איפה ואיך להשיג ביטקוין

קבל ביטקוין

מכיוון שהפופולריות של הביטקוין גוברת מדי יום, משתמשים רבים מעוניינים לקנות ולסחור איתם. ביטקוין לא רק קל לשימוש, אלא גם מסייע בשמירה על אנונימיות של הצדדים המעורבים בעסקאות; לכן, זה נחשב לאחד מהמצבים הבטוחים ביותר של מטבעות דיגיטליים. למרות ספקים רבים המקבלים ביטקוין כאמצעי תשלום, הציבור הרחב עדיין לא מחזיק מספיק ידע ומודעות לגבי השימוש במטבעות אלה. הם רק יודעים שזה פופולרי; הם לא יודעים לקנות אותם, מקומות לקנות אותם וכיצד ניתן להשתמש בהם לעסקאות. מאמר זה נועד להשליך מעט אור על תחומים אלה.

איך אוכל לקנות ביטקוין?

ישנן הרבה בורסות מקוונות בהן ניתן לרכוש ביטקוין. עדיף להתייחס לכללים ולתקנות של המדינות המתאימות לך ולבחור במקור האותנטי ביותר לרכישת ביטקוין. אתה יכול לשלם עבור מטבעות אלה באמצעות מזומן, כרטיסי אשראי, העברות אינטרנט ואופנים אחרים של מטבעות דיגיטליים. עם זאת, מדינות מסוימות מגבילות את התשלום באמצעות כרטיסים. זה המקום בו הידע המקיף על תחום השיפוט הקיים מתגלה כמועיל מאוד.

כרטיסי אשראי – חלק מהמקומות בהם אתה יכול להשתמש בכרטיסי אשראי בקלות לרכישת ביטקוין הם:

  • קוביטים – תואם 17 מטבעות והופך את הקנייה / מכירה של ביטקוין לתהליך פשוט מאוד
  • VirWox (Exchange World Virtual) – שם אתה צריך לרכוש תחילה לינדנס קו שני בעזרת חשבון Paypal שלך ואז לשנות את ה- SLL האלה ל- Bitcoins
  • CoinMama – שם תוכלו לרכוש ביטקוין דרך Western Union בעזרת כרטיס האשראי שלכם

העברות בנקאיות באינטרנט – ניתן לרכוש ביטקוין בקלות על ידי ביצוע העברה בנקאית גם כן. בארה”ב, חלק מהמקומות שבהם אתה יכול לקנות / למכור ביטקוין באמצעות העברה בנקאית פשוטה הם Coinbase, Bittylicious, BitQuick.co, Bitalo ו- BitBrothers LLC. בבריטניה תוכלו לקנות ביטקוין באמצעות העברות בנקאיות באתר bitcoinmagnet.co.uk. באירופה Bitstamp תומכת בהעברות SEPA והיא אפשרות קיימא.

כסף מזומן כשקונים ביטקוין במזומן, עליכם להיזהר מכיוון שיש כאן הרבה סיכויים להונאה. חלק מהאתרים האותנטיים והבטוחים ביותר למטרה זו הם Bitcoins מקומיים, BitQuick.co, BitBrothers LLC ואסיה נקסגן..

כאמור לעיל, חשוב לדעת איזו מהאפשרויות הנ”ל תקפות במדינה המתאימה לך לפני שתבחר במקור ובאמצעי התשלום. אתה יכול גם לקנות ביטקוין בעזרת צ’קים אישיים, כרטיסי מתנה, הזמנות כסף, iDEAL ו- MoneyGram.

היכן אוכל לקנות ביטקוין?

יש הרבה בורסות ביטקוין בכל רחבי העולם המציעות מטבעות אלה לקונים. עם זאת, עליך לזכור כי השיטה הטובה ביותר היא להשתמש רק בבורסות למסחר ורכישות פעילים. לאחסון המטבעות שלך, בטוח יותר להשתמש בארנק ביטקוין. בדרך זו, תוכלו להיות בטוחים בבטיחות המטבעות שלכם. מאז כניסתם של בורסות ביטקוין לשווקים במהלך ההתרסקות הפיננסית הגדולה של שנת 2008, היו מקרים מצערים מסוימים שבהם הבורסות רימו אנשים מטבעותיהם. חלק מהבורסות הפופולריות והאותנטיות של ביטקוין ברחבי העולם הן:

  • לָנוּ & בריטניה- Coinbase, Circle ו- Indacoin
  • ארה”ב- Kraken, LocalBitcoins ו- BitQuick
  • בריטניה- Bittylicious
  • קנדה- QuickBT
  • דרום אמריקה- SatoshiTango ו- LocalBitcoins

אתה יכול להפנות לאינטרנט לרשימה נרחבת יותר של חילופי ביטקוין אותנטיים.

כמה הערות לפני הקנייה

אתה צריך לאחסן את המטבעות שלך איפשהו כשאתה קונה אותם. לצורך זה אתה זקוק לארנק ביטקוין. אתה יכול ליצור ארנק על ידי הורדת תוכנת הביטקוין למחשב שלך ולקבל את כתובתך תוך מספר דקות. כתובת ארנק הביטקוין שלך היא הכתובת שבה ידועה זהותך בכל העסקאות העתידיות. ישנן דרכים רבות להשיג ארנקים מקוונים. אם אתה שומר את הכתובת / הארנק שלך במערכת שלך, הוא רגיש להתקפות וירוסים. לכן, מומלץ תמיד לאחסן את המטבעות שלכם בארנקים מקוונים. בדרך זו הוא נשמר במערכת ענן. Coinbase.com הוא אחד הארנקים המקוונים המהימנים ביותר שקיימים כיום.

לאחר שתקבל את הארנק ואת הכתובת הבלעדית שלך, תוכל להתחיל לקנות ביטקוין מכל אחד מהמקורות שלעיל ותוכל להתחיל להשתמש בהם מייד. באתר שבו יש לך את הארנקים שלך, תהיה לך רשימת בורסות ממנה תוכל לקנות מטבעות. לאחר רכישת המטבעות שלך בבורסה, הזן את כתובת הארנק שלך, את מספר המטבעות שאתה רוצה בארנק ולאחר מכן לחץ על שלח. העסקה שלך הושלמה. לאחר מכן הבקשה עוברת דרך הבלוקצ’יין שבו הכורים בודקים את מקוריות העסקה. תוך עשר דקות תראה מטבעות יושבים בארנק שלך. זה קל כמו זה. בשל נזילותו ונוחותו, ביטקוין גדל במהירות בפופולריות כיום. זו גם אותה הסיבה שרבים מהספקים המובילים החלו לקבל זאת כאמצעי תשלום.