7 ארנקי AION הטובים ביותר לשנת 2021

הנה רשימת 7 הארנקים המובילים ביותר עבור AION, כך שתוכלו לבחור את ארנק AION הטוב ביותר עבורכם. בתחילה, אסימונים של AION היו אסימונים של ERC20. לאחר הרשת הראשית, השיקה AION אסימונים מקוריים של בלוקצ’יין. המשתמשים נדרשים להחליף את אסימוני הארנק ERC20 שלהם לאסימונים מקוריים של AION. 

ארנקי האיון הטובים ביותר

מהי רשת AION?

רשת AION היא פלטפורמת בלוקצ’יין רב-שכבתית עתידנית שמטרתה לבנות מערכת מבוזרת יותר הדומה למדי לאינטרנט. הוא מתמקד באפשרות ההמונים להפיק את היתרונות של פרוטוקול הבלוקצ’יין ולשלב טכנולוגיות בלוקצ’יין אחרות בפלטפורמה משותפת.

היא תאמץ יישומי ג’אווה על בלוקצ’יין ותספק מערכת אקולוגית שקופה שתפתור את הבעיות הנפוצות של מדרגיות, אבטחה, יכולת פעולה הדדית ופרטיות העומדת בפני בלוקצ’יין כיום. מטרתו גם להעצים את המפתחים ליצור יישומים ומתקני אינטרנט חדשים לרווחת המשתמשים בו.

איך זה עובד?

AION עובד באמצעות בסיס נתונים של ספר חשבונות מבוזר המספק מנגנון קונצנזוס לצמתי ההפעלה. הרשת מעסיקה גם חוזים חכמים המאפשרים העברה חלקה של נכסים דיגיטליים ברחבי הרשת. AION הוא אסימון השירות של הפלטפורמה.

מאפיינים:

 • אבטחה משופרת ברחבי הרשת ושמירה מפני התקפות סייבר.
 • מתמקד בניצול הזמן ובחסכון באנרגיה להפחתת העלויות הכוללות.
 • ניצול יכולת פעולה הדדית בין רשתות בלוקצ’יין אחרות.
 • רשת מבוזרת המופעלת באמצעות מנגנון קונצנזוס הוכחת עבודה.
 • מעסיק יישומי Java באמצעות חוזים חכמים.
 • שלל כלים ותוספים של צד שלישי למפתחים.
 • תמיכה בקהילה באמצעות שאלות ותשובות נפוצות.
 • תוכניות תמריץ בהן המשתתפים יכולים לזכות בפרסים באמצעות המערכת האקולוגית.

מיטב ארנקי AION

הנה רשימת הארנקים הטובים ביותר של ERC20. ארנק חומרה הוא הארנקים המאובטחים ביותר מכיוון שהמפתח הפרטי שלכם שמור במכשיר בלבד. ברשימה זו רשמנו את מיטב ארנקי הסלולר, שולחן העבודה והחומרה התומכים במטבעות בלוקצ’יין AION.

ספר חשבונות ננו ס

Ledger-Nano-S

Ledger Nano S הוא ארנק חומרה שניתן לחבר בקלות לכל מחשב דרך יציאת ה- USB. הארנק תומך במספר מטבעות קריפטוגרפיים וכל קודי ה- PIN הסודיים שלך מאובטחים במכשיר שלך. כדי להשתמש בארנק, אתה זקוק לגישה לקוד ה- PIN שלך וגם הארנק צריך לאשר כל עסקה שתעבור.

עליך לאתחל ולעדכן את מכשיר ספר החשבונות שלך על מנת להתקין את הארנק השולחני באמצעות Ledger Live. לאחר אישור ההתקנה, אתה מוכן ללכת עם העסקאות שלך. כעת תוכל להציג את הכספים, העסקאות ותכונות אחרות באמצעות ממשק הארנק שלך.

קנו את Ledger Nano S.

ארנק אמון AION

ארנק אמון

ארנק Trust נטען בשכבות מרובות של תכונות אבטחה ומכאן שהוא אחד הארנקים המהימנים ביותר להחזקת מטבעות הקריפטו שלך. זמין הן בטלפונים iOS והן אנדרואיד והוא נחשב לאחד מארנקי Android הטובים ביותר עד כה. הוא השתלב גם עם Binance DEX מה שהופך את המסחר בכספי הצפנה לחלק וקל. אמון אינו מאחסן כל מידע פרטי שלך והוא ארנק מאובטח ביותר. אתה יכול גם לקיים אינטראקציה עם dApps אחרים ישירות מארנק Trust. בקר באתר

ארנק Makkii

ארנק מקי

Makkii עם הממשק הידידותי שלה מכוון בעיקר לשוק הסיני. השחזר את ארנקי AION הקיימים שלך עם Makkii והמשיך בעסקה שלך עם מטבעות AION. Makkii לא שומר או משתמש במידע הפרטי או בקודי המפתח שלך. זה גם משמש כמחסני קירור למטבעות AION שלך. הוא שומר מינימום נתונים הדרושים לתפקוד השוטף של הארנק שלך. ארנק Makkii רוצה לספק נוחות וניידות לשוק העסקים המבוזר. הורד את Makki מ- Playstore

ארנק מגנום

ארנק מגנום

מגנום הוא ארנק AION התומך ברוב רשתות הבלוקצ’יין. אתה יכול לאחסן, לקבל, לשלוח ולשלוט בכספי ההצפנה שלך באמצעות אפליקציית הארנק הזמינה. הורד את אפליקציית מגנום מגוגל פליי ואחסן את מטבעות הקריפטו שלך. מגנום תומך במטבעות מרובים כולל מטבעות ביטקוין ו- AION. יש לה חילופי קריפטו מובנים משלה והיא השתלבה גם עם ארנקי Ledger ו- Trezor. הורד את הארנק

מאפיינים:

 • הממשק האינטואיטיבי אפילו למתחילים.
 • מגנום מאפשרת למשתמשיה לקבל שליטה מלאה במפתחות הפרטיים שלהם. זה גם נקשר עם Ledger, אחד מארנקי החומרה הטובים ביותר, כך שכל הנתונים הסודיים שלך יכולים כעת להיות מאוחסנים בשבב מגן..
 • משתמשים יכולים לנהל ולהחליף מטבעות קריפטוגרפיים כמו Ethereum, TRON ו- Binance בארנק.
 • החלף מטבעות בתשלום נמוך באמצעות פלטפורמות מסחר כמו Binance DEX, Changelly ו- CoinSwitch. מגנום שיתפה פעולה גם עם פלטפורמות חילופיות אחרות כמו HitBTC, Shiftex, Changer, IDEX ו- Livecoin.
 • משתמשים יכולים כעת להאציל ולהחזיק בטזוס ובקליסטו ולהרוויח פרסים על ידי השתתפות בתוכניות שפע.
 • זו פלטפורמה רב-מטבעית ותומכת ביותר מ -50 מטבעות פופולריים.
 • תבעו טיפות אוויר דרך הארנק.

ארנק Coinomi

ארנק מטבעות

Coinomi, שנוסד בשנת 2014, הוא אחד הארנקים המהימנים ביותר לאחסון מטבעות ה- AION שלך. זהו אחד הארנקים הוותיקים ביותר העובדים בשוק הקריפטו ומשמש מיליוני משתמשים עד כה. הארנק זמין גם בגרסאות הניידות וגם בשולחן העבודה. הארנק השולחני זמין במערכת ההפעלה Mac, Windows ו- Linux. בדיוק כמו הארנק הסלולרי, כעת תוכל להציג את כל העסקאות שלך דרך אפליקציית שולחן העבודה מנוחות הבית שלך. אתה יכול גם להגדיר את מצב הרוח של ארנק שולחן העבודה שלך כהה ובהיר בהתאם להעדפתך.

הוא תומך ביותר מ 125 רשתות בלוקצ’יין שהופכות אותו לאחד הארנקים הנפוצים ביותר עד כה. מלבד זאת, הוא תומך במטבעות מרובים כמו ביטקוין, את’ריום, אירון, אסיאקוין, זהב ביטקוין, מטבע בינאנס, את’ריום, את’ריום קלאסי, ו- AION משלנו עד כמה שם. החדשות הטובות הן שארנק Coinomi מחזיק בשיא שמעולם לא נפרץ או הסתנן עד היום, מה שהופך אותו לאחד הארנקים המהימנים ביותר בעולם הקריפטו.. הורד את ארנק Coinomi

מאפיינים:

 • זה מופעל על ידי Seg-Wit, אז עכשיו אתה יכול להוסיף עסקאות נוספות לרשת שלך.
 • תומך ביותר מ- 168 מטבעות פיאט.
 • הארנק זמין ב -25 שפות מה שהופך אותו לפופולרי למדי.
 • החלף את מטבעות הקריפטו שלך באופן מיידי באמצעות תמיכת הבורסה המובנית של Changelly ו- ShapeShift.
 • מציע תמיכת לקוחות 24/7.
 • כעת תוכל לזכות בפרסים במצב לא מקוון באמצעות הימור קר.
 • ארנק ה- HD מעניק לך משפט סיסמה חד פעמי לשמירת גיבוי הנתונים שלך.

ארונות שולחן העבודה של AION

שולחן העבודה AION נחשב לאחד הארנקים הטובים ביותר עבור Windows, והוא זמין גם עבור מערכות הפעלה לינוקס ו- Mac. הארנק מאפשר עסקאות עמיתים לעמיתים ותוכלו להציג את כל העברות הקרן, העסקאות וההיסטוריה דרך ממשק הארנק. עבור מחזיקי אסימון ERC20, תחילה יש להחליף את האסימונים לאסימונים מקומיים של AION דרך מתקן החלפת האסימונים בארנק לפני שניתן יהיה להעבירם לארנק.. הורד את הארנק

סיומת Chrome של AIWA

AIWA הוא כלי אינטראקציה של DApp וארנק עבור Aion. זה זמין כ סיומת דפדפן כרום – –.