעל על ידי אחת מחברות השותפות ומכסה יותר מ -400 ספקים במאה מדינות.

התמונה למטה מראה לך כיצד לשלם עבור יתרת הטלפון שלך באמצעות BTC.

נהל את האסימונים שלך

מאז 2016, Freewallet עובד עם altcoins בנוסף לביטקוין. נכון לעכשיו, מגוון רחב של אסימוני ERC20 זמינים באפליקציית מטבע הקריפטו (עם כמה אסימוני שרשרת EOS, כגון NUT ו- EOSDT). והם עוד בדרך!

הערה: אנא ודא שהנכס שלך נמצא בנושא זה רשימה לפני שליחת עסקה. לחלופין, אתה תמיד יכול לבקש מצוות התמיכה של Freewallet לקבלת סיוע:  https://bit.ly/2rgGdRw

ערך חנות

בנוסף לדברים אחרים, הארנקים האלה מושלמים לאחסון המטבעות שלך. פונקציית אחסון זו שימושית במיוחד עבור כורים.

Freewallet דואג לשמירה תוך כדי המשך המשימות היומיומיות שלך. אין צורך בגיבוי הנתונים שלך. תוכל להחזיר את הגישה לחשבונך בכל עת.

מחפש דרכים לקבל תרומות? אתה יכול לפרסם את כתובת האינטרנט שלך ב- Freewallet ברשתות החברתיות. כתובת זו ניתן למצוא ב”הגדרות “תחת” פרטי משתמש “.

חנות

ייבא / ייצא את יתרת ה- BTC שלך

באמצעות Freewallet תוכל לייבא או לייצא את יתרת ה- BTC שלך. אפשרות זו חלה רק על BTC וזמינה בארנק האינטרנט ובאפליקציית BTC הייעודית.

יבוא ארנק יצוא  

סקירת ארנק

מטבעות ואסימונים

אם אתם מחפשים דרכים להחזיק תיק מגוון של קריפטוסים במקום אחד, פלטפורמה זו היא בדיוק המקום המתאים לכם. Freewallet גאה לתמוך בלמעלה מ- 45 מטבעות ובמגוון עצום של אסימוני ERC20. החברה הייתה הראשונה שהשיקה אפליקציות סלולריות עבור Bitcoin Cash, Bitcoin Gold ו- TRON.

יש לך שאלה לגבי מטבעות חדשים? בין אם מדובר בפרויקט חדש לחלוטין, מזלג מאומת או אוויר אוויר, הצוות שוקל בקפידה כל נכס חדש לפני היישום. תוכלו להצביע למטבעות חדשים בדף המיוחד: https://freewallet.org/vote

נתוני מחירים

האפליקציה תעדכן אתכם בכל שיעורי השוק הנוכחיים. כדי לגשת לנתונים אלה באפליקציה של מטבע יחיד, לחץ על סימן החץ בפינה השמאלית העליונה של הדף הראשי.

מידע על ארנק חינם

כדי לראות נתוני מחירים מפורטים, לחץ על מטבע מסוים בכרטיסיה הראשית של אפליקציית הרב מטבעות הנייד שלך.

מדריך ארנק בחינם

זה יציג שיעורים גבוהים, ממוצעים ונמוכים וממיין מחירים על בסיס מסגרת הזמן.

נוסף על כך, כותרת ארנק האינטרנט כוללת טיקר מחירים לביטקוין ואת’רום.

ארנק חינם 4

מדור חדשות

כל ההתראות וההתראות החשובות נמצאים ממש על המסך. ככלל, מדובר במידע הנוגע לעסקאות המתוכננות שלך. אם תרצה לקרוא עוד על חדשות ועדכונים על Freewallet, תוכל להירשם כמנוי ל- של החברה חשבונות מדיה חברתית:

https://www.facebook.com/freewallet.org

https://freewallet.org/blog

שפות ארנק חופשי

Freewallet הוא שירות עולמי. הצוות תרגם אפליקציות Freewallet לכמעט תריסר שפות. עבור אל העדפות האפליקציה כדי לבחור את השפה שלך. נכון לעכשיו, אתה יכול לבחור מבין:

סינית, אנגלית, צרפתית, גרמנית, הינדית, אינדונזית, קוריאנית, פורטוגזית, רוסית, ספרדית, וייטנאמית.

עוד שפות מגיעות!

פרטי משתמש וחשבון

אם תעבור ל”הגדרות “ואז תלחץ על” חשבון “תוכל לשנות את הדמות שלך, להתאים אישית את שם החשבון / מזהה המשתמש שלך ולקשר כתובת דוא”ל..

בארנק האינטרנט זה גם המקום בו תוכלו להגדיר את השפה והמטבע של האפליקציה, כמו גם להירשם לניוזלטרים של החברה ולייצא / לייבא את יתרת ה- BTC שלכם..

חשבונות

באשר לאפליקציות לנייד, הגדרות השפה והמטבע נמצאות ב”העדפות האפליקציה “. אתה יכול גם לבחור את הרקע שלך כאן.

הַעֲדָפָה

זהות

על ידי מילוי הכרטיסייה ‘זהות’ בחשבונך ‘הגדרות’ תוכל לקבל את הסטטוס ‘מאומת’. עם זאת, מסירת פרטיך היא אופציונלית.

עמלות

דמי רשת מעודדים קבלה והכללה של עסקאות בבלוקים חדשים של הבלוקצ’יין. לכן, על ידי תשלום עמלות אתה מעודד את הכורים לאשר עסקאות מהר יותר.

אתה יכול להציג את העמלות של העסקאות הפוטנציאליות שלך לפני שליחתן. סכום העסקה שלך מוצג גם באפליקציה לפני שתאשר זאת.

ל- Freewallet יש לוח זמנים בתשלום עבור תשלומי BTC. ישנן 4 רמות עמלה. באמצעות רמות העמלה תוכלו לבחור אם ברצונכם לשלם קצת יותר עבור מסירת מטבעות ה- BTC שלכם במהירות, או לשלוח מטבעות בתשלום נמוך יותר ולהעבירם במועד מאוחר יותר..

אל תשכח שתוכל לשלוח את המטבעות שלך בחינם בתוך המערכת שלנו! אנא צרו קשר עם צוות התמיכה של Freewallet לקבלת מידע נוסף בנושא זה.

 

אבטחת ארנק

מאפייני אבטחה

בטיחות הכספים שלך היא מה שהחברה מעריכה הכי הרבה. קיים מבנה אבטחה מתוחכם בכל עת כדי לוודא שהכספים שלך לעולם לא יגיעו לידיים הלא נכונות.

קוד סודי

ה- Freewallet מגיע עם קוד PIN חובה אותו אתה מגדיר בעת יצירת הארנק שלך. נכון לעכשיו, אפליקציות רב-מונו דורשות קודי PIN שונים.

כאשר האפליקציה שלך פעילה זמן מה, יהיה עליך לאשר את ה- PIN שלך כדי לחדש את השימוש. אנא עיין במאמר זה לקבלת פרטים נוספים על השימוש בתכונה זו ב- Freewallet: https://bit.ly/2AXUXsG

הגנה מרובה חתימות באמצעות דוא”ל

באמצעות Freewallet תוכל להכפיל את אבטחת התשלומים היוצאים שלך עם מספר כתובות דוא”ל. זה מחייב דרישה לעסקה לקבל שניים או יותר אישור בדוא”ל. אם אתה מפעיל אישור דוא”ל, לא תתחיל שום עסקה עד שתאושר על ידי כל דוא”ל שנכלל בשרשרת. 

ניתן להגדיר העדפות אלה ב”הגדרות “תחת” אבטחה “ואז” אישור דוא”ל “.

אישור דואר אלקטרוני

אימות דו-גורמי

כדי לאפשר אימות דו-גורמי, אתה יכול להשתמש ב- Google Authenticator, Authy או בכל יישום ייעודי אחר.

אל תהסס להחיל 2FA על כל כניסה, עסקה או עסקת BTC לייצוא. פתח את “הגדרות” – “אבטחה” כדי להמשיך עם 2FA.

שלוט בחשבונך

כדי להבטיח שליטה מחמירה יותר בכספים שלך, אתה יכול להגדיר מגבלות על כמות העסקאות היוצאות שלך. ניתן להגדיר מגבלה לכל מטבע יחיד. בנוסף, אתה יכול לפקח על הפעלות כניסה בחשבונך. אם אתה מבחין בפגישת התחברות לא מורשית בו, סמן אותו מייד כדי להפסיק את כל הפעולות החשודות ולהגן על חשבונך.

ניתן להגיע לשתי האפשרויות ב”הגדרות “בקטע” אבטחה “.

אחסון קר

הכתובת שאתה רואה באפליקציה שלך היא כתובת ארנק חמה המשמשת לקבלת עסקאות. אחסון הכספים שלך בכתובת זו עלול לחשוף אותם לסיכון. לכן, לאחר שתקבל כספים בכתובת הארנק החם, הם עוברים לאחסון קירור. באופן דומה, כשאתה שולח את הכספים שלך, הכספים מועברים תחילה גם מאחסון קירור.

אחסון קר מתייחס לכספת מאובטחת במצב לא מקוון. נעשה שימוש נרחב בטכנולוגיה זו כדי לשמור על האבטחה הטובה ביותר האפשרית עבור כספי הלקוחות. אותה טכנולוגיה מסייעת ל- Freewallet להחזיר את הגישה לחשבונך בצורה מהירה ויעילה, אם יהיה צורך בכך.

 

מָשׁוֹב

הקהילה והבלוג של Freewallet

החברה שואפת לבנות קהילה של אנשים דומים לאלה שחולקים ערכי ליבה של בלוקצ’יין. לכן Freewallet היה בין הראשונים שהשיקו אפליקציות ייעודיות למספר מטבעות פופולריות.

באמצעות פרסומי החברה ודיאלוג מתמשך עם אנשי התעשייה המובילים בענף הצוות מתכוון לשמור על מודעות לגבי המגמות הרחבות, התנאים הנוכחיים והחידושים של בלוקצ’יין ושירותים פיננסיים מודרניים.

הבלוג של החברה מלא במאמרים, סקירות ומהדורות חדשות המשמשות בסיס ידע לקהילת ה- Freewallet. בדוק את זה כאן: https://freewallet.org/blog

רֵאָיוֹן

חוויית לקוח בארון חופשי. תישאר בקשר

סוקרים רבים ציינו כי זמן התגובה של צוות התמיכה ב- Freewallet מרשים באמת. 

סיוע הלקוחות שלה זמין 24/7 כדלפק עזרה מהיר או צ’אט חי באתר.

אם אתה זקוק לעזרה, צור קשר עם Freewallet כאן: (https://bit.ly/2rgGdRw)

אתה יכול גם לבקר בדף השאלות הנפוצות של החברה כדי למצוא תשובות לשאלותיך:https://bit.ly/2tYtIdE

הוסף את התכונות המועדפות עליך לאפליקציה

החברה מאמינה כי שלמות היא בלתי אפשרית ללא רעיונות והצעות משתמשים. לכן יש דף שבו אתה יכול להגיש ולהצביע לבקשות תכונה. הנה הקישור: https://freewallet.org/vote

תישאר בקשר

יש לך שאלה או תגובה? ניתן ליצור קשר עם החברה: [email protected]

 

סיכום

הקבלה והשימוש בכסף דיגיטלי הולכים וגדלים, מה שהופך את הפלטפורמות כמו Freewallet לחיוניות יותר ויותר כיום. אנו מקווים כי הסקירה הכללית לעיל הפכה אותך למודע יותר לאפשרויות שיש לך בקצות אצבעותיך באמצעות Freewallet.

אתם מוזמנים להוריד ולהתקין את אפליקציות ה- Freewallet הזמינות באתר https://freewallet.org/ ותעדכן את החדשות האחרונות בנושא שלנו פייסבוק ו טוויטר.