(ICO) Nodis, פלטפורמה Gamified לשיווק מקוון ומשפיעים

הפלטפורמה שהוצעה כפתרון לחוסר ההתאמה והקשיים בשוק הרשתות החברתיות על ידי NODIS שואפת לפתור את הנקודות הבעייתיות של שיווק ברשתות חברתיות באמצעות “תוכנית האתגר”. בפלטפורמה שהציע צוות ההקמה, חברות יכולות להציב אתגר בפלטפורמה לאנשים להשתתף. זה יכול להיות משהו כמו “לצלם סלפי מול חנות ולפרסם אותו ברשתות חברתיות”. לאחר הגשת האתגר המבוקש לבדיקה, משתמשי הפלטפורמה יכולים להצביע אם הוא ממלא את קריטריוני האתגר.

NODIS ico portada

שניהם המשתתפים המאושרים והמצביעים בצד הרוב יזכו לתגמול של אסימוני NODIS. ניתן לרכוש אסימונים של NODIS רק על ידי אסימוני GAS מרשת הבלוקים NEO במהלך שני שלבי המכירה שלהם. האסימונים המקוריים של הפלטפורמה מיועדים למימוש עבור שוברי מוצרים / שירותים ב- Nodis.io. לכן, יהיו מקרים של שימוש ותועלת. למעשה, מדובר באחדות החליפין של המערכת האקולוגית מהיום הראשון, והיא מתוכננת לייצר מקרי שימוש חדשים באמצעות התאגדות ושותפויות עתידיות..

סוכנויות ומותגים רוצים לעבוד עם משפיעים ברשתות חברתיות, בדרך כלל כדי לפתח את אסטרטגיות השיווק שלהם. המשפיעים מספקים טריות למותגים לא כל כך טריים; בתורם, הם קבועים ונוטים לקהלים טובים. העובדה שהם אנשים הקשורים ללקוח היעד של הקידום, מסכמת שהם יודעים כיצד לקיים דיאלוג עם הקהל שלהם. לכן, על ידי היותם פעילים ברשתות חברתיות הם צברו מוניטין ואמון בקרב העוקבים אחריהם. בקיצור, הם משיגים את המטרה לעזור לקשר עם המשתמש.

תפקיד המשפיעים עם NODIS בעידן הילידים הדיגיטליים

עובדה היא, כיום תפקיד המשפיעים יוצר התקרבות בין המותג או המוצר ללקוח הסופי. קרבה היא חלק מהאסטרטגיה השיווקית העומדת בבסיס תפקיד המשפיעים. אינטראקציה עם עוקבים, גילוי אמפתיה, קרבה ודמיון איתם זה מה שעשה מהפכה במודל המכירות המקוון העולמי. אלפי מקרים ניתן למצוא ברשתות החברתיות. לשם כך, כי המשפיעים ביססו מיומנויות תקשורת הוא הכרחי. לכן, יצירת קישורי אמון בין הצדדים מזינה סביבה של נאמנות.

מצד שני, ידע הכרחי; מחובר למיומנויות תקשורתיות מציע סיפור בר קיימא לתקשר. זה גם מקל על הלקוח לקבל מידע נכון ולא מעוות. Nodis מספקת מערכת אקולוגית בה מתאגדים בעלי עניין. יצירת קידום קרוב יותר לצרכן. בין אם מדובר בבריאות, בריאות, טכנולוגיה או יצירה דיגיטלית … חשוב שכל הצדדים ישמרו על גרסת בסיס איתנה. נודיס מספק מערכת אקולוגית בה הקהילה והמפרסמים נפגשים ויוצרים סינרגיות ומעצימים את המשתתפים.

בעידן דיגיטלי שבו המשפיעים התרבו, Nodis תספק סביבה מותאמת המגובה על ידי ה- blockchain NEO; כאשר המשפיעים ממלאים תפקיד מהותי על ידי השתתפות במימוש קמפיינים בדרכים שונות. משתמשים יזכו לתגמול הן על יצירת תוכן והן על ביקורת מוצלחת של תוכן שפרסמו משתמשים אחרים. באופן זה סקירת התוכן מבוזרת והצדדים המעורבים מוסמכים באמצעות תגמולים.

מכירה ראשונית של אסימון NODIS ופרטי מוצר סופיים

לאחר סבב המימון הראשון, צפוי כי ביוני ניתן לבדוק גרסה ראשונה מינימלית של המוצר (MVP). היוזמה המוצעת היא לרכוש מספיק כספים לשנה אחת של הוצאה לפיתוח המוצר הסופי. עם אוסף מינימלי שנקבע על 358,140 $ (מכסה רך) עד למקסימום של 880,000 $ (מכסה קשה). כל אסימון NODIS הוערך ב 0.1105 GAS. בשלב ראשון זה יקובץ כל ההון הדרוש לשנת הפעילות הראשונה, כולל:

  • שכר החברים העיקריים לעבודה במשרה מלאה
  • גיוס נוסף של מפתחים ומשווקים זוטרים
  • יוזמות שיווק, פינת עבודה, ציוד, הוצאות תפעול משפטיות ואחרות

במהלך סבב המימון השני, ולאחר השלמת המוצר הסופי, הקרן המגויסת תאפשר לנודיס לפעול עד 4 שנים ללא צורך בהון נוסף. התכנון המתואר במסמכי Nodis מציע מודל של יציבות לטווח הבינוני והארוך לכל הצדדים. לכן, הציפיות של המייסדים בטווח הבינוני עד הארוך הן לצמיחה יציבה בבסיס המשתמשים והלקוחות. לפרטים נוספים אודות שלבי המכירה ואסימון ה- NODIS, אנו ממליצים לעיין ב- ספר לבן).

הפצת אסימון NODIS:

מוגדרת מגבלת אספקה ​​של 100 מיליון אסימונים, מתוכם 20,000,000 זמינים למכירה ראשונית. עם זאת, למרות שהסכום העומד לרשות המשקיעים נמוך (20%), הוא מפוצה באחוזים גבוהים בחלוקה למשתמשים החברים בפלטפורמה. 55,000,000 אסימונים של NODIS (55% מהסך הכל) יופצו למי שמסיים ובוחן את האתגרים או המשימות של תוכנית האתגר. לכן, חלק גדול יופץ בהדרגה בהתאם לפעילות הפלטפורמה והמשתמשים. 10% מההפצה יישמרו לשיווק וליוזמות אחרות השומרות על עניין פעיל בפלטפורמה. Nodis משתמש בתפיסת בדיקת עבודה שבה המשימות שהוזכרו לעיל יתוגמלו ביחס לשאר האסימונים שיונפקו.

שיעור ההקצאה יתחיל ב 55 אסימונים של NODIS לכל משימה. 80% מהתגמול מגיע לאתגר הצ’לנג’ר (44 אסימונים של NODIS). לבוחרים המהווים את הרוב המקובל (מאושר), 12% מהשיעור המשותף (6.6 NODIS). וכך השלים 100%, 8% ילכו לרוב שדחה הגשת אתגר (4.4 NODIS). עם עליית היצע שבבי ה- NODIS במחזור, קצב הפליטה יקטן באופן יחסי כדי להבטיח הגנה הדרגתית על הערך הסמלי. חישוב הקיטון הוא [הנותרים אסימונים שייפלטו חלקי מיליון] ולכן ניתן לצפות על בסיס יתרות העתיד.

הפצת אסימונים של NODIS באמצעות ה- PoW המעוצב

לדוגמה, אם הרזרבה הכוללת להנפקה היא 55 מיליון אסימונים, 55 אסימונים של NODIS מוקצים לכל אתגר שהושלם. זו תוצאה של החלת [הנותרים אסימונים שיינפקו, חלקי מיליון]. כאשר הוא יורד עם ההנפקה על ידי התמודדות עם אתגרים חדשים, אם נניח כי יתרות ההנפקה יורדות ל -53 מיליון, אזי שיעור ההנפקה לכל אתגר שהושלם יורד ל -53 אסימונים של NODIS. כל החישובים נעשים בזמן אמת, שכן הרזרבה פוחתת מכיוון שהאסימונים מוקצים למשתמשים על סמך הפעילות שלהם. בדוגמה שהובאה לעיל, נצפה תרחיש מוקדם עם כל אסימוני ה- NODIS של תוכנית האתגר שישודרו.

כיצד לקנות אסימונים של NODIS באתר הרשמי?

אם ברצונך לדעת ביתר פירוט כיצד להשתתף ברכישת אסימוני NODIS תוכל לבקר באתר הרשמי, בתיעוד או ברשתות החברתיות שאנו משתפים להלן.. 

 

קישורים חשובים: