Nametoken במטרה לחדש את ענף שמות התחום

עסק הקנייה, המכירה והרישום של שמות דומיינים הוא ענף ותיק כמעט כמו הרשת העולמית עצמה. אך נכון להיום הוא מושרש במבנה ריכוזי מאוד, ומנהל יותר מ -326 מיליון שמות דומיין נכון למרץ 2016. זהו נתון שגדל ביותר מ -10% בהשוואה לשנה שעברה וצפוי לגדול במהירות עוד יותר כשמות דומיין ברמה העליונה. זול יותר לקנות ואימוץ האינטרנט גדל.

ביזור מגיע לשמות דומיינים

אבל תעשיית שמות הדומיינים עשויה להיות עדה לטלטלה בעתיד הקרוב, אם האנשים שעומדים מאחורי הסטארט-אפ השאפתני Nametoken לקבל את דרכם.

האנשים שמאחורי Nametoken רשומים לכתובת במדינת איי האיי זעירה של סיישל ומתגאים ביותר מ -20 שנות ניסיון במסחר דומיינים ובפיתוח אפליקציות. המייסדים המשותפים פרנק מנזה וג’נס פיטרסן מגיעים גם עם ניסיון בהעלאת אתרים, לאחר שמכרו שמות דומיינים במיליוני דולרים בעבר. Nametoken שואפת לבצע שיפוץ לא רק בשמות הדומיינים אלא גם באירוח אתרים, המאפשר לאנשים להירשם, לרשום, להחנות, לקנות ולמכור דומיינים ב”שוק הדומיינים המבוזר הראשון “בעולם..

היתרונות של מערכת אקולוגית של תחומים מבוזרים

היתרונות הברורים ביותר הם חסכון משמעותי בעמלות מעסקאות הקשורות לתחום שגובים בדרך כלל מוסדות מרכזיים. יותר מכך, כל העסקאות בין קונים למוכרים מטופלות באמצעות חוזים חכמים לתשלומים מהירים, אוטומטיים ומדויקים. אומנם עצם האפשרות של דפדוף אתרים היא יצרנית כסף, אך הרעיון של Nametoken יאפשר למשתמשים לייצר רווחים נוספים מהתיקים שלהם, לפתח פרויקטים להגדלת הרשת ולהניב רווחים מפעילויות הקשורות לתחום..

Nametoken ניצל את האתגרים וההזדמנויות של “ביג דאטה” שכבר זוהו על ידי כמה מהענקים בענף הנוכחי, ונאמן למערכת הקניינית שלה המשלבת אלגוריתם מוכח של הערכת תחום עם נתונים גדולים שנוצרו על ידי משתמשים. זה מבטיח שקונים פוטנציאליים לדומיינים יוצגו רק התאמות מעניינות של דומיינים – כפי שהמשתמשים הצביעו עליהם ושומרים עליהם. מערכת תגמול לבוחרים ולתחזיקים מבטיחה התאמות מתעדכנות ורלוונטיות כל הזמן.

השקיעו בתעשיית הדומיינים הרווחית – Nametoken ICO

על מנת לגייס כספים למיזם זה, Nametoken תשיק הנפקת מטבע ראשונית (ICO) למשך חודשיים, החל מ -1 באוגוסט 2017 ויסתיים ב -30 בספטמבר 2017. בתוך תקופה זו, הם מצפים לרשום את NAT “לפחות בכמה חילופי דברים ”.

תקרת ה- 20,200 BTC, ICO תמכור את NAT (אסימונים ב- Ethereum blockchain) תמורת 0.00025 BTC כל אחת. ציפורים מוקדמות יכולות לנצל את בונוסי האסימונים, ולקבל עד 50% יותר אסימונים כבונוס באבני דרך שונות, כפי שמוצג באיור לעיל.

אסימוני NAT ​​נועדו להיות דפלציוניים, כאשר 90% מהם הוקצו למשתתפים בהמונים. Nametoken מתכננת להטמיע מערכת קנייה בחזרה, תוך שימוש במחצית מכל הרווחים נטו לרכישת אסימונים בחזרה ממשקיעים לצורך צריבה, מה שעלול להגדיל את ערך האסימונים שעדיין מסתובבים. אסימונים שלא נמכרו יאוחסנו גם בקרן מילואים כדי לשלם תגמולים למשתמשים באפליקציה הסלולרית הקרובה.

Nametoken יקבל ביטקוין (BTC), Litecoin (LTC) ו- Ethereum (ETH). היא מייעצת לארנקים שאינם מחליפים כמו Mist, MyEtherWallet, Metamask או Parity כדי להבטיח שליטה מלאה על אסימוני ה- NAT שהונפקו. למרבה הצער, אזרחי ארה”ב אינם רשאים להשתתף בהמונים. עם זאת, הם אינם מוגבלים מרכישתם בשווקים משניים.

מה שצפוי בהמשך

חלק הארי (40%) מההכנסות מההמונים יושקע בעסקים הראשיים של התחומים. בהתאם לביצועי ICO, רכישות הדומיינים הראשונות מתוכננות מיד לאחר סיום המוני, עם פיתוח היישום הראשון של Nametoken החל בסוף 2017. לשם כך, כשליש מההכנסות (30%) יועדו..

עם עשירית מכל ההכנסות שהופנו לקראת הפעילות, Nametoken מצפה לבדוק את בטא ולהפיץ את היישום עד רבעון 2 2018. יש גם שני יועצים לצוות שעדיין לא הוכרזו. חלק ניכר (18%) מההכנסות יושקעו בשיווק, לכן צפו לראות ולשמוע הרבה Nametoken בחדשות וברשתות החברתיות בקרוב.

מחפש את ה- ICO שלהם? ראש אל Nametoken אתר אינטרנט. הצטרף לקהילה שלהם ב רָפוּי, פייסבוק, טוויטר, אוֹ רדיט. ניתן ליצור איתם קשר גם במייל כאן.

זהו מאמר ממומן. הוא אינו מייצג תמיכה של מוצר או שירות המוזכרים.