7 סיבות להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים של פולקדות (DOT)

Polkadot (DOT) היא אחת מרשתות הקריפטו והבלוקצ’יין המתקדמות בתעשייה. זה נחשב לפרוטוקול בלוקצ’יין מהדור הבא שמטרתו להחזיר שליטה ליחידים. הפרויקט ממומן על ידי קרן Web3 ויש בו מאות מפתחים שעובדים על פתרונות שונים.

מדוע כדאי להשקיע בפולקדות DOT

מה זה Web3 ולמה זה חשוב?

Web3 היא ההגדרה שניתנה לאינטרנט מהדור הבא עם דגש על ביזור ופרטיות נתונים. רשת זו מופעלת על ידי יישומים מבוזרים (dApps) והיא לוקחת את הכוח מספקי השירותים המסורתיים המסורתיים. 

ישנן מספר רשתות בלוקצ’יין שיוצרות מערכות אקולוגיות מבוזרות באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין. פרוטוקולים אלה מתמקדים במשתמשים, בפרטיותם ובנתונים. למרות העובדה שכמעט אין איסוף נתונים המונטיזציה של Web3 יכול להתקיים בצורה שונה ושקופה יותר. 

Web3 חשוב מכיוון שהוא מסייע למשתמשים להשתלט על המערכות בצורה מבוזרת. יתר על כן, Polkadot מסייע להקל על מפתחי dApps להיות מחוברים זה לזה ולהציע שירותים טובים יותר ליחידים ולמוסדות.. 

סיבות להשקיע בפולקדות

מאז תחילת השנה, מחיר ($) אסימון ה- DOT עלה ביותר מ -350% והמספרים סופרים. לכן, כמה סיבות טובות שכמשקיע צריך לקחת בחשבון כשאתם קונים כאלה מטבע מבוזר פולקדות.

יכולת פעולה הדדית עם רשתות חסימות אחרות

Polkadot מתמקדת ביכולת פעולה הדדית של blockchain ו- dApp. זה בהחלט אחד המאפיינים העיקריים של רשת הבלוקצ’יין הזו. בעוד שרשתות הבלוקצ’יין מתקשות לתקשר זו עם זו, פולקדות מקלה עליהן בשיתוף נתונים ומידע. 

תקשורת צולבת זו הופכת לחלק מרכזי במערכת האקולוגית פולקדות כולה. יתר על כן, חברות ויוצרי dApps יכולים להתמקד במוצריהם במקום לנסות להפוך אותם לתואמים לרשתות אחרות. 

יכולת פעולה הדדית הייתה אחד האתגרים העיקריים העומדים בפני רשתות הבלוקצ’יין המסורתיות בשנים האחרונות. עם Polkadot, תקשורת בין-שרשרת יכולה להיות קלה ומהירה מבעבר. 

מדרגיות של הרשת כולה

אחד הנושאים העיקריים העומדים בפני טכנולוגיית הבלוקצ’יין הוא מדרגיות. ידוע שחלק מהרשתות כגון את’ריום (ETH) או ביטקוין (BTC) התמודדו עם בעיות קנה מידה בשנים האחרונות.. 

Polkadot היא רשת מרוססת ורב-רשתות שיכולה לעבד מספר גבוה של עסקאות תמורת עמלות נמוכות ומבלי שיהיו לה בעיות לעשות זאת. עסקאות יכולות להתרחש על גבי רשתות חסימות מקבילות ואז נמנעים מצוואר הבקבוק. 

על ידי הצעת פתרון זה, פולקדות הופכת לרשת בלוקצ’יין שיכולה להתמודד עם מספר גדול של עסקאות בצורה יעילה ובאופן מבוזר. על מנת לעשות זאת, פולקדות משתמשת במצנחים הפועלים במקביל לרשת פולקדות הראשית. באופן זה ניתן לעבד העברות ולשתף מידע. 

שיתוף פעולה עם מצע מוביל לחדשנות

פולקדות עובדת על מסגרת פיתוח המצעים. פירוש הדבר שאפשר לדחוף את החדשנות הלאה. התאמה אישית ופיתוח רשתות בלוקצ’יין יכולה להיות משימה קשה מאוד בעבר. אך עם מסגרת הפיתוח של המצע, היא הופכת להרבה יותר קלה ויעילה. 

תשתית הופכת את בניית רשתות הבלוקצ’יין למהירות וקלות יותר. זה כולל הבטחת הרשתות והתמקדות בתמיכה בשפות. מפתחים יכולים לעבוד ב- C / C ++. C #, Typescript וחלודה. 

יתר על כן, ה מסגרת תשתית מאפשר למפתחים לשלב נתונים או לוגיקה עסקית קיימים בפתרונות בלוקצ’יין. זה מקל על המשתתפים לקבל גישה ליתרונות הטכנולוגיה של ספר חשבונות מבוזר. 

רשת ותוכנה פורקליים

יש צורך בשדרוגים ושיפורים ברשת. זה משהו שרוב חברות הבלוקצ’יין והקריפטו כבר יודעות. עם זאת, רשתות הבלוקצ’יין המסורתיות מתקשות לשדרג את השירותים והפתרונות שלהן. 

ביטקוין ואת’רום, למשל, חוו מזלגות קשים שבירת קהילה. זה קרה בשנת 2017 עם ביטקוין וביטקוין מזומנים. בינתיים, קהילת הביטקוין קאש חוותה עוד מזלג קשה בסוף 2018. באותה תקופה הקהילה של ביטקוין קאש התפלגה על BCH ויצרה את Bitcoin SV (BSV).

זה מראה שקשה לקיים רשת שתפעל ותשפר את הפרוטוקול שלה ללא מזלגות קשים. עד עכשיו. פולקדות מאפשרת שדרוגים חלקים ומזלגנים. באופן זה ניתן לתקן באגים, לשפר מאפיינים שונים של הרשת ולהציע פתרונות טובים יותר למשתמשים. 

אבטחה תותאם אישית

באמצעות מסגרת המצע ניתן להשיג יכולת פעולה הדדית ואבטחה. ניתן להשיג זאת מהיום הראשון שמפתח מתחיל לעבוד בסביבה זו. זהו אחד המאפיינים העיקריים של פולקדות. 

מפתחים יכולים להשתמש בתוכניות זמינות והתוקף של Polkadot המאפשרות לרשתות השונות לתקשר זו עם זו. עם זאת, כל שרשרת נותרת עצמאית ועוקבת אחר הכללים והממשל שלה. 

זה מציע אבטחה מותאמת אישית לכל אחת מהבלוקשניות מבלי להיות פחות עצמאיות. הממשל נותר מבוזר ושלם בזמן שהאבטחה מתגברת. 

ממשל רשת המונע על ידי משתמשים

באמצעות מערכת ממשל חדשה, פולקדות מאפשרת לכל המשתתפים ברשת להיות חלק מההחלטות. לפני כל שדרוג, בעלי העניין עובדים יחד במטרה לדון בשיפורים אפשריים ופתרונות אחרים. 

בנוסף, השדרוגים לרשת מתואמים ומתבצעים גם באופן אוטונומי. כלומר, המערכת האקולוגית כולה מיוצגת בהחלטות המסייעות למערכת האקולוגית כולה לצמוח ולהתרחב. 

בעוד שרשתות בלוקצ’יין אחרות בהחלט מרוכזות, בעלי העניין בפולקדות ממלאים תפקיד מרכזי בהפיכת הרשת למקום טוב יותר עבור מפתחים ומשתתפים.. 

משקיעים יכולים להשתתף בהימור

Polkadot היא גם רשת בלוקצ’יין המאפשרת למשתמשים המעוניינים להניח את מטבעות ה- DOT שלהם ולהרוויח עליהם תגמולים. על ידי שימוש במערכות תמריצים מסורתיות, בעלי האסימונים נדחקים לפעול בצורה כנה. בדרך זו, הרשת יכולה לפעול בצורה חלקה תוך הימנעות מבעיות ובעיות. 

המשתמשים שעובדים כראוי ירוויחו תגמולים בהתאם להימור שלהם. בדרך זו, DOT מאפשרת למחזיקים להרוויח הכנסות פסיביות על כספם. ניתן לבצע פעילויות בהימצאות באמצעות מגוון רחב של פלטפורמות, כולל חילופים. 

שחקנים הפועלים בזדון יאבדו את חלקם ברשת. זוהי דרך נהדרת עבור מפתחים שנמצאו להעניש את אלה שאינם פועלים לשיפור ואבטחת הרשת. 

מילים אחרונות

פולקדות היא אחד הפרויקטים החדשניים ביותר בשוק הקריפטו. הפתרונות שהם מספקים כרגע בהחלט מאפשרים לכל שוק הקריפטו לצמוח מהר יותר ובצורה הרבה יותר מתוחכמת. 

יתר על כן, Polkadot מאפשרת למשתמשים לקבל קול פעיל ברשת. ביזור הוא בהחלט חלק מרכזי ברשת הבלוקצ’יין הזו והמשתמשים יודעים על כך. משתמשים יודעים על כך ויכולים להתחיל בקלות להשתתף ברשת באמצעות הימור ופעילויות אחרות. 

פולקדות מייצגת דרך חדשה בה רשתות בלוקצ’יין יכולות לשתף פעולה זו עם זו. לבסוף, זה גם מראה שאפשר להציע פתרונות בלוקצ’יין הניתנים להרחבה, קלים לשיפור ולהטמעה ושניתנים להתאמה לפרוטוקולים שונים..