Akaiito – השקיעו קריפטוגרפיה בחיי היומיום שלכם!

מטבעות קריפטוגרפיים עשויים להיות כל הזעם, עם שווי שוק לכיוון השמים, אבל ההוצאות במקומות אמיתיים ובמצבים עדיין קשה..

מספר מטבעות הסייבר התפוצץ עם סכום הכסף שהושקע בהם. ולא רק שווי השוק של מטבעות קריפטוגרפיים עצמם הפך לסטרטוספרי. למרות התנודתיות הקיצונית בשוק מאז סוף 2017, הערך הכולל המשולב של כל הקריפטוסים הנסחרים בציבור היה עדיין סביב 366 מיליארד דולר בתחילת פברואר..

מגמה זו לא צפויה לרדת בתקופה הקרובה. הרבה ICO חדשים כבר נמצאים ברשימה שיושקו רק ברבעון זה. שווי השוק הכולל של מטבעות קריפטוגרפיים עשוי להגיע השנה לטריליון דולר.

וזה אומר רק דבר אחד. אפילו יותר מטבעות.

בשנה שעברה היו יותר מ -56 מיליון עסקאות סייבר-מטוין, כפול מזה של 2014 בלבד. ומספר הארנקים הדיגיטליים שקיימו התפוצץ גם הוא. בסוף Q’4 2017 התקיימו כ -20 מיליון ארנקים של מטבעות קריפטו, על פי סטטיסטה. זה לעומת קצת יותר מחמישה מיליון בסוף 2015.

אבל עם כל הפעילות וההתלהבות הללו, ההוצאות על מטבעות קריפטוגרפיים בעולם הלא דיגיטלי נותרות קשות. וזה עדיין נושא גדול. מה הטעם בכסף אם אינך יכול להשתמש בו?

סחר אלקטרוני ושירותים מתוגמלים באמצעות מטבעות קריפטו הם שני האזורים החמים ביותר לפיתוח פלטפורמת בלוקצ’יין – במיוחד כאשר השימוש בקריפטוגרף בשני קצוות העסקה הופך להיות רגיל כמו שימוש בכרטיס אשראי או אפילו ב- Paypal..

היכולת לקשר בין סוחרים וספקים לבין שרשרת האספקה, לקוחות ואפילו נקודת מכירה קמעונאית, כל זאת בטכנולוגיית ספר חשבונות בלתי ניתנת לשינוי המתייחסת גם לבעיות אבטחה, הונאה ותשלומים, טובה מכדי שיחלוף. אפילו עבור החבר’ה הקטנים. שלא לדבר על הצרכן הממוצע.

עם זאת יצירת תמהיל נכון של סחורות ושירותים, וכמובן, קהילה הולכת וגדלה של משתמשים מחויבים ותמריצים, היא המקום בו ייווצרו או יישברו פלטפורמות ממוקדות מסחר אלקטרוני..

הכירו את Akaiito: הוציאו את הקריפטו שלכם בעולם האמיתי

 אקאייטו היא למעשה רשת של פלטפורמות, המאוחדות על ידי אסימון יחיד. זה יוצר הזדמנות לקנות סחורות, לשכור מכוניות ודירות ולשלם עבור שירותים מומחים מסוגים שונים (מעורכי דין ועד מטפלות), והכל בכסף קריפטו..

מוכרים יכולים להציג סחורה או שירות משלהם, יחד עם מחיר בכל מטבע שהם בוחרים. קונים המסכימים לרכוש את אותו הדבר, מסכימים גם לשלם באמצעות מטבע קריפטוגרפי. המוכרים יכולים גם לבחור לקבוע מחירים קבועים או צפים. שיעור האסימונים קבוע ברגע המכירה עם ביצוע החוזה החכם. מיסים מוחלים באופן אוטומטי על בסיס מדינה לפי מדינה.

אקאייטו לא מתכנן להציע אלא מוצרים חוקיים שאינם מפרים חוקים ריבוניים או פוגעים בבריאות הציבור. זה לא Silk Road 3.x, במילים אחרות, אלא שוק חוקי, המאפשר הצפנה עבור סחורות ושירותים. אפילו יותר טוב, זה עובד במגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים.

איך Akaiito עובד?

הבעיה הגדולה ביותר העומדת בפני מחזיקים בקריפטו בעולם האמיתי היא להבין אילו מפעלים תומכים בהם. הבעיה השנייה היא לוודא שתוכלו להוציא את המטבעות שיש לכם, במקום שתצטרכו להחליף אותם.

Akaiito פותר את שתי הבעיות.

פלטפורמת Akaiito תציג מפה מקוונת. מיקומים, בהם ניתן להשתמש בתמורה לשלם עבור סחורות או שירותים (החל מתספורות וכלה בהזמנת מלונות והשכרת רכב), יוצגו בפריסה מקומית לכל מקום שתבקר, יחד עם סוג הקריפטו שתוכל להשתמש בכל אחד מהם..

חוזים חכמים שולטים בתנאים בין קונים למוכרים ויכולת קוד סריקת QR מאפשרת אישור עם מסירת טובין.

הפלטפורמה גובה עמלה של 3%, מתוכה 1% מוחזרת לקונה בתמורה להחזר כספי.

המערכת האקולוגית היא גם חברתית ביותר. כל משתמש יכול להשפיע על המוניטין של משתמש אחר על ידי השארת ביקורת או ציון לאחר כל עסקה. זה גם מבטיח שכל ביקורת תהיה אמיתית ומבוססת על חוויה אמיתית. כדי לעודד סביבה חברתית חזקה ומערכת אקולוגית, החברה כבר מקיימת קהילה חזקה וצומחת במהירות בטלגרם: https://telegram.me/akaiito_community

מכירת אסימונים של אקאייטו

להלן הפרטים של מכירת אסימונים Akaiito הקרובה:

שם אסימון: AIC

בסיס אסימון: ERC-20

אספקת אסימון: 30 מיליון אסימונים של AIC (22.5 מיליון נמכרו במהלך מכירת המונים – 75% מסך ההיצע)

יעד מכירת אסימונים: 1,2500 ETH (כובע רך); 25,000 ETH (כובע קשה)

מכירת אסימונים מיוחדת (זמינה רק למשתמשים הרשומים ב- WhiteList): תאריך ובונוס מיוחד יועברו ישירות למשתמשים הרשומים ויועברו ל- WhiteList.

תאריך ICO למכירת אסימונים: 13 במרץ – 18 באפריל 2018

מחיר אסימון:  1 AIC = 0,001 ETH / 1 ETH = 1,000 אסימונים של AIC. בדוק גם לוחות זמנים נוספים של בונוס ותמריצים

מטבעות מקובלים: ETH, BTC, LTC, פיאט

אתר Akaiito

ספר לבן של אקאייטו

Akaiito OneList

זהו פוסט ממומן.